Гороскоп Козеріг на 2017 Рік

В 2017 році представники знаку Козерога будуть дуже активні: життя буде бити ключем, а все нові і нові справи будуть починатися як ніби самі по собі. Між тим, ваша всепроникна активність може бути не оцінена по достоїнству – ймовірно, що завидующие знайомі почнуть навіть розпускати плітки про вас або плести інтриги за вашою спиною. Проте життєвий тонус Козерогів у цьому році буде настільки високим, що ви з легкістю зможете зовсім не звертати уваги на такі дрібні й прикрі неприємності. Вкрай важливим моментом у 2017 буде ретельний аналіз всіх ваших знайомств і зв’язків. Уважніше придивіться до тих, хто вас оточує – цілком можливо, що серед тих людей, яких ви вважали своїми близькими друзями, є таємні недоброзичливці. Постарайтеся зрозуміти і відчути, як саме ставляться до вас оточуючі – цій процедурі дуже сильно посприяє те, що в цьому році вам буде досить легко встати на чужу позицію і зрозуміти точку зору іншої людини. Після того, як ви виключіть зі свого кола спілкування внутрішньо чужих вам людей, ви відразу ж відчуєте полегшення.

В цей момент народжені під знаком Козерога усвідомлюють, наскільки насправді близькі друзі і як багато вони дають. Постарайтеся побільше спілкуватися з друзями в цьому році, адже їхня допомога буде воістину неоціненну. Вкрай успішними будуть колективні покупки або похід великою компанією в розважальні заклади. А якщо один або кілька ваших друзів є за сумісництвом ще й колегами, то цілком можливо, що вкрай хорошою ідей буде початок спільної роботи над яким-небудь цікавим проектом.

В цьому випадку співпраця буде не тільки приємним, але і вкрай корисним – швидше за все, фінансова прибуток від цього починання не змусить себе довго чекати. 2017 обіцяє бути вкрай насиченим роком для Козерогів – ви самі здивуєтеся до 2105 обсягами виконаної роботи. У цьому році ви отримаєте багато корисної та актуальної інформації та обов’язково дізнаєтеся щось нове. 2017 буде багатий не тільки на продуктивні і корисні дії на роботі і вдома, але і на різного роду приємні зустрічі – це стосується як діловий і кар’єрних активності, так і знайомств із представниками протилежної статі. Постарайтеся не упустити нічого, адже зробити це в таке насичене час буде зовсім неважко. Пам’ятайте, випадкові зустрічі, якщо і бувають, то тільки не з вами і тільки не в цьому році. На початку року Козерогам відмінно будуть вдаватися переговори. Ви будете хороші як в ділових контактах, так і в залагодженні якихось сімейних або дружніх конфліктів. Ваше вміння вислуховувати всіх і приймати зважене рішення послужить хорошу службу.

Роль миротворця в цьому році зовсім не буде вас обтяжувати, навпаки, наведення порядку в відносинах принесе почуття глибокого задоволення. Відмінною ідеєю буде з’їздити куди-небудь, щоб подивитися світ або просто відпочити. У 2017 Козероги будуть повністю відкриті для нових вражень, тому поїздка обов’язково запам’ятається надовго, навіть незважаючи на те, що в дорозі у вас можуть виникнути дрібні неприємності. 2017 рік стане вкрай сприятливим періодом для того, щоб заповнити прогалини у своїй освіті. Можливо, ви давно збиралися піти на які-небудь курси, але все ніяк не могли зважитися – тепер саме час нарешті зробити цей крок. У звершення і перемоги цього року визначальну роль буде грати не збіг обставин або допомогу інших людей, а ви самі.

Варто тільки повірити в свої сили, і ви зможете згорнути гори. Як можна більш активно беріть участь в будівництві власного щастя, і результат перевершить всі ваші очікування. У другій половині 2017 року Козероги зможуть раптом згадати про старі плани, які вже давно були занедбані. Саме в цей момент вам здасться, що вони були не такі вже й погані, тому прийшло саме час знову взятися за їх реалізацію. Це передчуття вас не обдурить, і плоди праць по закінченню старих справ вийдуть досить приємними. Постарайтеся робити все з максимальною віддачею – зроблене в цей період буде переслідувати вас ще дуже довго. Можливо прийняття рішень. Намагайтеся не діяти занадто необачно, ретельно зважуйте свої слова та вчинки.


Залишити відгук