Гороскоп Водолій на 2017 Рік

2017 рік обіцяє народженим під знаком Водолія безліч відсилань до минулого і загальну спрямованість до витоків. Ви не тільки будете схильні до того, щоб постійно аналізувати справи давно минулих днів, можна сказати, що минуле просто постукає до вас у двері. Старі справи несподівано стануть дуже актуальними і почнуть вимагати вашого негайного втручання. Лякатися цього не варто, адже взявшись за реалізацію давніх планів, ви зможете зрозуміти, де саме зробили прорахунок раніше. Ця цінна інформація допоможе вам все виправити і закінчити старі справи таким чином, що ви не тільки відчуєте задоволення, але і викличете заздрість оточуючих.

В цьому році цілком можлива несподівана зустріч зі старими знайомими. Швидше за все, це будуть приємні люди, з якими ви просто на якийсь час втратили зв’язок, однак цілком можливо поява старих недругів, яких ви зможете зустріти у всеозброєнні. Не забувайте про те, що всі ці зустрічі будуть не випадкові – поставтеся дуже уважно до всіх обставинам і до того, як саме ви будете взаємодіяти зі старими знайомими.

Цілком імовірно, що один із зустрінутих в цьому році людей суттєво вплине на ваше життя. У 2017 народженим під знаком Водолія не потрібно соромитися користуватися допомогою друзів. Навіть якщо вони самі не здогадаються простягнути вам руку допомоги, ви завжди зможете звернутися до них з проханням, яка, швидше за все, буде повністю задоволена.

На початку року багатьом Водоліям несподівано захочеться ризикнути і розпочати якесь сумнівне підприємство. Не варто бути надто необачним, тому ретельно зважуйте всі «за» і «проти». Щоправда, до деякої міри ризик буде цілком виправданий, тому що вирішувати в кінцевому рахунку все-таки вам самим. 2017 рік обіцяє бути для Водоліїв доленосним. Вам захочеться несподівано різко змінити своє життя і почати щось принципово нове і незнайоме раніше.

Уважно поставтеся до нових починань і не думайте, що все вийде само собою. Тільки в тому випадку, якщо ви дійсно захочете змін, і прикладіть до цього досить багато сил, можливий позитивний результат. В іншому ж випадку, всі ваші задуми і справи залишаться тільки у вигляді проектів і обіцянок, а через пару років ви про них вже й зовсім згадайте з працею. Водоліям на початку року слід пам’ятати про необхідність повернути борги. Причому мова йде не тільки про гроші – цілком можливо, що ви пообіцяли друзям або близьким щось зробити, але так досі і не взялися за це.

Будьте чесні перед ними і перед самим собою – якщо ви тепер розумієте, що дану раніше обіцянку неможливо, краще відразу сказати про цьому, ніж затягувати ситуацію і продовжувати давати безглузді обіцянки. Приділіть особливу увагу самоорганізації – в цьому році вам буде по силам нарешті взяти себе в руки і систематизувати власне життя. Якщо ж ви вирішите продовжувати плисти за течією, то нічого доброго з цього не вийде. Про необхідність навести порядок у своїх діях вам нагадають інші люди, причому цілком можливо, що це буде супроводжуватися далеко не самим приємним для вас з’ясуванням відносин.

2017 обіцяє стати досить напруженим роком для Водоліїв, тому постарайтеся активізуватися і підняти свою працездатність на прийнятний рівень. Зволікання в справах буде чревато авралом в кінці року, тому краще відразу зробити все можливе для того, щоб цього уникнути. Будьте максимально обережними у всьому. У 2017 році великий ризик легких помилок, однак їх можна буде уникнути без особливих труднощів у тому випадку, якщо ви будете критично оцінювати ситуацію і приймати зважені рішення. Обережність особливо не завадить Водоліям за кермом. Ні в якому разі не перевищуйте максимально допустимої швидкості і ретельно дотримуйтесь правил дорожнього руху.

В цьому році багатьом представникам знаку Водолія доведеться всерйоз перейматися побутовими проблемами. Дім і сім’я будуть нагадувати про себе постійно, тому не зайвим буде подбати про превентивні заходи: пропонуйте свою допомогу членам сім’ї і займіться вже нарешті накопиченими справами – дещо у вашій квартирі давно вже потребує ремонту, і, судячи з усього, ніхто крім вас не збирається цим займатися. Незважаючи на досить напружений рік, постарайтеся приділити хоч якийсь час розвитку власного інтелекту.

Почитайте що-небудь або хоча б сходіть в музей або театр. Не забувайте і про приємних прогулянках на свіжому повітрі здається набагато легше. Цілком можливо, що саме в цей час у вашу голову прийде сценарій геніального рішення застарілої і вже порядком прикрої проблеми.


Залишити відгук