17 Сонячний День

Сімнадцятий сонячний день присвячений Сраоше, який супроводжує душі померлих на той світ, допомагаючи праведникам благополучно перейти через міст Чінват. Але основна функція Сраоши полягає в іншому: він – божество релігійного послуху й порядку. Спостерігає за тим, наскільки сумлінно люди ставляться до виконання свого релігійного і соціального боргу. Сраоша – благовісник і посланець Ахура–Мазди. Він покликаний боротися з єресями, відвертати віруючих від помилкових думок і помилок, тим самим охороняючи чистоту зороастрійської віри. Цей изед оберігає людей від підступів злих сил, а по ночах влаштовує розправу над злими духами. Його священним птахом вважається півень, чий крик розганяє темряву і сповіщає про початок нового дня. День Сраоша – 17-й сонячний день – вважався одним з критичних, важких днів. Вважається, що люди, які народилися в цей день, можуть бути або дуже гарні, або дуже поганими. У цей день спостерігається сильне і важке протистояння сил Світла і Темряви.

17 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Спис, ратище, дротик. Взагалі будь-загострене древко.

Колір: Темно–червоний, як би колір запеченої крові. Колір гребінця півня. А також золотисто–жовтий, оранжевий і білий. Погано носити колір блакитний, чорний (колір Сатурна, який також має до цього дня відношення), сірий (хоча у Хірона – сірий колір). У цей день добре міняти одяг, одягатися у все нове та чисте.

Камені: Його називали «камінь ранкової зорі»– лал, або яскраво–червона шпінель, чимось схожа на рубін. Камінь любові і мистецтва, сприяє гарному відношенню до вас. Дарує щастя в любові, мрійливість, розслабленість, після яких, однак, часто настає велике нещастя. Лал неблаготворно впливає на здоров’я, сприяє порушенню обміну речовин, захворювань печінки. На вищому рівні – це камінь–захисник, пов’язаний з Божественною Любов’ю і Божественним Словом. Сраоша, як воїн. Сраоша був і цілителем, зціляв своїм словом. Сраоша був і послушник, і маг. Він дуже багатовимірний Изэд. Він же – провідник, отворяющий Врата Всевишнього.

Зірка: Є провідником, ключем від неба. Яка зірка вважався передвісником зорі? Одна з найбільш магічних зірок неба. Це яскрава, велика зірка. Провісниця нового. З цією зіркою пов’язано відплата силам зла. Це – Арктур (альфа Волопаса). Зірка оранжево–червоного кольору 1–ї величини. Пов’язана з Юпітером, Марсом і Сатурном. Лежить вище площини екліптики. Зірка Магів. Двоїста, дивна зірка, що дає величезні сили, зірка, пов’язана з магічними діями, яку не всі можуть витримати. Людині з цією зіркою ні в якому разі не можна бути боягузом, інакше на нього зваляться нещастя. Арктур ставить перед людиною задачу – у будь-якій справі йти до кінця, інакше він зазнає поразки.

Планета: Хірон, його вища іпостась.

Щасливі числа: 17, 23, 59, 84.

Особливо важливо у цей день зробити повне обмивання всього тіла, і, особливо, голови – влаштовуйте собі, так би мовити, прочуханку. Корисно встати на зорі, і не пропустити зорю, постояти на вітрі. В цей день згодовували птахам зерно, за вітром розсіювали. У цей день необхідно надягати чистий та новий одяг, особливо білу. День, пов’язаний з отриманням знань, – це прекрасний день для початку циклу освіти, навчання. День гарний для підписання важливих документів, для науковців, для відкриттів, для вступу на навчання.

Дуже хороший для початку тривалих поїздок. «Виступай в дорогу!» – гасло цього дня. Адурбат, син Мараспэнда, рекомендує в день Сраоши: «Проси благодіяння благословенного Сраоша заради порятунку душі». День молитви. Йди у храм і проси благословення заради порятунку душі. День вдалий для нових знайомств, для зав’язування дружніх зв’язків. День гарний для обміну досвідом, обміну думками. Це день, коли можна багато сидіти вдома. День, коли потрібно змінюватися. Дуже гарний день і для коротких поїздок, і взагалі для всіх справ, які вимагають швидкого рішення, коли потрібно щось швидко робити, швидко реагувати. День, коли потрібно повністю стежити за собою і бути готовим до відбиття будь-яких ударів, і реагувати миттєво.

Треба бути постійно напоготові, і миттєво змінюватися, змінювати тактику і позицію. День постійної зміни тактики. Нічого не можна в цей день планувати, потрібно бути готовим до несподіванок. І нічого не боятися. Треба дуже слідкувати за своїми словами. Не опускатися до трамвайного хамства. Повинні завжди горіти світильники, особливо вночі цих доби. Потрібно особливо захищати дітей у цей день. Спати зі світлом. Дітей треба захищати манерами, молитвами.

не Можна: довго спати в цей день; вставати треба рано на зорі. Не можна довго дивитися в дзеркало. Не можна проводити прибирання в будинку, щоб не піднімати пилу. У 17-й сонячний день ніколи не готували їжу, а готували її напередодні. Пити не можна ніяк, навіть в ритуальних цілях. Не можна пекти хліб, можна тільки млинці. Не можна відкривати вікна, не можна провітрювати, особливо вночі. День дуже поганий для завершення справ. Для початку справ, день хороший, а для кінця – ні. Вважається, що якщо закінчиш справа в 17-й сонячний день, то воно знову до тебе повернеться.

Не рекомендується пити, гуляти, укладати шлюбні контракти. Не рекомендується робити щось заплановане ретельно і серйозно, завзято. Особливо одна справа. Потрібно обов’язково робити багато справ. Ідеально – робити кілька справ відразу (пити, курити і говорити одночасно). Не можна ображати домашніх птахів та виривати з них пір’я.

Добру справу в 17 Сонячний День

Викриття наклепників і брехунів. Народженим в цей день не слід до чого–небудь прив’язуватися, вони повинні бути слугами вищого космічного закону. За це людина отримує велику силу, його завжди попереджають про небезпеку.

Їжа в 17 Сонячний День

Сраоше присвячені різноманітні печива, коржі, обов’язково – млинці, нагадують Сонце, з загорнутою туди різною начинкою, особливо – варення, мед, сир. Це – ритуальна їжа 17-го сонячного дня. Гриби – не можна, і поменше зелені, тому що дерева хитаються. У 17-й сонячний день – побільше сиру, млинців з маслом, вареників, галушок. Ідіть до тещі на млинці. Пельмені сюди ж.

Сни в 17 Сонячний День

Всі хороші, сприятливі і приємні сни в цей день можуть виповнитися з точністю до навпаки. А неприємні сни – виконуються. Краще не бачити ніяких снів. Тому що хороший сон здійсниться навпаки, а кошмар – обов’язково здійсниться. Хороший сон свідчить про обман, вас просто кудись заманят – це неприємності, пов’язані з вашою довірливістю, а погані сни виконуються прямо. Погано бачити навіть храми у цей день – це символ терпіння, страждання, випробування. Погано бачити різних птахів, і навіть півнів – це знак не підтримки, а знак несення хреста і випробувань. Бачити себе в дзеркалі – теж погано – це знак викриттів і наклепу.

Єдиний хороший сон у цей день – це політ у сні. Це – можливість подолати великі небезпеки. Добре бачити уві сні якісь автомобільні гонки, кататися в машині, раніше – у візку. Цей сон дає надію на краще майбутнє. Рибу бачити уві сні, і також ловити її – знак великих неприємностей і, може бути, навіть хвороб. Багато є в сні – погано.

Прикмети в 17 Сонячний День

На прикмети в критичні дні звертають велику увагу. Хороші прикмети: сильний зустрічний вітер – це не завжди погано. У цей день – це добре. Це знак допомоги, удачі. Якщо раптом вітер подув у спину – це знак того, що ви отворачиваетесь від своєї вдачі. Дуже хорошою прикметою для всієї місцевості, в якій ви живете, є ясна погода на сході і заході сонця, а також і в полудень.

Дуже добре, якщо у 17-й сонячний день на вас якимось чином зверне увагу півень. Навіть просто поява у Вас вироби, пов’язаного з півнем або курми, – це теж добре в цей день. Курей і півнів у цей день не їдять. Дуже добре, якщо з трьох різних сторін прокричат півні одночасно – це чудова прикмета виконання всіх ваших бажань, відразу загадуйте бажання. Взагалі, добре, якщо над вами одночасно прокричали не тільки півні, але і дві (і більше) однакові птиці. Якщо два півня особливо добре, якщо вони прокричат спереду і ззаду. Хорошою прикметою є впали пір’я птахів, або до вас приклеїти пір’я з подушки – знак удачі в матеріальних справах. Добре для бізнесменів. Добре в цей день знайти багато металевих предметів. Особливо одних і тих же – це знак раптової удачі, несподіванки.

Погані: Дуже погано, якщо несподівано, раптом, ні з того ні з сього до вас прилипає бруд, пачкаете штани, машина вас кропить, ви капаєте жиром на себе протягом дня. Це є знаком внутрішнього осквернення. Дуже погано, якщо на вас починають гадити птиці з висоти свого польоту – знак бідності, розорення. Погано, якщо у вас все валиться з рук, впадуть ключі, а також зламаються ключі, або замки – це знак нещастя, невдачі, хвороби. Погано, якщо сиплеться зерно, борошно; будинки – бруд, сміття, пил піднімається (зустрічний вітер краще без пилу), крихти прокидаються на підлогу – це знак хвороби. Втрата ключа в цей день – це втрачена і розбита життя. Величезне значення в цей день має ім’я. Будь-яке ім’я, ненароком почуте вами в розмові кілька разів, та не менше двох разів кимось повторене, позначає людини, з якими вам належить зустрітися незабаром. Може бути, нова людина, може і старий знайомий.

В цей день треба дуже слідкувати за необережно кинутим словами, нікого не можна ніяк обзивати, ніякими кличками. Цей день улюблений всякими чаклунами, чорними магами, чернушниками і вампірами. Поганою прикметою для місцевості вважається, якщо похмуро, якщо мокро, якщо не сонячно, розмазня, дощ. Також для людей, народжених в цей день, потрібно особливо ретельно підбирати ім’я. Людям, народженим у 17-й сонячний день, потрібно мати не одне, а кілька імен. Одне ім’я народне, для всіх, інша – для себе, а третє – сакральне ім’я. Не менше трьох імен. Це правило використовується в основному для людей 17-го сонячного дня.

Тотем – Пегас з півнячої головою

З’єднання Півня і Коня. Петухо–кінь. Кінь з півнячої головою і крилами, тулуб і ноги – кінські. Пегас з півнячої головою. Сріблисто–золотий з червоними, жовтими і синіми пір’ям. Цей півень – не з одним, а з кількома гребенями. Це пернатий кінь, сріблисто–золотий масті, а крила і хвіст (півнячий) з червоними, синіми і жовтими пір’ям. Вважається, що Сраоше присвячений півень не з одним гребенем, а з кількома, як щітка. Звичайний півень з одним гребенем – не благий. Зовнішність: високий зріст, худий, обличчя швидко червоніє, загострені риси обличчя, особливо – гострий ніс, чимось нагадує півнячий дзьоб. Неслухняне волосся на голові. Гострий примружений погляд, високий лоб, широко розставлені очі.

Тонка шкіра, кров швидко приливає до обличчя, чоловік швидко червоніє. Характер: людина дуже емоційний, вкрай чутливий, швидко на все реагує на будь-який подразник, але має дуже твердим і дуже стійким характером; людина, яку важко згорнути з наміченої мети. Жорсткість у виконанні поставлених завдань, цілеспрямованість, схильність до боротьби. Вся життя присвячена боротьбі з темними силами. Він легко йде на конфронтацію, не буде особливо панькатися з ворогами. Є людиною слова, дуже активним і безстрашним виконавцем боргу. Часто буває справжнім воїном в житті. Особливо, якщо він народився у вогняних знаках Зодіаку. Дія такої людини несподівано і непередбачувано, він – реформатор, людина несподіваних, неочікуваних дій. Дуже рухливий, рішучий. Відмінний спортсмен, чудовий сім’янин.

Щодо гарему. Петухо–кінь не завжди схильний до гарему, він більш вірний, але не завжди йому щастить в сім’ї, тому що його постійно тягне подорожувати, їздити; місіонерська діяльність. Він не може нічого приховувати, все написано на обличчі. Він занадто відкритий, іноді навіть наївний. В емоційному пориві він сам себе здає, його відразу бачать. Велика вразливість, нестриманість, лізе в бійку, коли треба. Вони несуть слово, вони проповідники, мандрівники. Їм не вистачає хитрощі, вони – захисники справедливості. Часто береться за справу, яка перевищує його сили. Але чудово вміє ладити з близькими, душа будь-якої компанії, у нього – веселий, заразливий сміх. Ніколи не сумує, знаходить масу справ, масу хобі, улюблених занять. При цьому він старанний та чесний, в усьому проявляє кмітливість, швидкість та рішучість. Схильний до занять спортом, дух змагання, суперництва. Бажання у всьому перемогти, бажання повної і остаточної перемоги. Більша частина життя людини проходить у дорозі, поїздці, і йому там більше щастить. Там як раз потрібні його швидкість, кмітливість, сміливість. Перша половина життя більш щасливе, чим друга (коли він майже нічого не може).

Така людина в усьому дотримується помірності (в їжі, питті, зазвичай не курить). Поміркований навіть у своїх звичках і уподобаннях. Це не означає, що він аскет, особливо жінки – вони взагалі не аскетичні. Але петухо–коні скромні, керуються мінімальними потребами, живуть дорогою. Їх відрізняє не прив’язаність до місця проживання, їм потрібно розширювати активність. Любов до іноземних мов. Охоче вивчають будь-які нові справи, жага пізнання, допитливість. Люблять сперечатися до хрипоти, до «посиніння гребінця». Іноді люблять битися за праве діло, не за себе. Особливо забіяки в дитинстві.

Антитотем – Птеродактиль

Суміш крокодила і шуліки. Цей крокодил літає, низенько–низенько і не лише у воєнний час. Тулуб шуліки, а морда крокодила, крила і хвіст – шуліки. Схожий на птеродактиля, літаючого ящера. Чорного кольору. Символ страшного спокуси. Чорний маг. Зовнішність: не червоніє, обличчя широке, здорове. Свинячі оченята, маленькі. Особа маловиразну, бідна міміка. Ви коли–небудь бачили крокодила з багатою мімікою? Волосся гладкі, прилизані, сальні, схильність до облисіння. Схильність до повноти. Або занадто блідий, або дуже смаглявий. Часто буває середнього або невеликого зростання. Розпливчастий, сильно потіє, і не завжди — перед смертю. Нерухомий погляд. Запах з рота, постійно мчить. Пахне, як ви розумієте, не фіалками. Часто косоокість або дефект зору. Але прекрасний слух і нюх. Дуже тихий, надтріснутий і здавлений голос.

Часто спостерігається темна плямочка в куточку ока, на білку – це одержимість бісом. Людина без астральної захисту. Ліве око у чоловіків, правий – у жінок. Характер: часто це страшний лиходій, що веде нічний спосіб життя, схильність до чорної магії, цікавиться всіма окультними питаннями, з метою вчинення злочину, за допомогою впливу на людей. Володіє психологічним дарма, дуже чутливий, на слабкі натури діє гіпнотично. Дуже повільно, але наполегливо. Вміє тиснути на психіку, знає, кого і як можна залякати, зацькувати, задолбать. Дуже жорстокий, мстивий, жорстокий. Нещадний. 17-й сонячний день – день полярний, тому обидва – і тотем, і антитотем борються, але по різні боки барикади: один заходить за спину, організовує цькування, а інший б’ється прямо, відкрито.

Людина – птеродактиль ніколи прямого слова не скаже, дуже хитрий, прилипчивый. Спочатку прилипає до людей, потім їх розкручує, і поступово–поступово набирає обертів. Поступово він стає більш нахабним. Схильність до некрофілії. Любить смерть у всіх її проявах, а життя, веселощі і радість ненавидить. Бажання вбивати, їсти. Вбивці народжуються в цей день. Їх мета – вбивати, розчленовувати, ламати. Ламати дерева, рослини. Насильство над живими істотами, вбиває з насолодою.

Така людина притягує масу нечисті, храфстру, клопів, тарганів, комарів. Нечистоплотний, брудна, поганий запах. Дуже липучий, відв’язатися від нього, особливо, коли йому щось від вас треба, неможливо. Рано з’являються зморшки. Дуже люблять брехати. Носії чорного слова, чорного погляду. Будь прокляття може збутися. Вони дуже люблять проклинати людей, бажати їм усіляких капостей. Навколо них завжди, як пустеля, вони сіють напруга, злість, руйнування навколо себе. Люди починають страждати навколо них, навіть якщо вони ведуть себе підкреслено ввічливо. Це дуже погані і зіпсовані люди, здатні на будь-які злодіяння. Але особливо, напевно, вбивство, розчленування, вивисекция – ось що їм властиво.


Залишити відгук