18 Сонячний День

Вісімнадцятий сонячний день присвячений Рашну, космічному судді, справедливості, відновлення від. День, пов’язаний із радістю життя, процвітанням і множенням всього майна. Кожному воздасться своєю мірою. День, основний девіз якого – помірність, легкість і радість. Рашну – дух праведності в іранській міфології. Він разом з Митрою і Сраошей входить у тріаду загробних суддів. Йому дано ваги для зважування добрих і злих діянь. Якщо сума благих справ переважує гріхи людини, то душа його після спокутування скоєних за життя гріхів спрямовується в рай. Якщо ж людина був закоренілим лиходієм, і чаша гріхів його переважує чашу добрих справ, то душа його відправляється в пекло, де буде терпіти жахливі муки до самого Страшного суду, після якого вона, очистившись у річці розплавленого металу, отримає новий, безгрішний, нетлінне тіло. Рашну всюдисущий і всезнаючий, він є постійним супутником Мітри. Місцем його проживання вважається вершина світової гори Хара, з якою він спостерігає за людством.

18 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Предмет сили, пов’язаний з Рашну – плащ, накидка і білі рукавички. У цей день дуже потрібно стежити за предметами одягу, особливо, верхнього одягу. Рашну завжди одягнений у темний плащ і білі рукавички. Плащ з капюшоном, в якому виступали в будь-яку погоду, це як плащ–намет.

Колір: Не рекомендується одягати світлий одяг. Чорно–зелений, суворі кольору, сірі, сіро–зелений, темно–синій, темно–коричневий, темно–сірий. Всі казенні кольору. Тут заперечуються будь-які жовті та червоні тони.

Камені: Камінь земних радощів, успіху, справедливості, білий нефрит. Китайці цей камінь вважали джерелом радості, майна, добробуту, сексу. Найкращий для цього дня – прозоро–молочний нефрит. Це камінь цілителів. Зберігає мир, спокій і рівновагу в організмі. Пов’язаний з релігією і водночас з перебудовою усього життя. Носити його можна лише тим, хто хоче повністю змінити своє життя, стати на абсолютно новий, високий рівень. Нефрит поганий для любові, робить з людини страждальця. У медичному відношенні цей камінь пов’язаний із нирками. Крім нефриту в цей день вживається також і жадеїт. Це один з магічних каменів. Стародавні вважали, що з його допомогою можна впливати на погоду. Такий камінь корисний для людей з скачущим артеріальним тиском, він його вирівнює. Принаймні, людина буде менше реагувати на погодні умови. І жадеїт, та нефрит – камені земних радощів, успіху, справедливості.

Зірка: Толіман (альфа Центавра). Зірка 1–ї величини біло–жовтого кольору. Служать їй Сонце, Юпітер і Марс. Дає величезну життєву силу, вміння досягати всього самостійно, ніколи не зупинятися на досягнутому, нестримно прагнути до досконалості. Чудова творча активність. Але протегує вона тільки тим, хто духовно розвивається. Зірка справедливості, пов’язана з відплатою, з вищими нагородами і покараннями. Її також називали Небесним Суддею. Зірка багатства, процвітання. Альхена (гамма Близнюків). Слуги її – Сонце, Венера, Місяць. Дає людині міцне положення, багатий будинок, прекрасну сім’ю. Пов’язана з великими життєвими силами, довгожительством, дає здібності до мистецтва. Земні блага, розкріпачення, легкість, успішність. Зірка, пов’язана із земним успіхом.

Планета: Озіріс.

Щасливі числа: 18, 36.

Адурбал, син Мараспенда, рекомендує: “У день Рашну життя повинна бути в веселощі. Все повинно бути в цей день в кайф. Пісня така є, слова. «Щоб в кайф вам всім жилося» – ці слова можуть стати девізом 18-го сонячного дня. Але не потрібно забувати, що в 18-й сонячний день у всьому потрібно знати міру. В міру веселитися, в міру їсти, в міру пити, в міру відпочивати, працювати, в міру розслаблятися. Пити в цей день не тільки можна, але і потрібно, більше того: «Хто не вип’є хаоми в цей день, той не почитає Рашну». Пий, але в міру, потроху, але часто. По трохи, по 20 крапель, але часто (така маленька чарочка, грам 20 – більше не треба). Все має бути в радість. Цей день дарувальника благ Рашну. Можна робити все, що хочеться, не напружуючись, крім зла. «Роби святості все що захочеться». Уникай зла, але не за чужий рахунок. День об’єднання людей. В 18-й сонячний день не можна бути на самоті. Можна і навіть потрібно випити, закусити, розслабитися. День справедливості. У цей день можна починати тяжбу за справедливе рішення. Дуже добре в цей день робити подарунки, а також одержувати їх. Обмін інформацією, обмін досвідом, день розваг, ігор, занять з дітьми. Робіть все, що вам захочеться, відпочивайте. День Рашну – це був день відпочинку, занять спортом, зміцнення фізичного тіла. Не можна бути самому в цей день. Ні в якому разі не можна уникати любові. Не ухиляйтеся від подружніх обіймів. Ухилятися – це злочин. Дружину–то це в радість. В 18-й сонячний день не рекомендується робити багато покупок, починати далекі поїздки. Не рекомендується в цей день тужити, журитися, усамітнюватися. Не рекомендується реєструвати шлюбні і сімейні відносини, вважається, що такий шлюб буде занадто легким і поверхневим, не буде довговічним. Не можна уникати великих скупчень народу, це день призову, спілкувань. Не можна їсти багато солодкого, солодке – не для цього дня. Не завантажувати себе якимись установками. Категорично заборонено голитися, стригтися.

Добру справу в 18 Сонячний День

Миротворчість. Такі люди повинні вносити у світ гармонію, вони повинні уникати конфліктів і згладжувати гострі кути.

Їжа в 18 Сонячний День

Їжа легка, молочні продукти. Вважається, що в цей день потрібно їсти побільше, але щоб не переїдати: потроху, але часто. Можна об’їдатися. Треба їсти не менше семи разів у день. Добре, якщо в цей день ви весь час щось жуєте. В цей день не можна їсти важку і грубу їжу, не можна їсти багато. М’ясо – важкий продукт. Можна – відвари, бульйони. Ритуальної їжі у цей день немає.

Сни 18 Сонячний День

Сни в 18-й сонячний день завжди легкі, завжди вважаються порожніми, особливо ті, які сняться в безхмарну погоду. Якщо вам наснилися сни в похмурий день, тільки тоді вони мають значення, але не всі. Сни, що снилися на 18-й сонячний день, повинні реалізуватися дуже швидко, протягом декількох діб, або навіть протягом одного дня. Рекомендується їх трактувати дуже простим способом. Деякі символічні сни збуваються, але тільки тоді, коли розшифрувати їх не представляє ніякої складності. Наприклад: м’ясо – хвороба, кров – родичі, будь бійки – трактуються однозначно: бійки, з’ясування відносин; вода – обмивання, очищення; їжа – обтяження. Але з їжею складніше. Обтяження – це м’ясна їжа. А молочні продукти сприймаються як майно, як зміцнення; одяг і благополуччя, успіх; птиці – звістку, звістку, друзі, компанії і так далі. Сни реалізуються дуже швидко.

Прикмети в 18 Сонячний День

Хороші – дуже добре бачити веселку в поєднанні з дощем, дощ і веселка, дощ в поєднанні з сонцем – мир, добробут, справедливість. Якщо ви знайдете дрібні гроші, але обов’язково поряд з вашим будинком і гербом вгору – це знак, хороший для жінки: любов, благополуччя, навіть зачаття дитини. Принаймні – любовна удача (це і для чоловіка). Дуже добре знаходити дрібні металеві предмети – це щастя, удача, любов. Добре, якщо у цей день у вас міцний і здоровий сон, якщо ви не можете вранці прокинутися (але не з бодуна, а просто міцно спите). Люди, які уві сні здригаються, погано сплять, часто прокидаються, мають нечисту совість.

Погані – погано, якщо ви в цей день або ошпаритесь чимось, або уколетесь, порежетесь, несподівано проллєте кров – це дуже поганий знак неблагополуччя, руйнування удачі. Удача від вас відходить. Дуже поганий знак, якщо у вас в будинку починає відвалюватися штукатурка. Особливо, якщо на порозі вашого будинку щось сиплеться – знак розорення.

Погано, коли відпадають колеса у машини, велосипеди, вози – знак руйнування, втрати радості. Погано, коли в цей день ви спізнюєтеся на автобус, на транспорт – знак невдачі, нещасних випадків. Дуже погано, якщо вікна і кватирки вашого будинку відкриваються від пориву вітру. Вітер дме у вікна і виє – знак смерті близьких; неприємностей в будинку. Погано, якщо у вас впала капелюх, впала на підлогу, впала сумка – знак руйнування, крадіжки. Погано, якщо ви щось роняете у цей день. Дуже погана прикмета – випадання волосся. Вважається, що в цей день не можна рвати волосся. Випадання волосся, якщо на гребінці залишається багато волосся – це теж знак розорення, неблагополуччя, нещастя, смутку.

Тотем – Лелека

Лелека-красайва з пишним хвостом, сумними очима, але веселий. Лелека – священний птах Рашну. Зовні: худий, довгий, витончений, з довгою тонкою шиєю, довгі і прямі ноги. Ніс загострений, риси обличчя тонкі, загострені, високий лоб, трохи витягнуте обличчя.

Характер: радісний, веселий, практично – характер дитини до самої старості. Трохи інфантильний, дуже легко все сприймає. Він дуже вразливий, але так само, як швидко ображається, так само швидко і відходить. Образливий, але відхідливий, забуває образи. Багато сміється, володіє прекрасним почуттям гумору. Вірний у дружбі. У такої людини завжди маса знайомих. Його все легко сприймають, і він легко сприймає і в радість. В житті – сибарит, тобто любить розслабитися, випити, закусити. Також легко працює, у нього все дуже легко виходить, володіє багатьма здібностями, які проявляються рано. Часто буває довгожителем, виглядає молодо, навіть у глибокій старості. Не жиріє. Тонка кістка. Легка сприйнятливість. Любов до різних мов. Дуже швидко вступає в контакт з різними людьми.

Незважаючи на такий легкий і, здавалося б, легкий характер, тим не менш, у нього дуже міцний будинок, своє гніздо. Сім’я і шлюб надійні і стійкі. Охорона і захист предків. Його життя як би ведуть. Прекрасне почуття міри у всьому – така людина дотримується золотої середини. М’який, легкий в спілкуванні, йому властивий здоровий глузд, почуття розуму, розумності, його нікуди не заносить – ні вправо, ні вліво. За характером він справжній сангвінік (за темпераментом), досить стійкий, незважаючи на зовнішню легковажність, дуже гармонійний, не впадає в крайнощі, має дуже стабільний характер, товариський. Про нього можна сказати, що яким він був, таким і залишається. Смаків і звичок своїх не змінює. Він вміє викликати до себе любов і повагу, ніколи не прагне до влади, достатньо скромна людина.

Тим не менш, завдати йому якусь образу – це значить підписати собі смертний вирок, тому що за нього мстять вищі сили. Він іноді буває наївний і довірливий, як дитина. Але не дай Бог Вам перейти йому дорогу, як образити його. За це завжди буде покарання. Він може іноді дозволити собі дивацтва і дивацтва; особливо йому притаманна любов до якихось уявленням. Він ніколи не заривається і завжди відчуває міру. Дуже тактовний і люб’язний з людьми, особливо з близькими. У такої людини – життя дитини, якого весь час життя як би ведуть, але ведуть зверху.

Антитотем – Мокриця

Огидне створіння, многоногая мерзотна храфстра, яку ми називаємо мокрицей. Мокриця многоногая, склизкая, вся така рідка, сіра, противна, жирна. Водяться в громадських туалетах, люблять жити там, де цвіль. Зовні: невеликого зростання, жирний, спітнілий, з розпливчастими рисами обличчя, але дуже спритний і рухливий, прудкий, якщо йому треба чогось досягти. Присадкуватий, короткі ручки і ніжки. Коротка шия. Як правило, лисіє. Зовні може бути навіть солодкуватим; сюсюкающий голос, примружені вічка з мішками під очима. Водянисті очі, товсті.

Характер: схильність до дрібних інтриг, постійна плутанина. Злодійкуватість, бігаючі оченята, приписування собі чужих достоїнств. Характер дріб’язковий, в’їдливий, вічно він маскується, страшний інтриган, весь час качає права. Синдром сутяжництва: вічно пише доноси, вічно ратує за справедливість. У мене такий сусід був, вічно друкував скарги на машинці і боровся за справедливість з Жеком. Зате у нас була вода і тепло. Він весь будинок постачав, а коли поїхав, у нас нічого не стало. Такого б одного на країну, щоб боровся. Що ви – це ж антитотем. Дуже добре знають закони для того, щоб використовувати їх в корисливих цілях. Часто відчувають ненависть до дітей і тварин. Солоденькі, завжди прикидаються слабенькими, бедненькими, нещасними, люблять, щоб їх жаліли – для того, щоб творити свої гидоти. В житті, як правило, не має дітей, змінює дружин, чоловіків, глумиться над беззахисними, залишає без піклування батьків. Взагалі часто не має близьких.


Залишити відгук