Гороскоп Телець Здоров’я на 2018 Рік

Серед Тельців дуже мало піклуються про своє здоров’я людей, адже вони дотримуються думки, що проживе стільки, скільки їм відведено. Однак в рік Собаки багато представників цього знаку Зодіаку зіштовхнуться з проблемами зайвої ваги – звідси хвороби спини і ШКТ. Ті ж, хто думає і постійно контролює свій стан здоров’я, можуть не турбуватися – в 2018 році їм нічого не страшно, швидше навпаки, потрібно трохи розслабитися і отримувати від життя задоволення – випити трохи зайвого, з’їсти шкідливу їжу і не забути про солодощі. Але і звичайно, перестати нервувати через дрібниці, адже від цього всі хвороби.

до Речі, саме нерви в 2018 році все частіше будуть підводити цей знак Зодіаку – можливі депресії, небажання виходити на вулицю і спілкуватися, а також зриви по дурницях. Безумовно, все це позначиться на загальному стані Тельців. Триватиме такий стан до середини року, а потім відпустку, після якої цей знак Зодіаку повернеться спокійним і врівноваженим, щоб знову взятися до роботи й своїм сімейним зобов’язанням, а у нього їх дуже багато.

Варто берегти горло, вона й в цьому році нагадає про себе ангінами та тонзилітами, якщо його не утеплювати і захоплюватися сильного гарячою або холодною їжею.


Залишити відгук