2 Сонячний День

Другий сонячний день присвячений изеду Воху–Ману – провідникові Божественного Слова. Воху–Ман належить до числа семи Амеша–Спента – «безсмертних святих». Його ім’я перекладається як «Блага думка». Добра думка поряд з благим словом і благим ділом відноситься до складових морально–етичної тріади зороастризму. Філософія зороастризму ділила буття на три частини: верхній світ Меног – світ образів та ідей, середній світ Ритаг – світ слів і звукових вібрацій, і нижній, втілений світ Гетиг – світ фізичних форм і матеріальних речей. З цими трьома світами співвідносяться добра думка, добре слово і добра справа, яким протистоять: у світі Меног – зла думка, що у світі Ритаг лихе слово, а в світі Гетиг – зле діяння. Воху–Ман, поряд з Ахура–Маздою і Аша–Вахиштой, входить до верховної божественну тріаду. Він – дух–покровитель стихії тваринного світу, належить до семи благих творінь Творця світу Ахура–Мазди. Архангелу Воху–Мана протистоїть злий демон думки – Акі–Мана.

2 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Палиця, посох, порожнистий всередині, з секретом. Цей же посох іноді використовувався як спис. Посох – це ще й знак опори, знак стрижня (духовного стрижня), що надає впевненість. За допомогою палиці людина долає будь-які випробування під час життєвих мандрів.

Колір: традиційними кольорами цього дня є жовтий – символ знання (чисто–жовте, канарково–жовтий), другий колір – зелено–блакитний, колір морської хвилі. Не блакитний – це колір неба, а синьо–зелений. Колір глибинного знання, моря, мандри, пізнання. Аквамарин. Жовтий колір – це колір вербалізації, втіленого слова, втілення слова. Третій колір – блакитний, колір чистоти і свободи.

Камені: З Воху-Маном пов’язаний собачий камінь – один із оберегів проти Акі-Мани, який зараз називають котячим оком. Раніше він називався очей собаки. Глазковый кварц. Цей камінь зміцнює дух людини, а також охороняє родину, будинок, майно. Його завдання – максимально стабілізувати людини.

Зірка: Альгениб (гамма Пегаса) – зірка провідників, мандрівників, контакти. Біла зірка другої величини. Пов’язана з Юпітером, Сонцем, Марсом. Дає педагогічні здібності, духовну владу, допомагає в подоланні спокус. У людей, що перебувають під впливом цієї зірки, довго зберігаються творчі здібності.

Планета: Меркурій.

Щасливі числа: 17/31 і 48.

У книзі Р. Зенера «Вченні магів» написано: «У день Воху–Мана одягай новий одяг», купуй і одягай. День примірок, знімай з себе мірки. День дрібного пошиття. Більше купуйте у цей день. Добре торгувати у цей день. День базарів. Потрібно більше спілкуватися, прицінюватися, більше міняти, здійснювати різні мінові операції. Гроші треба пускати в оборот — купівля цінних паперів, підписання паперів, документів. Рекомендується виступати в далеку дорогу, особливо морем.

Добре починати навчання чогось нового, нової професії, мови. Вчення, читання літератури, інформація, контакти. Подолання мовних бар’єрів, спілкування з іноземцями. Заняття астрологією (Воху-Ман – один з покровителів астрології). Якщо до Вас приїде хтось здалеку, або ви отримаєте лист від людей, яких ви давно не бачили – хороший знак, що говорить про зміну життя на краще. Рекомендується зав’язування особистісних взаємин; в цей день також допомагають хворим, людям, які потрапили в скрутне становище. Прекрасний час для мантики, кидання жереба, для того, щоб запитувати про майбутнє вашому або когось близького.

не Можна: відмовляти того, хто попросив милостиню – це день роздачі милостині. Не можна стикатися з вогнем, погано, якщо ви отримаєте опік в цей день – погана прикмета. Не можна робити прибирання, а особливо капітальну, в будинку. Не можна чистити, мити, прати. Більше контактувати і спілкуватися. Не можна готувати різноманітну і складну в приготуванні їжу. У 2-й сонячний день пити не можна. Можна тільки похмелитися після 1-го сонячного дня (кефіром, розсолом, кисляком), щоб не входити в запій – це побутова магія цього дня.

Спілкуватися в цей день потрібно, але не можна приймати гостей у хаті, крім родичів і іноземців. Краще спілкуватися на лоні природи. Люди повинні жити в помірному субтропічному кліматі. Коли ми отримаємо останнє тіло, на Землі не буде ні гір, ні ям, Земля буде рівна, розшириться і буде скрізь помірний клімат. Цей день також поганий для роботи по дому, в будинку вважається мало, що можна робити. В хаті ти тільки відпочивай, нічого не роби, поганий для дому цей день. Для базару хороший, для знань хороший, для школи хороший, для навчання і контактів хороший, а двері будинку повинні бути на замку. Не особливо роби що–небудь в будинку під 2-й сонячний день. Цей день гарний для подорожей, а для дому – ні.

Вважається, що в цей день потрібно більше говорити, і менше мовчати. Мовчати, надуватися, не вступати в контакт у цей день забороняється. Можна не відповідати на запитання або відповідати навідними питаннями: «А що я з цього буду мати?» Не можна відповідати питанням на питання. Це служіння сатані. Воху–Ман пов’язаний з Благою Думкою, тобто з очищенням думки, тому нічого, що цю думку опоганює, робити не можна. Не можна брехати, грубіянити. Не можна бажати кому–небудь який–небудь капості в цей день, тому що ти служиш Акі-Мане. Лаятися не можна – інакше після смерті на вас буде стояти залізобетонне клеймо. Не можна робити нічого нового. Крім дрібних справ і покупок, великих справ не можна робити. Все, що несерйозне – можна, а серйозне – залиште на 1-й сонячний день.

Добру справу в 2 Сонячний День

«Говорити правду і тільки правду». «Блаженний той, хто утримується від обману, зла, боягузтва і пристосуванства, хто веде інших людей». Терпимість до чужих недоліків, до чужої віри. Нагорода за це – у людини, терпимого до інших, завжди зберігається ясність думки. Він завжди отримує правдиву інформацію про інших, зриває з них маски. В дорозі при необхідності йому допомагають абсолютно незнайомі люди.

Їжа в 2 Сонячний День

найлегша: бутерброди, закуски, салати. Вино пити не рекомендується: «У день Воху–Мана, щоб голова твоя була ясна, не погань її спиртним». Не потрібно готувати складні страви. Бажано обмежити вживання рідини. Можна пити кефір і кисле молоко, не рекомендується вино. Виявляйте помірність в їжі.

Сни в 2 Сонячний День

Сни другого дня є, по–справжньому, віщими снами. Добре бачити уві сні дорогу, подорожі, дуже добре бачити уві сні дерева – це знаки благополуччя, зміни на краще, здійснення мрій. Добре, якщо сни будуть з продовженням, тобто ви прокинулися, знову засинаєте і бачите продовження цього сну, значить цей віщий сон неодмінно.

Погано: бачити в сні якісь скляні предмети, фарфор, кришталь, посуд – знак хвороби, обману, особливо, якщо посуд розбивається. Поганими снами є сни, у яких ви стригти волосся, нігті; погано втрачати зуби, бачити свою змінилася зовнішність у дзеркалі – знак обману.

Прикмети в 2 Сонячний День

Добрі – із самого ранку зустрічаєте повітря, вітер. Якщо ви вийшли з дому і зустріли вітер, що дме збоку. Дуже добре, якщо вам на голову падає листя. Лист, що впав з дерева, – означає: ви перебуваєте під захистом, давно вас знають на Небі, вам не дадуть спати. Якщо вас гукають по імені, якщо ви почули своє ім’я на вулиці кілька разів – знак великої допомоги, поліпшення вашого становища. Виконання бажань. Причому коли ви почули у 2-й сонячний день своє ім’я, відразу загадайте бажання. Але якщо вас покликали ні з того ні з сього, чи помилилися – це поганий знак.

Погані – знаходження грошей, навіть дрібних – не підбирайте їх, особливо якщо вони повернені догори не гербовою стороною – це знак, попередження про псування, про пристріт, про втрати. Знаходження навіть металевих предметів в цей день є поганим знаком. Дуже поганим знаком є зламаний ключ, або якщо ви не зможете відчинити двері, якщо ви її наділи. Поганий знак, якщо хтось покличе вас чужим ім’ям – це знак втрат, знак того, що ви будете розплачуватися за чужі гріхи, знак цькування — значить, ви візьмете на себе чужі проблеми. Погано, якщо у вас спалахує вогонь, самозаймання відбувається в будинку; лампочка вибухає, коли ви включаєте; ви запалюєте сірник, а від неї відскочив вогонь, або сиплються іскри; цигарка падає і розсипаються іскри. Самозаймання – це знак Акі-Мана – пристріту, псування, поганої думки. Погано, коли щось рветься у вас в будинку – фіранки, килим протирається, портьєри, тюль, скатертину – небезпеки злиднів, тяжіння до будинку всякої чорнухи, бідності, пограбування, крадіжки.

Погано, якщо річ, яку ви купуєте в цей день — а речі і треба купувати у 2-й сонячний день,- якщо вона тут же б’ється, ламається, якщо ви її не доносите до будинку і втрачаєте на дорозі – значить, не можна робити ніяких покупок протягом цілого сонячного місяця, знак того, що гроші відходять від вас, багатство вас не відвідує. Погано, якщо у Вас ламається кільце, падає камінь з кільця в цей день; якщо у Вас ламається тростина, ламається парасолька на цей день; не розкривається парасольку, ламаються або не розкриваються кнопки, блискавки – з вас знімається захист, легковірність, слідкуйте тепер за своїми контактами; знак беззахисності, обману, брехні з боку оточення. Погано, якщо перебігає дорогу чорна кішка – дороги не буде. Особливо, якщо кішка перебігає дорогу у чоловіків зліва направо, у жінок — справа наліво. Треба ставити хрест на справі, яку ви задумали. Особливо, якщо з ранку. Якщо кішка перебігає навпаки дорогу – це значить, від чого треба відмовитися, людина сам комусь перейде дорогу.

Тотем – Собака

Собака–поводир, пастуша собака з золотистою шерстю, з довгими вухами, білою мордою, з білими лапами, чимось схожа на суміш коллі та хорта, більша за розміром. Вуха стоячі, гострі. З темними колами під очима, для гостроти зору, як окуляри. Символ вірності, відданості, служіння.

Зовнішність: середнього росту, сухорлявий, з сильно вираженими м’язами, з тонкими рисами обличчя, з великими вухами, трошки клаповухий (це знак чутливості і відсутність зацикленості на собі). Широко розставлені очі, дещо видовжений, тонкий ніс, тонкі пальці, довгі. Стрункість, довгі ноги. Зовнішність чимось нагадує собаку. Похилий лоб. Видатна грудна клітка. Світле волосся.

Характер: дуже велика чутливість, вірність, відданість, мало говорять, але все сказане намагаються виконати. Вкрай недовірливі до нововведень. Дуже обережні, обачні, до нових людей недовірливі, приймають їх не відразу, а кого приймають, тим служать. Дуже дбайливі. Намагаються доводити до кінця розпочаті справи. В старанності педантичні. Роблять від і до, але не більше, ініціативи не виявляють. Вони прекрасні служителі, провідники, прекрасні помічники, але вони навряд чи бувають ініціаторами якихось справ, вони співробітники, що служать під чиїмось керівництвом і прагнуть знайти свого пана чи справа, якій можна було б віддатися повністю. Все життя у них підвищене почуття обов’язку, відповідальності. Як правило, у цих людей не буває сім’ї, у 2-й сонячний день народжуються або холостяки або старі діви, або у них пізній шлюб, або один пізня дитина. Вважається добре, якщо людина 2-го сонячного дня пізно одружується. Що таке пізно? Нормально – це до 30 років чоловіки, до 20 – 25 років жінки.

У 2-й сонячний день народжене багато мандрівників. Нюх слідчого, розплутують будь-які обмани, підступи, інтриги, координують ситуацію, логіки, логічність. З ними тому важко говорити, тому що вони чітко, логічно міркують, розумно підходять до всього. Запудрити їм мізки не вдається. Логічний, наполеглива, трохи песимістичний, розраховує тільки на свої сили та на служіння. Можуть бути дуже радісними, веселими, коли знайдуть свою службу. Бездомна Собака, бездомний пес – дуже погано себе почуває, неприкаяність.

Люблять подорожувати, їздити; проявляються вони завжди тоді, коли їх найбільше потребують. Дуже часто – найбільші професіонали у своїй справі. Крім однієї своєї професії, у них є чисто практичні застосування їх сил. Дуже люблять займатися ручною працею, хобі в області практичних справ, занять. Вкрай недовірливі, підозріливі, насторожені, люблять розплутувати, викривати таємниці; завжди видають людині вотум недовіри, спочатку дають йому презумпцію винності, а потім радіють, коли це виявляється не так – у них є ще і щось від Скорпіона.

Вони дуже педантичні, і коли треба, навіть занудливы, але в основному мовчать, мовчать. Гавкають тільки тоді, коли щось заслуговує інтересу. Нещадні до ворогів рейху. У боротьбі зі злом виявляють несамовитість, нещадність, самовідданість, жертвують собою. Тобто вони забувають про себе, орли (1 сонячний день) – ті немає. Вони не будуть бруднити свої пір’я, щоб опуститися до бійки, а собаки за інших полізуть просто в петлю, будуть битися до останньої краплі крові. Причому саме битися. Вони сміливі, рішучі, підуть на штурм. А орли, коли справи немає, розпускаються. Думаю, що орел – це Вулкан (планета), це вогонь, який горить і займається. У собаки до старості стає слабкий зір. Однолюби, дуже сильно прив’язуються до людини! Собака також є тотемом місяця Спента-Армаіті – дванадцятого місяця сонячного 12-місячного календаря, який є зберігачем Хварны жерців (священиків).

Антитотем – Акі-Мана

Акі-Мана (зла думка) – чорний кіт (це не просто кіт, це кото–мавпа, з лисим щурячою хвостом). Полукрысо–кото–мавпа. Абсолютно мерзенне істота. Здорова людина, пухкий, зовні м’який, м’які ручки, ніжки. Багато жирових відкладень, але не те, щоб жирний, а просто пухкий. Кругле обличчя, великі очі, розкосі, які зачаровують очі. Неприємне вираз очей, хитре. Особа хитра посмішка теж. Носик дуль, провалений, кирпатий.

Характер: підступний, улесливий, вкрадливий, брехун, який втирається в довіру, всюди влазить, без мила. Шантажист, пліткар, обманщик, майстерний спокусник, чудово спокушає інших. Користується успіхом у жінок, а жінки у чоловіків. Живе за чужий рахунок, любить це. Альфонс за покликанням. Жінки – повії часто, роблять професію продажності. Професійні зрадники. Обманщики, маклери. Постійно злі помисли, бажає всім зла. Підступність. Схильність до чорної магії. Завжди вміють розслабити людей, як кіт Баюн, розслабити, заманити, каже вкрадливим голосом, веде задушевні розмови, проникливий, з хитрою фізіономією.

Він дуже привабливий. Любить розмірковувати про чесність, про борг, про закони. Каже размазанно, навколо так близько, прямо нічого не скаже, воду в ступі товче, багато обіцяє, але не виконує. Жорсткі волосся! Темні! З зеленими очима! Люди цього антитотема плодяться і розмножуються як кішки, дуже сексуально стурбовані. Люблять випивку, компанії. Грають у бідолашних, люблять, щоб про них дбали. Люблять придурюватися. Кіт Базиліо і Лисиця Аліса. Якщо собаки однолюби, то коти гуляють самі по собі, розривають відносини.


Залишити відгук