Гороскоп Рак на 2017 Рік

2017 рік для народжених під знаком Раку буде помірно напруженим. Швидше за все, вам доведеться пережити кілька важких моментів, коли треба буде мобілізувати всі наявні у вас сили, зібратися і дати відсіч бунтівником обставинами. Однак ви з гідністю винесете всі випробування. Більш того, дозволивши проблемну ситуацію, ви набагато більше придбаєте, ніж втратите. З будь-якого складного становища в 2017 ви зможете отримати для себе вигоду. Найбільш ймовірно виникнення проблемних ситуацій на роботі і у сфері професійної підготовки.

В 2017 обставини сприятимуть тому, щоб представники знаку Раку проявили себе з кращого боку. У цьому році ви зможете зробити що-небудь значуще і дуже корисне. Особливо це стосується тих справ, які ви вже дуже довго відкладали в довгий ящик – наприклад, ви зможете кинути палити, сісти на дієту або нарешті поговорити з людиною, з якими перебуваєте в тривалої конфліктної ситуації.

Крім того, 2017 рік буде відмінно підходити для того, щоб нарешті зустрітися з родичами, які далеко живуть і бачать вас дуже нечасто. Найбільш напружені справи в 2017 році Ракам краще зробити в першій половині року. В цей час у вас буде достатньо сил на те, щоб подолати всі проблеми і вийти з ситуації переможним переможцем. У цей час краще не перенапружуватися і не намагатися подолати своє розслаблений стан. Штучні спроби зробити щось будуть марними – це призведе тільки до того, що ви даремно витратите час, який могли б виділити на відпочинок і відновлення після важкого і результативного періоду.

В 2017 році народився під знаком Раку не варто дозволяти оточуючим, чи то родичі, друзі або колеги по роботі, користуватися своїм надмірно добродушним і миролюбним станом. Бути добрим, без сумніву, добре, але не слід допускати того, щоб із-за цього навколишні сідали вам на шию. Навіть якщо егоїзм у будь-яких його проявах вам абсолютно чужий, постарайтеся все-таки подумати побільше про себе (звичайно, в розумних масштабах). Побудьте здоровим егоїстом: зверніть увагу на свої потреби, адже на початку року вони все активніше будуть нагадувати про себе. У 2017 році вам просто необхідно буде приділити хоч якусь увагу відпочинку. Якщо є така можливість, відмінно з’їздити за місто хоча б на пару днів. Якщо ж такої можливості немає, відпочиньте хоча б вдома – розслабтеся в гарячій ванні, подивіться улюблений фільм, або сходіть погуляти в найближчий парк.


Залишити відгук