Гороскоп Здоров’я на Місяць

В першій половині січня левова частка часу буде віддана святковим заходам. А Сонце в Козерозі допоможе вам бути практичними і цілеспрямованими навіть у святковий час. Ви будете не тільки веселитися і відпочивати, але і будувати амбітні плани на рік. Не поспішайте приступати до роботи: завести корисні ділові зв’язки і обговорити важливі починання можна і на вечірці. Іноді це вийде навіть краще, ніж у діловій обстановці.

У другій половині місяці Сонце буде переходити з Козерога в знак Водолія. Це відбудеться 20 січня. Так що ця частина місяця запам’ятається вам як переломна — від постановки цілей до розгляду нових перспектив та ідей. Адже якщо не звертати увагу на нові можливості і не пробувати поступати по-новому, будь-які досягнення будуть топтанням на одному місці. А ви ж хочете, щоб наступний рік приніс вам прогрес і в роботі, і в грошах, і в любові, і в інших сферах життя?

Зверніть увагу на те, що 1-9 січня Меркурій буде ретроградним. Це утруднить нові знайомства, зате допоможе вам поспілкуватися з людьми, яких ви давно не бачили. Бажано не знаходитися в цей час у поїздках і не сідати за кермо. Скористайтеся ретроградностью Меркурія для того, щоб навести порядок в своєму колі спілкування: залучити до нього тих, з ким ви не проти відновити спілкування, і позбутися від зайвих і випадкових у вашому житті людей.


Залишити відгук