Гороскоп Рак Здоров’я на 2018 Рік

Цього знаку Зодіаку в 2018 році потрібно перейти на дієтичне харчування і як можна більше займатися спортом. Краще всього вибрати ті види спорту, де не треба сильно напружуватися – ходьба або плавання, тому що біль у спині будуть знову і знову нагадувати про себе. Особливо це стосується людей після 40 років. Ті, хто молодше цього віку, можуть дозволити деякі вільності в їжі і в тренуваннях, але нечасто і дуже обережно. При будь-якому дискомфорті потрібно відразу ж перейти на щадний спортивний і поживний режим.

Не варто забувати і про відпочинок – іноді бажано виїжджати на природу, подихати свіжим повітрям, порадіти першим променям сонця, покопатися в городі – тоді і нерви будуть спокійні і настрій, а в рік Собаки Ракам доведеться понервувати і посумувати. У деяких навіть почнеться депресія, що так не схоже на цей знак Зодіаку. Однак до осені при правильному розподілі своїх сил можна досягнути поставленої мети і не розтратити для цього силу-силенну енергії.

В кінці року багато Раки, схильні до повноти, зможуть нарешті позбутися зайвих кіло без великих зусиль, лише дотримуючись прописаної для них дієти для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту.


Залишити відгук