Гороскоп Овен на 2017 Рік

2017 рік для представників знаку Овна буде достатньо стабільним, але при цьому потенційно небезпечним місяцем. З одного боку, всі процеси і справи будуть протікати не дуже швидко і, можливо, навіть надміру апатично і загальмована. З іншого боку, слід бути гранично уважним у цьому році, щоб не пропустити несподіваний удар долі, наслідки якого можуть бути дуже далекосяжними.

Найкращої поведінкової тактикою в 2017 році буде терпеливе очікування. Не варто нікуди поспішати, життя від вас не втече. Зосередьтеся на збереженні того, що маєте, не женіться за примарами, будь то легкі гроші, нові стосунки або сумнівні авантюри. Уважно подивіться на свою родину, на свої професійні досягнення – хіба вони не варті того, щоб ними пишатися і всіляко зберігати і оберігати?

Навіть незначний вчинок або крок, здійснений в 2017 році, може стати для народжених під знаком Овна суттєвим і важливим у майбутньому. Тому варто ретельно прораховувати всі, навіть самі дивні і малоймовірні наслідки і варіанти розвитку подій. Однак, якщо ви будете обережні і уважні до 2017, доля під кінець року цілком може послати вам подарунок у вигляді приємного сюрпризу від близьких або колег.

2017 рік для Овнів стане роком роботи, вкрай важливі будуть відносини в колективі. Якщо є така можливість, допомагайте колегам, це може привести вас до поліпшення відносин з ними. Однак не давайте порожніх обіцянок, обов’язково співвідносьте їх зі своїми реальними можливостями.

Цілком можливо, що робочі будні будуть занадто сильно докучати вам в 2017, так, що захочеться кинути все й нарешті розслабитися. В цей момент варто обов’язково згадати про те, як до вас ставиться начальство – адже зневажливе ставлення до роботи може принести вам багато неприємностей. Подумайте про те, чи варто воно того?

Постарайтеся використовувати 2017 для максимально продуктивної роботи над наявними недоліками. Бажано поставитися до цього процесу творчо – тоді результат порадує.

Не прагніть вирішити всі наявні проблеми гамузом – можливо, кращим варіантом буде взяти паузу і гарненько подумати. 2017 рік для Овнів буде не самим вдалим, тому, можливо, доречним буде почекати якийсь час.

У першій половині 2017 справи можуть йти не дуже жваво. Важливі проекти і робочі плани можуть затягнутися і просуватися повільніше, ніж ви очікували. До того ж, представники знаку Овна можуть відчувати деякі труднощі в спілкуванні в розглянутому періоді – потрібні для просування проекту люди можуть виявитися недоступними, також цілком можливо, що колеги і ділові партнери поведуть себе суперечливо і ухильно.

Якщо непорозуміння з партнерами будуть занадто великими, просто почекайте і не нервуйте – незабаром все одно все владнається. Продовжуйте вести переговори, навіть якщо вони будуть не дуже результативними, як можна більш ретельно опрацюйте стратегії власної поведінки, і в результаті до єдиної думки все-таки вдасться прийти.

Овни, що займають начальницькі посади, повинні приділити увагу забезпеченню нормальних відносин зі своїми підлеглими. Не допускайте некоректного або грубого поводження, уважно стежте за виконанням взятих зобов’язань. В цілому рекомендується більш уважно ставитися до колег – стежте за тим, щоб вони не плели інтриги і не замишляли чого-небудь за вашою спиною.

У 2017 році народилися під знаком Овна слід приділити особливу увагу своєї репутації, так як враження, яке складеться у оточуючих про вас в цей період, буде дуже важливим і може мати далекосяжні наслідки в майбутньому.

Символом першої та другої половин 2017 року стануть хиткість і невизначеність, проте в третій декаді варто очікувати добре знайомого і звичного – причому це стосується як позитивних речей і емоцій, так і застарілих, вже порядком обридлі проблем.


Залишити відгук