Гороскоп Ваги на 2017 Рік

2017 рік для народжених під знаком Терезів стане роком, коли варто оглянути поглядом всі свої поточні, нещодавно завершені і ще тільки плануються справи і підвести підсумки. Саме цього року ви зможете вирішити і питання, що мучать вас вже досить довгий час. Ваші здібності до аналізу і синтезу на початку року будуть просто вражати уяву. Цілком імовірно, що в 2017 Терезам доведеться витратити досить довгий час на те, щоб розібратися з «примарами минулого» – вчинені колись помилки і промахи можуть несподівано дати про себе знати і вимагати від вас якихось дій по їх нейтралізації.

2017 обіцяє бути роком перешкод і можливо навіть деяких неприємних інцидентів. Для того щоб подолати всі негаразди і стійко витримати удари долі, представникам знака Терезів доведеться докласти чимало зусиль. В розглянутому періоді енергетичні витрати будуть досить великі, причому це стосується як фізичної, так і духовної енергії.

В цілому не слід покладати на 2017 рік занадто багато надій – він буде не дуже багатий на позитивні події або несподівані приємні сюрпризи. Однак 2017 відмінно підійде для того, щоб як слід розібратися в собі і своєму внутрішньому світі.

Ви зможете розкласти по поличках все, що вас турбує і пригнічує. Якщо ви приділіть достатньо часу роздумів про своє життя, то цілком можливо, що у вас вийде досягти небувалої гармонії з навколишнім світом. Зосередженість і постійні роздуми стануть в цьому році ключем до успіху. Інтуїція Ваг в 2017 буде вкрай загострена. Ви будете дуже сприйнятливі практично до всього. Постарайтеся не прослухати підказки внутрішнього голосу – вони можуть серйозно допомогти вам. Внутрішня чутливість допоможе не тільки розібратися в складнощах власного життя, але і дати слушну пораду оточуючим.

Проте постарайтеся не нав’язувати свою точку зору – нічого доброго з цього все одно не вийде. Велике значення в 2017 році будуть грати різні знаки долі. Будьте уважні до своїх снів, постарайтеся дотримуватися прикмети, особливо ті, які ви щиро вірите. Все, що відбувається навколо вас матиме символічне значення, тому доведеться як слід подумати про суть що відбуваються речей і тоді ви, можливо, зможете побачити у всьому «подвійне дно».

Прислухайтеся до застережень, які можуть в цьому році проявлятися у вигляді ситуацій, які будуть відбуватися з вашими не дуже близькими знайомими. Будьте досить обережні у 2017, так як цей рік небезпечний для представників знаку Терезів в плані можливих травм. Тому, якщо ви затіяли ремонт будинку, то слід строго дотримуватися всі можливі заходи безпеки. Те ж стосується і різного роду будівельних робіт. Особливо небезпечними на початку року будуть сходи, тому при проведенні робіт з використанням драбин слід бути обережним. Якщо є така можливість, краще всього зовсім відмовитися від проведення робіт на висоті.

2017 рік для народжених під знаком Терезів – це рік, що передує народженню. Про важливість цього часу говорили ще древні астрологи. Вважається, що в подібні періоди краще не розпорошуватися на дрібниці і не намагатися досягти приголомшливого успіху або підкорити нову вершину. Такий зухвалий підхід до життя в 2017 принесе Терезам тільки зайві проблеми і необов’язкові удари долі. Нові починання в цей період будуть приречені на провал, тому краще не приступати до них. Оптимальною поведінкової стратегії для народжених під знаком Терезів в 2017 році буде поетапне накопичення сил.

Ви будете налаштовані на те, щоб привести в порядок всі свої справи і побудувати детальні і ділові плани на майбутнє. Взагалі, думкам про прийдешній в цьому році можна приділити більше часу – вони будуть продуктивними. На початку року представники знаку Терезів будуть схильні нетривалим, але все ж досить неприємним періодами апатії і меланхолії.

Не варто дозволяти цим настроям взяти над вами верх, тим більше, що ви будете в змозі з ними впоратися, причому виключно власними силами. Оптимальним варіантом приведення свого стану в норму буде хороший відпочинок. Постарайтеся як слід розслабитися хоча б на пару вихідних днів, якщо є така можливість. В іншому ж випадку влаштуйте собі принаймні один безтурботний вечір, протягом якого ви будете робити тільки те, що захочете.


Залишити відгук