19 Сонячний День

Дев’ятнадцятий сонячний день присвячений Фравашам – душам наших предків, праобразом всього сущого. В зороастризмі з Фравашами пов’язані уявлення про душі предків, які продовжують потойбічне існування. Фравахар – це якась нематеріальна сутність, предсуществующая по відношенню до людини. У момент народження людина відділяється від свого Фравахара, а в момент смерті повертається до нього. Фравахар – це єдине генетичне дерево, до якого причетні всі люди – предки і нащадки якогось певного роду. У кожного з нас є предки – Фраваши, і в свій час ми самі станемо Фравашами для своїх далеких нащадків і також будемо впливати на перебіг їхнього життя, як впливають на наші долі наші власні Фраваши, предки. Ця генетичний ланцюжок триває з часів, коли душі Фравашей погодилися втілитися в матеріальному світі, щоб взяти участь в битві проти сил зла в людському вигляді. Остаточне злиття з Фравахаром та набуття останнього тіла чекає нас лише після Страшного суду, коли сили зла будуть подолані остаточно, і необхідність у втіленні людей у фізичному світі відпаде сама собою.

19 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Священний КЛЮЧ від вашого будинку.

Колір: Фраваши люблять зелений колір, колір життя, що зароджується. Тому в цей день придпочтительные всі зелені тони, але особливо трав’янисто–зелений, жовто–зелений, колір молодої зелені, молодих пагонів. Фраваши не люблять чорного кольору, не люблять оранжевого кольору, кольору пожухлої листя, кольору опалого листя.

Камені: пов’язаний з предками – яшма зеленувато–коричневого кольору. Алхімічний камінь, пов’язаний з трансмутацией речовин. Яшма оберігає людину від хвороб. Крім цього, каменем предків, Фравашей був ще хризопраз, зеленуватого кольору. Хризопраз – камінь нововведень, винаходів, оберігає від небезпек, позбавляє гостроти будь-які ситуації. Дає людині заступництво, захист в особі кого–небудь з його померлих предків. Взагалі він хороший для будь-якої нової справи, планів, проектів. У хризопразе укладені сили Урана, Юпітера і Меркурія. Сприятливий для людей з неспокійним характером, шукають і оновлюється.

Зірка: пов’язана з Фравашами, з предками. Вона знаходиться на сході, в одному з сузір’я Андромеди, яке раніше називалося Намисто (три зірки Андромеди в ряд, ця зірка в центрі –альфа Андромеди) – Альферац, біла, 2–ї величини. Слуги її – Сонце, Марс, Уран. Альферац пов’язана з предками, з поминанням покійних, були прикмети для цієї зірки. Якщо від цієї зірки відділяється промінчик, або якщо цю зірку щось закриває, значить покійні предки вимагають поминання. Завжди із сузір’ям Андромеди, і саме з цією зіркою, були пов’язані повір’я. Вважалося, що саме туди, в зону Андромеди, йдуть душі померлих. Ця зірка також пов’язана з великими почестями, різкістю проявів, умінням всього добиватися самому.

Планета: Прозерпіна (Даэна).

Щасливі числа: 19, 26, 61.

Початок великого довгострокового лікувального циклу. У 19-й сонячний день потрібно починати лікуватися. Бажано перебувати у цей день в горах або на піднесених місцях. Цей день є днем носіння оберегів, талісманів, каменів. Всі плани і проекти в цей день треба обмірковувати, потрібно бути пильним – стежити за словами. День дуже серйозний, досить сумний. День необхідно проводити в колі сім’ї. Більше працювати в будинку. Хто знаходиться поза домом, то краще бути на високих місцях. День строгих і молитов. Потрібно намагатися займатися тим, чим займалися ваші предки. День дуже серйозний, не для веселощів, а для серйозної роботи. Не можна готувати їжу, вона готується заздалегідь. Не можна їсти все підряд. Не їдять тваринну їжу, крім молока, молочні каші. Не можна носити багато одягу, тільки легкий одяг.

не Можна давати багато обіцянок, потрібно бути строгим у словах. Не підписувалися документи в 19-й сонячний день, не можна давати письмові зобов’язання. Активні заходи не починалися. День сприятливий для усамітнення, для індивідуальної роботи, для серйозних, послідовних дій. В цей день благословенні жертви Фравашам, щоб вони були найбільш приємні їм. Все потрібно робити ву догоду предкам, поминати їх. Це день спогадів, повернення до минулого, день прощення образ своїм близьким. День закріплення позитивного досвіду. Взагалі, 19-й сонячний день – це день пам’яті і виправлення ваших помилок. День серйозний, строгий, не можна особливо веселитися. Не давайте ніяких клятв. Тримайте себе в строгості, жорстко виконуйте борг. День виправлення помилок, подумайте, що ви наробили, подивіться назад і постарайтеся виправити те, що у вас коли–не вийшло. Якщо можна виправити.

Добру справу в 19 Сонячний День

Зміцнення сім’ї, слідування традиціям, шанування предків. Народжені в цей день повинні намагатися досягти такого взаєморозуміння зі своїм партнером по шлюбу, яке буває тільки між найріднішими людьми. «Нехай дружина буде тобі, як сестра» – так говорив Заратуштра. Перший шлюб у нього буде найкращим.

Їжа в 19 Сонячний День

поминальна Їжа: кутя, каші з родзинками. Добре їсти більше рослинної їжі і зелені. Особливо строго в цей день їжа поділялася на три частини – перша частина – особисто вам, друга – птахам, потрібно винести наверх на високе місце, хай клюють, і третя частина – собаці. Ні, ні в дужках кішці. Краще собаці. Їдять їжу досить важку і поминальну. Пити можна, але повільно і сумно, міцні напої. Небагато, але міцне, але тільки в ритуальних цілях, тільки за упокій душі ваших предків, або когось ще. Треба поплакати, бути сентиментальним, розслабленим і зосередженим одночасно.

Сни в 19 Сонячний День

Сни цього дня віщі, які здійснюються через тривалий час. Дуже добре побачити померлих предків уві сні – це знак захисту, знак допомоги. Дуже добре побачити зірки у сні – удача, добробут. Дуже добре побачити зелену траву, дерева, квіти, особливо кататися по траві – радість, щастя, любов, якесь несподіване придбання. Квіти – це гарно – любов, повернення старої любові, зміцнення сім’ї, дружби.

Погано, якщо ви бачите фрукти, овочі, особливо їх їсте, і взагалі, погано є в сні – знак втрат, розбита доля. Бачити себе в сні голим – теж погано, – це значить бути беззахисним, кинутим, жалюгідним. Пити в сні вино – це звинувачення, на вас будуть зводити наклеп.

Прикмети в 19 Сонячний День

Доброю прикметою для всієї вашої місцевості буде схід сонця в серпанку, в тумані – це хороший знак для всього вашого оточення. Дуже добре, якщо ви побачите поруч з вашим будинком, або з вашими дверима собаку, або яке–небудь інше домашнє тварина. Добре, якщо домашня тварина приходить до вас в будинок. Дуже хорошою прикметою в 19-й сонячний день є постійний гавкіт собак під дверима, за будинком, під вікном. Дуже добре, якщо ваша собака заливається гавкотом. Це знак того, що вас захищають ваші предки. Дуже погано, коли ваша собака в цей день лежить пластом або скиглить. Дуже добре знаходити в цей день камені, кільця, персні – це символ виконання бажань. У цей день потрібно було обов’язково налити в склянку хаоми і поставити на вікно на кілька днів. Якщо хаома, вино почне випаровуватися дуже швидко – це знак того, що ви прийняті предками. Якщо воно довго не випаровується – це є поганим знаком того, що ваша жертва не прийнята.

Погано, якщо сонце сходить без серпанку, без туману. Погано, якщо йдуть сильні проливні дощі, сіра погода. Небо плаче, і ваші предки вже не захищають вас. Дуже погано в цей день зламати зуб, ніготь – знак хвороби, і, може бути, навіть смерті. Погано, якщо у вас лущиться шкіра, або ви постійно чешетесь – знак втрати захисту. Дуже погано, якщо ви втрачаєте кільце, але ще гірше, якщо з вашого персня падає камінь – це знак псування або руйнування сім’ї. Якщо у вас тріскаються скляні предмети, або в будинку виявляється тріщина – знак псування, пристріту, руйнування сім’ї. Розбите дзеркало — теж погано; раптово зупинилися годинник, або якщо годинник б’є більше, ніж потрібно в цей день – значить, предки вас закликають до себе, знак близької смерті — або, або ваших близьких.

Тотем – Баран

Гірський Баран. Муфлон, підіймається на вершину гори. Втілення предків. Золоте Руно із золотою шерстю. Кожен завиток вовни – це зв’язок з предками. Зовні: середнього зросту, дуже густоволосый, кучерявий, або злегка кучеряве волосся; очі великі, гарні, але трохи витрішкуваті; великі зуби, що стирчать вперед, але рівні й білі, нормальні. Присадкуватий, кремезний, з великою головою. Дзвінкий, уривчастий голос. Витончено окреслені вуха і різко окреслені ніздрі.

Характер: дуже постійний характер, прихильність до сім’ї. Дуже м’який і милосердний чоловік, слухняний і старанний, дуже консервативний. Його характер і його розвиток дуже залежні від виховання, яке він одержує. У нього все добре з будинком, одна сім’я, любов до дітей, багато дітей, багато онуків. Нормальний, добрий, беззлобний, не прагне до лідерства характер, досить упертий. Мало говорить, але багато робить, дуже любить опікати інших людей, допомагати їм. Гроші до нього липнуть. Часто буває лікарем. Ніколи не бреше, строгий і виконавчий, але дуже довго доводиться розгойдуватися, втрачає масу часу на даремну витрату енергії.

Перша половина життя досить важка, багато працює, і він працює на близьких, а після 35-ти років, на нього вже працюють близькі. Все, що він вкладає в інших людей, залишається не винагородженим, але він і не вимагає нагороди. Робить все для своїх близьких. Муфлон – людина слова, консервативний. На нього можна покластися. Він дуже серйозний, і завжди прагне до вершин, і за це його нагороджують. Їх ведуть предки. Їх батьки дуже часто живуть довго. У них дуже міцний будинок. Їхній будинок – їхня фортеця. Довгий шлюб, інтелігентні манери. Вірні, постійні, для них будинок – це головне, миролюбні, не впадають у крайнощі. Прив’язані до землі, колупаються в ній, люблять саджати дерева і працювати своїми руками. Консерватори, які не люблять змінювати звичок. Муфлон також є тотемом 2-го року зороастрійського 32-річного сатурніанського календаря.

Антитотем – Клоп

Антитотемом буде дуже нехороший звір, який поганить всіх нас і дуже погано пахне – Клоп постільний. Є ще деревне клоп. А цей домашній, постільний. Іноді зображують якусь незрозуміло змію, але їх і так багато. Це страшний паразит. Зовні: таке враження, що він плоский, без опуклостей. Маленький і плоский, потім роздувається, жиріє. Вміє бути непомітним, вкрадливим. У нього дуже погані гнилі зуби, часто щербаті. Маленькі, глибоко посаджені очі. Видає шиплячі звуки. Глухий, кілька зірваний голос, плоске обличчя, невеликий, розплющений ніс.

Характер: дуже хитрий, підступний, звабливий. Поширює всякі гидоти і чутки, забобони. Вміє прикидатися непомітним, втирається в довіру, а потім розкручує людей. Дуже важкий у спілкуванні, змушує інших працювати на себе. Страшний паразит. Клоп прагне до лідерства, вважає себе самим розумним, дуже марнославний, роздувається на почесті. Любить дуже багато є. Вміє терпіти до пори до часу, вкрай цілеспрямований. Його відволікаючий маневр – говорити багатозначно, загадками. Любить просити в борг не віддаючи, а потім знущатися над людьми, змушуючи їх дзвонити і просити назад. Обіцяє і не виконує, причому любить багатозначно говорити, заманювати людей.

Клоп володіє здатністю пристріту, псування, гіпнозу, впливу на інших. Йому ж треба відвернути увагу людей, коли він присмоктується до них, щоб напитися крові. Клопи – погані у всіх відношеннях, і жінки теж. Там де опуклості, у них угнутості. Дошки, але до пори до часу, швидко рожевіють, кров’ю наливаються, червоніють, коли відчувають кайф від зробленої капості. Це про них можна сказати: «Зробив гидоту, серцю радість». Вони так і чекають, щоб зробити якусь гидоту, шукають цієї можливості бути безкарними. Якщо вони цю можливість знаходять – де вони лідери, де у них влада, командні пости — тут вони у всю розкриваються, проявляються, як повні гади. Самоствердження за рахунок інших, причому чим далі, тим жадібніше. Може за спиною інших людей присмоктувати до більш сильним, їх розкручувати за їх рахунок жити.

Вкрай підозрілі, недовірливі люди. Підозрюють всіх, крім себе. Дуже важкі, підлі, але вкрай гонорові, прагнуть бути лідерами і все більше і більше вистачати. Живуть, на превеликий щастя, недовго, якщо дориваються до влади. Але вони можуть все життя не реалізувати свою програму зла, тоді навпаки, вони будуть довго жити.


Залишити відгук