Гороскоп Скорпіон Здоров’я на 2018 Рік

В 2018 році Скорпіонам нагадають про себе хронічні хвороби, особливо це торкнеться чоловіків зрілого віку, які дуже не люблять звертатися до лікарів. Але в рік Собаки їм все-таки доведеться це зробити, інакше можна й на операційному столі виявитися.

Навесні цей знак Зодіаку проведе багато часу у стоматолога. Це можуть бути профілактичні візити, а також з-за зубного болю, яку неможливо буде заспокоїти звичайними способами в домашніх умовах. Якщо на неї не звертати уваги, в результаті доведеться тісно спілкуватися і з хірургами, і з ортопедами.

Можливі неприємності і у велелюбних Скорпіонів, діючих в першу чергу за покликом серця, а потім включають розум. Завжди фортуна була на їхньому боці, але тільки не в рік Собаки – тварини домашнього та обережного, яке не прощає зв’язки на стороні, караючи по своєму – хворобами статевої системи. Потрібно бути обережними!

наприкінці року деякі представниці прекрасної статі, народжені під цим знаком Зодіаку, дізнаються прекрасну новину про свою вагітність, так що без візитів до гінеколога їм не обійтися! Однак, вони будуть планові – здоров’ю майбутньої мами і її дитині нічого не загрожує, швидше навпаки – вагітність пройде чудово.


Залишити відгук