Гороскоп Овен Здоров’я на 2018 Рік

В 2018 році Овни будуть досить часто страждати головними болями простудного характеру. Щоб цього не допустити, їм потрібно нарешті почати піклуватися про своє здоров’я – носити теплу шапку і взуття, не забувати про спині, яку так люблять оголювати Овни навіть у холодну пору року. Змініть свій гардероб, щоб в одязі було тепло і затишно! Гіпертоніки тим більше повинні бути уважні до мігреней, не пускати все на самоплив.

В рік Собаки цей знак Зодіаку зіткнеться з великою проблемою – зловживанням алкоголем та їжею, що загрожує отруєннями і серйозними недугами шлунково-кишкового тракту. Потрібно бути стриманішим і перейти на менш жирне і калорійне харчування, так як з’явився зайва вага може стати причиною хвороб не тільки шлунку, але і серцево-судинної системи з витікаючими звідси наслідками. До кінця року стан здоров’я стабілізується, але за умови дотримання рекомендацій лікаря, якого треба обов’язково відвідати, не вигадуючи жодних виправдань не робити цього.

Також Овнам важливо тримати свої емоції під контролем – запальність зашкодить не тільки відносин з близькими, але і нервовій системі.


Залишити відгук