Гороскоп Близнюки Здоров’я на 2018 Рік

В рік Собаки Близнюків чекає чимало неприємностей зі здоров’ям, особливо тих, хто до нього ставиться з байдужістю. Про себе нагадають давні травми, швидко підліковані і пущені на самоплив.

Терміново потрібно кинути палити і перестати пити каву в необмеженій кількості, інакше не варто дивуватися жахливого кольору обличчя і постійно скачущему тиску. Звичайно, різкий відмова від шкідливих звичок може погано позначитися на психологічному стані, але поступово можна перейти на електронний варіант сигарет і трав’яний чай.

В середині року у Близнюків виникне життєва ситуація, за якої доведеться багато нервувати, тому потрібно заздалегідь потурбуватися про різні методи заспокоєння – релакс, йога, м’ятний чай і спокійна атмосфера будинку. Якщо ж це не допоможе, то краще звернутися до лікаря, інакше може розвинутися запаморочення і навіть втрата свідомості. Не варто доводити до цього і боятися медикаментозного лікування, воно гірше не зробить, на відміну від самолікування, яке призведе і до більш серйозних проблем – повне виснаження нервової системи. Більше відпочинку — і здоров’я знову буде в нормі!


Залишити відгук