День Народження 14 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Леви, відзначають свій день народження 14 серпня, відкриті, доброзичливі і благородні, наділені вродженим оптимізмом і люблять повеселитися. Ви прагнете донести до людей істину, а тому чесність є головним аспектом вашого існування. Щира, піднесена природа не терпить навіть невинної брехні, однак у такої позиції є очевидний елемент гри і бажання покрасуватися. Ви дійсно хочете допомогти людям, але не проти при цьому привернути до себе увагу.

Народжені 14 серпня повинні максимально використовувати своє розуміння часу і людської природи для того, щоб вибрати для себе здоровий життєвий шлях. Проблеми з серцем та системою кровообігу, часто виникають з-за незбалансованої дієти, зловживання тютюном або ліками, можуть бути переможені хорошим лікарем або народним цілителем. Помірні фізичні вправи є частиною відновної програми — прогулянки, джоггінг, м’яка аеробіка плавання гарні для початку. Здоровий апетит повинен підтримуватися в межах норми з переважанням цільної пшениці (за винятком випадків алергії), кукурудзи або пророщеного рису, обмеженим споживанням м’ясо-молочних продуктів та збільшеним вмістом свіжих домашніх овочів.

Народжені 14 серпня є точним відображенням багатоликого стану людської душі. Як правило, вони бувають двох типів. Перший тип включає в себе характерні риси свого століття — його стиль, філософію, сильні і слабкі сторони. Зазвичай ці люди не мають особливого уявлення про свої унікальні здібності, а також не зацікавлені в коментарях на цей рахунок. Другий тип представлений тими, хто прагне викрити недоліки свого світу, будь то в їх приватному колі або в суспільстві в цілому. Теми відображення і викриття червоною ниткою проходять через життя тих, хто народився в цей день. Вони часто займають ключові громадські пости і майже завжди грають роль керівників або вчителів (необов’язково формальних інструкторів, але, можливо, як духовних вчителів, наставляющих інших допомогою власного прикладу).

Знак Зодіаку 14 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Вогняної стихії, які володіють наступними якостями: різнобічний розвиток, чесність, царственість, привабливість, талановитість.

Планета Управитель: Сонце. Зумовлює яскравість особистості, цілісність. Сонце сприятливо для переважної числа чоловічих професій і жінок, хобі яких, пов’язані з проявом власного «я». Планета у вигнанні – Уран. Відповідає за залежність від оцінок оточуючих, а також брак впевненості.

Людина, що народилася 14 серпня, зодиакально Лев. Він сповнений ідей, наполегливий, цілеспрямований. Притаманна Леву і віра в успіх. Представник знака в міру емоційний, чутливий. Він любить і вміє спілкуватися. Це дозволяє купувати цінні соціальні зв’язки. Народжений 14 серпня Лев романтичний. Він не соромиться висловлювати свої почуття. В сім’ї Лев вимогливий до всіх, включаючи себе. Від партнера він чекає вірності, відданості, від дітей – успіхів у навчанні, спорті, хобі. Віддає Лев нітрохи не менше, ніж потребує. Представнику знака властива емоційна відстороненість від того, що відбувається. Ця якість надає його особистості уявну невразливість.

Зазвичай народженим 14 серпня не дуже цікаво чи нецікаво зовсім керувати, домінувати або ж панувати над оточуючими. Однак, як це не парадоксально, багато з тих, хто народився в цей день, на своєму полі діяльності знаходяться поза конкуренції і, отже, можуть розглядатися як лідери. Дві сфери, над якими роздумують самі високорозвинені особистості, народжені 14 серпня, — це власна недоторканність і кінцівку людського буття, так само як і ефемерна природа всього досвіду, накопиченого цивілізацією.

Ті з народжених 14 серпня, які є пильними аналітиками навколишнього, зазвичай розуміють важливість гумору при передачі своїх думок, і тому дурний, іронічний або ж незграбний аспект людського соціального життя ніколи не вислизає від їх проникливого погляду. Будучи дзеркалом для людей (сім’ї, друзів, колег, громадськості), вони дозволяють іншим побачити себе такими, які вони є насправді. Іноді народжені 14 серпня для залучення уваги або демонстрації своєї точки зору охоче використовують перебільшення чи навіть гротеск. Багато можуть відреагувати на неповагу з їх боку з захопленням, сміхом або ж, навпаки, з огидою, але все неминуче знаходять, що було виражено щось глибинне. Може бути, народженим 14 серпня доведеться поглянути на самих себе у світлі всього вищесказаного і подивитися, наскільки це їм підходить. Ті народжені 14 серпня, які є не коментаторами, а відбивачами стану людської душі, не вміють приховувати свої справжні почуття. Вони не можуть по-справжньому заховати свої помилки або свої проблеми, які рано чи пізно з’являться як в дзеркалі. Але оскільки їх спроби в цьому напрямку досить очевидні, вони, можливо, найбільш точно уявляють те, що відчувають інші.

Таким чином, народжені 14 серпня не тільки набувають симпатії тих, хто ставить себе на їх місце, але також викликають щире захоплення у тих, хто намагається знайти в них відповідь на які-небудь питання. Хоча цього типу людей завжди може не вистачати впевненості в собі, тим не менш вони йдуть в ногу з часом.Народжені 14 серпня нерідко вступають у зв’язки, де їх супутник життя як би стає відображенням їх власного «я», що їм самим, природно, важко побачити. У них домінує упередження, що об’єкти їхньої любові часто повторюють їх найкращі чи найгірші риси, а в деяких випадках є винятковими особистостями, у яких домінують одна або дві характеристики.

Чоловік Лев — народився 14 Серпня

Чоловіки, що з’явилися на світ 14 серпня — володіють наступними характеристиками: такий чоловік — лояльний, впливовий, відкритий, упевнений. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 14 Серпня

Жінки, чия дата народження припадає на 14 серпня, характеризуються такими відзнаками натури: така жінка тепла, щира, відкрита, яскрава. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 14 Серпня

Народилися 14 серпня знак зодіаку Лев, можна умовно розділити на два типи. Представники першого типу не мають уявлення про свої здібності, заперечують свою унікальність. Другий тип включає людей, які хочуть розкрити недоліки цього недосконалого світу. 14 серпня з’являються на світ люди з високим інтелектом. Також природа наділила їх харизмою і чарівністю. Вони наділені даром впливати на оточуючих. Їм потрібно навчитися використовувати свої здібності на благо інших. Не варто бути винахідливими, використовувати оточуючих заради користі.

У тих, хто народився 14 серпня знак зодіаку Лев, рідкісне аналітичне мислення, яке вони постійно вдосконалюють. Часто їм доводиться брати на себе роль судді, примиряти ворогуючі сторони. Вони підходять до цього творчо, вміють підбирати потрібні слова, жартувати. Народжені 14 серпня знак зодіаку Лев, бачать і визнають свої помилки. При цьому не впадають у відчай, а відносяться до них з іронією. Характер їх багатогранний. Завдяки цьому вони досягають успіху, користуються авторитетом серед близьких людей і колег. Вони здатні досягти високої посади, утерти носа конкурентам. При цьому всі залишаються задоволеними, не ображаються і не заздрять. Вони ніколи не переступають через інших, щоб отримати високу посаду. Леви можуть згладжувати конфлікти, знаходити спільну мову з усіма. Висот вони прагнуть досягти через власну невпевненість. Їм треба показати, на що вони здатні. Левам, які народилися в цей день, підходить посаду керівника. З них виходять чудові педагоги.

коло спілкування людей народилися 14 серпня входять ті, які їм можуть бути корисні. Вони прагнуть чому у них навчитися, перейняти досвід. При цьому Леви вважають, що самі гідні прикладу для наслідування. Тим, хто святкує День народження 14 серпня, потрібно жити в гармонії з собою. Їхні душевні пориви помітні оточуючим, часто спрацьовують не на їх користь. Потрібно прислухатися до своїх почуттів, позбавлятися від негативу. Для цілісного сприйняття їх особистості, Левам слід розробити певну стратегію поведінки, яка представить їх в кращому світлі.

Народжені 14 серпня знак зодіаку Лев, володіють хорошим почуттям гумору. Це якість вони використовують для передачі своїх думок. Друзі цінують їх за те, що вони можуть розкрити їх справжнє обличчя. Вони відмінно розбираються в людях. Висловлюючи свою точку зору, Леви можуть перебільшувати. Навколишні знаходять у цьому глибинний сенс. Народженим в цей день важко приховувати свої почуття і емоції. Вони завжди кажуть правду, відкриті при спілкуванні. Оточуючі помічають помилки, так як вони не в змозі сховати їх.

Леви, які народилися 14 серпня, відмінні товариші. Вони завжди виручать одного, якщо він потрапив у біду. Нерідко стають «жилеткою», терпляче слухають все, що пов’язано з проблемами рідних і близьких. При цьому можуть дати слушну пораду, запропонувати вирішення проблеми. Для сімейного життя вони обирають людей, схожих на себе. Це сприяє сімейного взаєморозуміння і зміцнення шлюбу. Люди цього дня хороші батьки і дбайливі батьки.

Любов і Сумісність

Ви — ніжний, люблячий партнер, але можете швидко вступати в стосунки і настільки ж швидко їх закінчувати. Ви рідко визнаєте свою мінливість, пов’язане з певним острахом близькості. Якщо вам вдасться впоратися з мінливим настроєм, ви виберете людини, що розділяє ваші інтереси, який може стати не тільки коханим, але і іншому.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

14 серпня народжуються люди добрі, веселі, повні ентузіазму. Їм протегує Меркурій. Планета наділяє людей комунікативними здібностями. Вона ж надає їм безліч можливостей для самовдосконалення, розвитку інтелекту та пам’яті. Народжені 14 серпня, як правило, доброзичливі, відкриті. Вони допитливі, заповзятливі. Свідомість таких людей відрізняється гнучкістю. Народилися 14 серпня вбирають інформацію, як губка, швидко аналізують її, згодом ефективно використовують для досягнення поставлених цілей.

Слабкими сторонами особистості народжених 14 серпня є бунтівливість, прямолінійність, схильність до перебільшення значущості подій. Також вони можуть бути нетерплячими, неспокійними. Це не перешкоджає досягненню цілей, часто шкодить кар’єрі. Комфортно Лев, народжений 14 серпня, відчуває себе в ролі громадського діяча, вчителя. Окремим представникам знака підкоряється філософія. Деякі знаходять себе у творчості.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 14 серпня Леви, на відміну від інших представників знаку, піклуються про своє здоров’я. Але при цьому вони не люблять ходити по лікарях. Самолікування, особливо зловживання ліками, нерідко призводить до негативних наслідків. Страждають частіше всього шлунково-кишковий тракт, печінка, судини і серце. Для збереження здоров’я на довгі роки Левам рекомендується відмовитися від самолікування. Раціональним рішенням буде дотримання дієти, режиму. Не зайвими стануть помірні фізичні навантаження.

Доля і Удача

В цей день народжуються яскраві особистості. Вони володіють особливим шармом, даром переконання, красномовством. Якщо дані при народженні таланти і особливості особистості вони направлять на розвиток духовності, будуть творити своє життя, виконуючи заповіді Божі, то дорога буде обсипана трояндами і благополуччя, успіх будуть нормою їх життя. А якщо опанує ними гординя, і вони, нехтуючи моральними законами, будуть сіяти зло, несучи людям біди, то життя їх буде невтішною.

Поради Левам, Народженим 14 Серпня

Добиватися поставлених цілей упертому Леву непросто. Покличте на допомогу раціоналізм, відповідальність і сумлінність. Застосуйте ваші великі психологічні пізнання до власного життя; зверніть дзеркало на самих себе. Регулярно слідкуйте за процесами, що відбуваються в вас самих. Не втрачайте вашої спонтанності, але час від часу стримуйте її. Ви можете змінитися, якщо дійсно цього захочете. Результат не змусить себе чекати.


Залишити відгук