Гороскоп на Жовтень 2017 Року

Якщо довіритися зірковому гороскопом, то жовтень поточного 2017 року стане для багатьох чоловіків і жінок знаків Зодіаку — досить непростим періодом у їхньому житті, який буде сповнений найбільш суперечливих подій, несподіванок, радують і неприємних новин, очікуваних і небажаних зустрічей.

В цьому осінньому місяці багато хто з нас зможуть скористатися сприятливими можливостями, які прихильно надасть нам господар рік Півень. Нам вдасться вирватися на лідируючі позиції у багатьох сферах своєї діяльності, поправити фінансову сторону.

Але для цього доведеться попрацювати, докласти зусиль, причому на порядок більше, ніж до цього місяця, в минулі періоди поточного року. Але опускати руки не варто, адже в будь-якому випадку, незважаючи на всі труднощі, цей жовтень ніяк не можна назвати негативним або неуспішним періодом.

Не забувайте також і те, що жовтень є дуже важливим перехідним етапом з літнього на зимовий стан людини — потрібно враховувати і цей факт. Тому і вимоги до цього місяця повинні бути відповідні, але ніяк не завищені.

Гороскоп на жовтень 2017 року Півня — всім знакам Зодіаку

Жовтень поточного 2017 року можна назвати іспитовим, перехідним періодом, який зумовлює і віщує наше подальше. Цей період немов змушує нас проявляти всі свої сили, можливості, здібності і таланти. Це — урок виживання в самих різних ситуаціях, що ні в якій мірі пов’язаний з якимись кризами або більше того ризиком, будучи всього лише невеликим уроком.

В осінньому жовтні буде досить багато, різного рівня подій, як позитивних, так і не зовсім приємних. Наше з вами завдання – допускати в своє життя саме ті з них, які принесуть користь, якийсь розвиток, нові можливості, нададуть перспективу в майбутньому.

Небесні планети обов’язково підкажуть, подадуть знаки, поведуть за собою, і це не можна не помітити. Нам залишається тільки бути активними, не соромитися брати ініціативу в руки, адже тільки той, який не просто прагне до успіху, а ще цілеспрямований і наполегливий, має шанси на успіх.

В осінньому жовтні, як ні в якому іншому місяці, нам потрібно колосальне терпіння, вміння вичікувати, бути спокійними, розважливими, пильними і витриманими в будь-якій ситуації.

Цей період принесе з собою і підвищені ризики виникнення міжособистісних протиріч, сімейних сварок і конфліктів в робочих колективах. Все це означає лише те, що кожен з нас повинен контролювати свої емоції, бути налаштованим на мирний лад, приборкати свої амбіції, йти на необхідні компроміси заради загального благополуччя.

Нижче ми пропонуємо гороскоп на жовтень 2017 року для всіх знаків зодіаку, жінок і чоловіків Овна, Тельця і Близнюка, Діви, Раку і Скорпіона, Ваг і Риби, а також інших…, дізнавайтеся, що чекає вас в жовтні місяці поточного року, що він принесе вам, на що можна розраховувати, а чого слід побоюватися.


Залишити відгук