Гороскоп Риби Здоров’я на 2018 Рік

На початку року Риби будуть страждати від головних болів. Причина – постійна напруга як на роботі, так і вдома. Потрібно хоча б іноді давати своєму організму розслабитися – відправитися в спа-салон, зробити масаж або відвідати сауну, а якщо є можливість взяти відпустку і поїхати до моря або в гори. Обов’язково вимкнути телефон і забути про інтернет – відпочинок в тиші і в приємній компанії – більше нічого й не треба.

Риби, навіть ті, хто завжди піклується про свою вагу, раптом наберуть зайві кілограми. Дана обставина відіб’ється не тільки на зовнішньому вигляді представників цього знака Зодіаку, але й на емоційному і фізичному здоров’ї. Тому потрібно намагатися тримати свій апетит під контролем, тому що скинути зайву вагу буде дуже складно, навіть молодим і активним Рибам.

В кінці року цей знак Зодіаку зіткнеться з алергією, яка раніше ніколи не турбувала. Боротьба за чисте тіло буде складною, але Риби вийдуть з неї переможцями, коли змінять свій режим харчування і почнуть одягатися по погоді.


Залишити відгук