Гороскоп Лев на 2017 Рік

Найбільш тривожною і потенційно небезпечної сферою для народжених під знаком Лева в 2017 році буде область ділових відносин. Тому варто дуже уважно і з максимальною ретельністю відноситься до різних юридичних документів, договорів та іншим подібним речам. Цілком можливо, що навіть у перевірений на кілька разів важливий документ якимось незбагненним чином вкрадется неприємна помилка, через яку доведеться все переробляти і втрачати на цьому багато часу. Зверніть увагу не тільки на змістовну частину документів, але і на їх формальну структуру – адже найчастіше саме зовсім маленька похибка псує всю справу.

Також потенційно небезпечної сферою для Львова у 2017 році будуть взаємини з рідними та сусідами. Вам слід дуже уважно стежити за тим, що і як ви говорите. У розглянутий період краще всього буде не вживати ніяких спроб з’ясовувати стосунки з сусідами або родичами – навіть якщо ви будете цілком і повністю в усьому мають рацію, все одно ситуація неодмінно розгорнеться таким чином, що винними будете ви самі.

Прагніть вести миролюбний і спокійний цивілізований діалог – в цьому випадку вам вдасться взяти своє спілкування під контроль і не допустити розвитку неприємних ситуацій.

В 2017 році Левам вкрай не рекомендується робити необдумані та імпульсивні вчинки. Ваш ризик не буде виправданим, навпаки, пройде не так багато часу, і ви неодмінно пошкодуєте про свою нестриманість.

2017 рік не обіцяє Левам цікавих і перспективних нових знайомств – навпаки, якщо ви і зустрінете кого-то нового, то шанс подальшого побудови тривалих і продуктивних відносин буде мінімальним. Цілком можливі різного роду конфлікти і сварки з оточуючими вас людьми. Взагалі, хорошою стратегією поведінки у цього року для народжених під знаком Лева буде тимчасове обмеження кола спілкування. Нічого страшного не трапиться, якщо ви пару раз віддасте перевагу проведення часу наодинці зі своїми думками бурхливої вечірки в галасливій і багатолюдній компанії.

Рік буде несприятливим для поїздок, особливо пов’язаних з кар’єрних сферою. Тому, якщо у вас є така можливість, від’їзд найкраще відкласти на кілька тижнів. Також не зовсім доречно в 2017 буде проведення важливих ділових зустрічей, їх теж, по мірі можливостей, краще перенести хоча б на останню частину року.

Цілком можливо, що в 2017 р. Львів спробують втягнути в якісь інтриги, або в складні і дуже заплутані стосунки. Пам’ятайте, що цього варто уникати всіма можливими способами – нічого хорошого участь у подібних справах вам точно не принесе. Зазвичай представники знаку Лева і так не дуже добре орієнтуються в підкилимовій боротьбі і різних сумнівних інтригах, а в розглянутий період участь у подібних справах і зовсім майже неминуче приведе вас до провалу. Тільки ухиляючись від потенційно небезпечних ситуацій ви зможете уникнути попадання в положення жертви. Проте розумну поведінку в цьому році, а також зважені і продумані кроки дозволять вам без особливої праці утриматися подалі від інтриг.

Взагалі, обережність і обачність у будь-якій справі підуть вам тільки на користь. Не будьте легковірними і піддати ретельному аналізу все, про що вам говорять. Будьте перебірливими у спілкуванні з іншими людьми і не дозволяйте нікому запудрити вам мізки. Критичний погляд на події, цілком можливо, не раз врятує вас від попадання в неприємну ситуацію, тому в 2017 році найкраще буде дотримуватися саме такого ставлення до життя.

Вкрай вдалими і успішними в 2017 році будуть різні операції з нерухомістю. Це стосується як продажу або купівлі квартир, так і відносин оренди, а також судових процесів, пов’язаних в тій чи іншій мірі з нерухомим майном. Навіть якщо ви в даний час не думаєте здійснювати ніяких операцій з нерухомістю, але плануєте зробити це в майбутньому, тоді все одно вкрай успішними будуть підготовчі дії. У 2017 році Леви зможуть як слід поміряти потенційної квартирі, вивчити всі тонкощі іпотечних програм або кредитів на придбання житла, зорієнтуватися на ринку оренди квартир і т. д.


Залишити відгук