Гороскоп Ваги Здоров’я на 2018 Рік

Терезам в 2018 році потрібно подбати про свою печінки – перестати їсти жирне і вживати в непомірних кількостях алкоголь, інакше можна довести себе і до лікарняного ліжка. Особливо це стосується сильної статі.

В середині літа цього знаку Зодіаку потрібно бути обережними в садах і городах, тому що банальний укус комара може стати причиною сильної алергії на все життя. При поході на природу або під час дачних робіт обов’язково одягати головний убір і довгі штани, тільки так можна захистити себе від проблем зі здоров’ям. До того ж Ваг в рік Собаки почнуть раптом турбувати головні болі, не варто займатися самолікуванням – треба обов’язково звернутися до фахівця, щоб він підібрав правильне медикаментозне лікування – народні засоби не допоможуть.

Чоловіки після 50 можуть зіткнутися з проблемами сечостатевої системи. Причина – перевтома. Потрібно більше відпочивати і дбати не тільки про фінансову стабільність, але і про свій стан здоров’я. Добре б виїхати на деякий час до моря, де побути на самоті, слухаючи шум хвиль і крики чайок. Така атмосфера допоможе розслабитися, щоб потім з новими силами приступити до роботи.


Залишити відгук