Гороскоп Стрілець Здоров’я на 2018 Рік

Стрільцям в 2018 році не варто хвилюватися про своє здоров’я, якщо вони не стануть перевтомлюватися, інакше можуть нагадати про себе нездужання, не турбують вже дуже давно, а також навалитися важким вантажем втому і навіть депресія. Варто поберегти і нервову систему – вона буде давати збої з-за постійних конфліктів на роботі і вдома. Радує тільки те, що вони не будуть одночасно, так що можна буде розслабитися після важкого робочого дня в тихій домашній обстановці або ж втекти від бурхливого сімейства у спокійний офіс.

В рік Собаки, особливо в першому півріччі, Стрільцям потрібно бути дуже обережними з колючими і ріжучими предметами, тим більше, якщо з ними пов’язана професійна діяльність, так і на кухні можна завдати собі глибоку і довго незагойна рану.

Друга половина року пройде спокійно, хіба що інколи головні болі потурбують на погоду, та нежить. Але якщо їх не пускати на самоплив, то ці проблеми швидко зникнуть. Ну а найголовніше в 2018 році – більше відпочивати і не сумувати, тоді і здоров’я буде прекрасним!


Залишити відгук