Гороскоп Водолій Здоров’я на 2018 Рік

Водоліям в 2018 році не варто турбуватися про своє здоров’я. Воно буде чудовим протягом усього року, якщо, звичайно, його постійно не випробовувати на міцність. Інакше тут же нагадають про себе і проблеми зі спиною, і недуги серцево-судинної системи, так і підшлункова не стане терпіти надмірних доз алкоголю. Безумовно, не варто у всьому собі відмовляти, але на все потрібно знати міру.

Водоліїв зрілого віку раптом почне мучити безсоння, ніж їх сильно здивує, так як цей знак Зодіаку завжди любив добре поспати і робив це з задоволенням. Але вік і постійне занепокоєння про своєму сімействі моментально позначаться на спокійному сні. Щоб цього не допустити, потрібно більше відпочивати і рухатися – піші прогулянки перед сном допоможуть і в тому, і в іншому.

Жінкам-Водоліям, вічно які піклуються про свою фігуру, треба зменшити ритм у боротьбі за ідеальні форми, інакше можна нашкодити собі – хребет вмить дасть сигнал, коли варто зупинитися. До нього треба прислухатися. Та й харчуватися слід різноманітніший – вічна дієта може сильно вдарити по ШКТ – виразки, гастрити та панкреатити – підсумок схуднення.


Залишити відгук