15 Сонячний День

П’ятнадцятий сонячний день присвячений він одній із проявів Венери. Ардвисура Анахита – втілення жіночності, любові і краси. Вона – донька самого Ахура–Мазди. В іранській міфології вона виступає як богиня родючості і небесних вод, що стікають з вершини гори Харахваити у міфічній країні Арьяна–Вэджа. Живить собою всі джерела, дає початок річкам, робить землю квітучою і родючою. В «Авесті» Ардвисура–Анахіта описується як прекрасна, струнка, високо підперезана дівчина знатного роду. Надає допомогу молящим її про дарування сил. Але вона задовольняє прохання лише тих, хто чистий серцем і душею, відмовляючи у своєму заступництві служителів зла. Культ Анахіти сходить до часів матріархату, і в її образі виразно читаються риси прадавньої богині–матері, що дарує сили всьому живому. А також одного з проявів Божественного – і всіх Благих Творінь. Три потоки вод – це також три спасителя світу. Цей день невидимими нитками пов’язаний з трьома рятівниками світу. В цей же день згадується також і Мітра. Вважається, що не можна в 15-й сонячний день давати помилкові клятви. Хоча день Митри буде 16 в календарі.

15 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Ардвисура-Анахіта має кілька предметів сили. Один з них – ВІНОК, ВІНЕЦЬ. Інший – МАГІЧНА ЛАНЦЮГ, ланцюжок, яка одягається людині, як захисний талісман, на шию. Найкраще – срібло з добавкою іридію. Але і просто срібний ланцюг є захистом проти вампірів, проти пристріту. Коли срібло починало темніти, залишаючи на тілі темні плями – це знак для вас того, що не все в порядку з вашим оточенням, хтось на вас зробив капость.

Колір: Ардвисура–Анахіта дуже любить всі кольори сріблясті, перлинні, а також помаранчеві. Анахіта не річкова, а сухопутна. Кольори цитрусових, апельсина й мандарина. Саме їх вона тримала в руках. Яскраво–помаранчеві і яскраво–жовті кольори. Саме ці плоди апельсина і апельсиновий сік були присвячені Ардвисуре-Анахите. В цей день потрібно їсти побільше цитрусових. Не можна носити гаму яскраво–зелених кольорів.

Камені: Намисто Ардвисуры–Анахіти складається з циркону. Це камінь містичного знання, пов’язаний з обрядами посвячення, з розкриттям невідомого, віщих снів. Оранжево–жовтого кольору. Допомагає викривати обмани, концентрує, направляє нашу увагу всередину. Циркон небезпечний тим, що робить людину пихатим, що ненавидять оточуючих, дає відчуття переваги над іншими. Але людям допомагає тим, хто сумнівається, зміцнює віру в себе. Гіацинт – жовто–оранжевого кольору. Цитрин – також може бути, тим більше, що він має відношення до цитрусових. Але, правда, більше до лимону.

Зірка: Зірка трьох потоків, зірка отримання містичного знання, зірка Ізіди, присвячена Ардвисуре-Анахите – Канопус. Зірка навігації, зірка, дарує дощ. Знаходиться в хвості корабля аргонавтів – альфа сузір’я Кіль. Це одна з найяскравіших зірок на небі – зірка 1–ї величини. Але в наших широтах вона не видно, а в Криму видно. Це зірка південної півкулі. Друга за величиною після Сіріуса. Служать їй Юпітер і Місяць. Дає неспокій духа, тягу до переміщень, тугу.

Планета: Ізіда – вища Місяць.

Щасливі числа: 15, 27, 74, 81.

не Можна пити вино, але потрібно було збирати виноград і тиснути його під пресом, тобто готували вино, настоянки на горілці, наливки. Якщо ви почнете робити наливки в 15-й сонячний день, вони будуть дуже гарні. Сам перевіряв. А на протифазі можна вжити, але краще настоянки витримувати до 40 днів. Журавлину, горілку, цукор. Можна брусничну наливочку зробити. Брусницю протирають разом з цукром і через марлечку вичавлюють тільки сік в горілку. В темне і прохолодне місце ставлять днів на 15 – 40. Настоянку можна робити на толокнянке, на ведмежих вушках – добре для людей з проблемами нирок. Їм не можна пити горілку, але на ведмежих вушках — можна. Використовують ягоди мучниці – терпкі. Я беру 3 столових ложки з верхом журавлини, брусниці на півлітра горілки. Цукор 1 : 1. Це краще робити в місяць Михр – кінець вересня – жовтень, коли є журавлина. 15-й сонячний день — найкращий. Цю наливку ні в якому разі не можна робити, коли пройде місяць Апам-Напата – журавлина втрачає свою силу. Чекайте наступного врожаю.

«Мій голову і стригли волосся і нігті, і збирай виноград для вина, і кидай його під прес, щоб вино було добре», – говорить Адурбад, син Мараспента. Потрібно обов’язково робити прибирання в хаті, мити все. Обов’язкова вологе прибирання всього будинку, протирати мокрою ганчіркою пил, щоб не було ніде пилу. Звільняйте свій будинок від пилу, від бруду, які потрібно драїти все до блиску, провітрювати всі. Потрібно, щоб будинок блищав. День догляду за тваринами, тому потрібно брати з собою їжу і годувати бродячих тварин: собак, птахів. Перед тарганами розкидати їжу не варто. День сприятливий для весіль, для укладення будь-яких союзів. Цей день дуже гарний для жінок. Жінка вважається в цей день господинею положення. Треба в цей день більше довіряти жіночому началу. Чоловікові треба влаштовувати лазню, прочуханку.

В цей день потрібно вести природний спосіб життя. Вважається, що в цей день потрібно менше на себе одягати одягу. Форма одягу в жодному разі не повинна бути парадної. В цей день потрібно працювати, але лише поблизу будинку. В будинку велика робота, але особливо важку роботу на підприємстві краще не робити. В цей день не можна напружуватися, не можна тягати занадто великі тяжкості. Робота в цей день повинна бути в радість, якщо вона не йде – то нічого не робіть. День гарний для роботи з натхненням, для хобі, але не в якому разі не примусові роботи. День гарний для будівництва будинків, для будь-яких копань в землі. Готуйте настоянки, ліки. В цей день потрібно бути здебільшого розслабленим і отримувати задоволення від усіх справ, які ви робите. При цьому пити не можна!

не Можна ображати жінок, ображати їх нехорошими словами. Ви можете її послати, але не ображати. По можливості, жінки не повинні ображати чоловіків, але це не вважається обов’язковим. В цей день не можна оскверняти природу, палити багаття в лісі. Не можна мати справу з отрутами, з отруйними речовинами. Не можна труїтися. Найтяжчий образу небесним силам у цей день – це бійка, агресія, безглузде проведення часу, якщо ваш будинок залишається брудним, неприбраним, якщо ви не почитаєте жінок у цей день, якщо ви не займаєтеся своєю улюбленою справою – хобі, а безглуздо тинялися весь день з кута в кут, або безглуздо пиячите. Тоді вам не буде допомоги від Ардвисуры-Анахіти. У цей день все повинно бути в радість. Покупки робити можна, але тільки сувеніри, або речі для радості. Не можна в цей день займатися меркантильними підрахунками. Жодних грошово – фінансових справ. Тільки всі справи в радість, жити розслаблено, легко і вільно, ближче до природи, але не паплюжачи її.

Добру справу в 15 Сонячний День

Придбання сили тілесної і душевної. Краса і гармонія.

Їжа в 15 Сонячний День

Більше фруктів, натуральних соків; особливо цукати. Не відмовляйтеся від солодкого, від меду та медових продуктів. Вважається, що один з потоків, коли на людину обрушується благодать – це потік меду, медового кольору, як патока. Мед є священним продуктом цього дня. Солодощі можна. Вино пити не можна, навіть солодке.

Сни в 15 Сонячний День

Цей день – один з найкращих днів за якістю віщих снів. У 15-й сонячний день сни віщі, причому різні: як символічні, так і реальні сни. Вважається, що символічні сни куди краще бачити, ніж сни, в яких ми себе усвідомлюємо в реальності. Дуже добре уві сні митися у ванній, плавати. Сни, пов’язані якимось чином з водою, дуже сприятливі для вас. Добре бути під дощем, мати мокрий одяг. Ці сни вважаються до грошей, нагород, успіху. Дуже добре просто купатися у воді – це може і не мати відношення до грошей, але абсолютно точно має відношення до успіху, слави, просування по службі, або просто до якоїсь радості. Дуже добре у сні бачити небо, або літати. Це здоров’я, зміцнення життя і теж успіх. Дуже добре в сні щось є, особливо для тих людей, які очікують якась важлива звістка. Це – звістка, порятунок, допомога. Бачити в сні одяг, вдягати її – теж добре. Це – знак поїздки, подорожі, швидкого зміни, яке настане у Вашому житті. Особливо, якщо побачите і надягнете черевики.

Але погано – бачити в сні звірів або птахів. Особливо погано – тримати їх у руках, гладити кішку, собаку. Гладите собаку – скоро буде зрада близьких людей. Кішку – ще гірше, крім зради, будуть підлості і крадіжки. Якщо побачите птицю (сяде на голову, ви будете тримати її в руках, гладити, і, не дай Бог, щипати, вищипувати їй пір’я) – це смерть когось близького, погані вісті. Коли одяг рветься уві сні – це погано. Це попередження про дурниці, які ви можете зробити. Вам необхідно відмовитися від хибної позиції, яка вас може призвести в прірву. Щось ламати, бити, різати уві сні, бачити кров – в цей день не є поганою прикметою, навпаки, це – відмова від чогось поганого. Сни збуваються дуже швидко.

Прикмети в 15 Сонячний День

Дуже добре: у цей день бути під дощем, якщо вас поллє дощ. Дуже добре, коли одночасно йде дощ, світить сонце. Дуже хорошою прикметою є веселка, особливо якщо ви під нею пройдете – це знак допомоги згори, отримання благодаті. Дуже гарні гроза, блискавка, будь-які справи, пов’язані з електрикою. Самозаймання; коли від вас б’є струмом, статична електрика – це всі добрі прикмети. Іскри сиплються з очей. Буває так, що за що б ви не взялися – вас б’є струмом, і хто б не доторкнувся – його теж б’є струмом – це дуже хороша прикмета в 15-й сонячний день. Знак благодаті, розплати з вами, допомоги згори. Цей день має відношення до Урану, тому дуже добре, коли весь день тривають опади. Блискавка – знак Хварны, благодаті, допомоги згори. Дощ – змивання всіх ваших неприємностей і проблем. Особливо, якщо ви на себе щось проливаєте (чашку чаю); впасти на мокре, намочити штани – дуже добре, це теж знак змивання гріхів і прощення, знак завершення великого періоду у вашому житті, знак повернення давно померлих людей, примирення, знак миру.

Погано все, що пов’язане з вогнем. Якщо загориться одяг, волосся, хтось зніме на вас попіл – знак аварії, катастрофи, знак того, що вас перестали попереджати. Від блискавки пожежа – поганий знак, сама блискавка – добре, а вогонь – погано. Погано, коли в цей день відключають воду у вашому будинку, зовсім немає води – знак бідності, самотності. А якщо вас цілий день мучить спрага – знак швидких великих неприємностей. Поганою прикметою є прояв якихось симптомів отруєння, особливо до вечора цього дня. Погано, якщо вас в цей день мучить гикавка – отруєння та гикавка – це знаки пробитою захисту вашої. Будуть великі неприємності на цілий місяць. Погано, якщо засмітився унітаз, раковина, кран не спрацьовує. Все, що пов’язано зі зливними отворами, – в цей день це дуже неприємний знак саме для вашого будинку, це символ сміття, що накопичилось у вас в душі і від якого треба позбавлятися.

Погано, якщо рветься ланцюг, ланцюг, губляться годинник і дрібні предмети, відстібаються ремінці, відриваються ґудзики, ламаються або непрацюючих блискавки, блискавки розходяться на брюках – знаки розриву з близькими. Для жінок – небезпека розлучення, неприємностей, пов’язаних з контактами з вашими близькими, з друзями. Погано, якщо ламається дверний замок або ключ не повертається в замку – це треба розуміти прямо, неприємності в будинку. Погано, коли перегорають або спалахують лампи, раптово гаснуть; вважалося, що в цей день потрібно стежити за світильником, щоб він не згас – це все дуже погані знаки, може бути, навіть до смерті або тяжкої хвороби близьких. 30 грудня в багатьох вимкнули світло (у 15-й сонячний день) – був пожежа на підстанції. Це знак того, що на 13 січня будуть масові смерті. Правда, пожежа була ще вночі, так що може і не буде програне, слава Богу. Погано, якщо вітер задув свічку – попередження про чиюсь смерть. Спостерігайте за вентиляційними люками, за кранами, трубами, зливними отворами – в 15 сонячний день з ними можуть бути різні неприємності і несподіванки, тому напередодні треба ретельно перевіряти їх працездатність.

Тотем – Бобер

Водяна собака – Бобер, який працює в радість, який працює, тому що він любить працювати. Праця облагороджує людину. Наносити образу бобру, особливо в цей день, є кримінальним злочином. Якщо зустрінете бобра – не ображайте його, поклоніться йому. Зовні: чоловік гарний, в міру вгодований, в повному розквіті сил. Невеликого зросту, кругла голова, обличчя кругле, ніс акуратний. Постійно ніби щось жує. Сріблясті волосся. Рано починають сивіти, але зовсім трохи. Взагалі – чорняві. Особа – зосереджене на чомусь, але розташовує до себе, добре, ласкаве. Очі чесні. Бобри не бувають лисими. Вид серйозний, м’який і добрий, цікаве таке поєднання. Навіть є складка на переніссі, трохи навислі брови.

Для бобра поняття «батьківщини» – це дуже значуще поняття. Характер: поєднання серйозності і веселості. Вони серйозно займаються улюбленою роботою. Це люди – майстри на всі руки. Все, за що вони беруться, з надзвичайною майстерністю і мистецтвом, і швидкістю досягається. Характер – добрий і серйозний. Це найкращі люди в сім’ї. Якщо вам попався бобер – вважайте, що це кращий господар в домі. Всі будинки буде робити, робота для нього радість. Немає ні грама підозрілості, будинок свій береже і охороняє, постійно будує, прагнення до вдосконалення. Такої людини охороняють понад, як би понад бережуть. Бобру не можна наносити образи: всі, хто буде проти бобра щось замишляти – будуть покарані відразу, негайно. Така людина нікому не бажає зла. Він живе як нормальна людина, займається своїм і тільки улюбленою справою. Не може займатися нелюбою справою. Це людина боргу, але цей борг у нього зсередини.

Тільки улюблена справа здатне людині, народженій в цей день, давати стимул до життя, а від нелюбимого – бобер хиріє і вмирає, як би знаходиться поза своєю водного середовища. Треба давати можливість працювати руками, проявляти ініціативу, не просто в творчій діяльності, а технічною. Це прекрасні технарі, інженери, винахідники. Захищає своїх близьких. У нього велика сім’я, любить сімейні свята. Людина хлібосольний, добрий, розташовує до себе. Наївний, довірливий, його легко обдурити – ніби, але за нього мстять вищі сили. Нанести образу йому можна – але це небезпечно. Від тих, які зневажають тут же починає відвертатися удача. Бобри – це кращі з кращих будівельники, професіонали, але люди беззахисні і наївні. Саме тому за ними поставлений контроль зверху. Бобру ні в якому разі не можна нікого підозрювати, йому треба вірити людям, жити як в потоці. Менше думати – більше працювати. І тоді все вирішиться, як треба. Якщо бобер починає думати, міркувати – все у нього валиться.

До бобра завжди люди тягнуться, у нього завжди багато друзів, особливо близьких людей. Бобер не може жити без батьківщини, без будинку. Йому навіть їхати кудись на далеку відстань вкрай виснажливо. Часто бобри – домосіди, в крайньому випадку, їздить тільки на дачу. Єдино, хто має право на боброву шубу – це Ардвисура-Анахіта, і тільки жриці вищого посвячення. Чоловіки не мали права взагалі носити боброві шуби, і боброві шапки, тільки жінки. А зараз жінки бобрів не носять. Справжній істинний бобер – не чорний, а поєднання чорно–коричневого з сріблястим відтінком (триколірний бобер). Господарський, неймовірно терпляча, любить допомагати іншим і володіє незвичайними здібностями до цілительству. Часто у цей день народжуються лікарі. Людина віруюча, всі його свідомість пройнятий відчуттям віри у вищу справедливість; строгий, послідовний і точний, ніколи не підводить, прекрасний друг, товариш і брат. Ніколи не базікає, старанний, але тільки для своїх близьких. Помірно розподіляє навантаження і відпочинок, ніколи не буде надриватися.

Характер у бобра відкритий. Прекрасне почуття гумору. Дуже скромний і часто із–за цієї скромності залишається в тіні. Немає пихатості, не лізе вперед. Любить батьківщину, любить будинок, ощадливий. Робить все для своїх дітей–бобрят і для бобрихи. Жінка–бобриха теж працює дуже багато. Бобер також є тотемом місяця Тиштара – четвертого місяця сонячного 12-місячного календаря, який є зберігачем Хварны жерців (священиків), а також тотемом 8-го року зороастрійського 32-річного сатурніанського календаря.

Антитотем – Змія

Сіра водяна змія. Можна назвати її гадюкою. Хитра, гнучка, худа, ніколи не поправляється. Гнучка, худа, слизька, з немиготливим поглядом, з багатою зовні мімікою, особа постійно змінюється, але погляд нічого не виражає. У бобра – навпаки – міміка бідна. Фізіономія легко–сонне, а очі добрі, постійно змінюються, сміхотливі. А у змії — дуже велика хитрість, всюди маскується, підробляється (щось хиронианское), дуже багато говорить, витіювато виражається, говорить тихо, з шиплячими звуками. Часто грає в помилкову скромність, говорить не від себе особисто. Втирається всюди без мила, без вазеліну всюди входить. І не виходить, де треба їй, залишається і залишає сліди. Дуже підступна людина, страшна мстивість, вміє організувати інших людей, діє чужими руками, намагається всіх контролювати, має компромат на всіх і кожного.

Зрадник натурі, змінює позиції, його ні на чому не зловиш, він вислизає. Може бути лизоблюдом, якщо йому це потрібно для якихось цілей, а потім тут же відходить. Відразу забуває непотрібного йому людини. Може плазувати, підлещуватися. Довго чекає, якщо йому це потрібно. Прагне бути завжди на плаву і нагорі. Любить бути другою особою, сірим кардиналом, майстром інтриги, весь час будує інтриги. Страшний інтриган. Бурбуліс – як ви думаєте, він – бобер? Міміка багата, солодкава, завжди за спиною сидить, витіювато виражається, любить довгі промови. Очі скляні. Все робить раціонально і виважено. Холодний розум. Кусає нишком, коли ніхто не чекає. Робить все чужими руками. Помилкова скромність, яка приховує зовсім неймовірне марнославство і владолюбство, при цьому він хоче ні за що сам не відповідати. Нехай інші сидять і відповідають. Патологічний, тому завжди він ховається. Це справжня змія. Гидка усмішка. Любить підколювати, підколювати, щипати, кусати хворі місця. Тихий і скромний садист. Говорить гидоту про людей, робить дрібні капості людям. Любить шантажувати людей. Його стихія – шантаж. Просто майстер шантажу.

Дуже любить гімнастику. Ледар, але розвиває бурхливу діяльність, вважає, що за нього повинні працювати інші, а він буде тільки грати в теніс. Сам нічого робити не вміє. У нього немає покарання за життя. Вони хитрі, весь час ховаються; як представники 15-го сонячного дня вони підсвідомо розуміють, що за все треба платити. Вони знають, що 15-й день – це день розплати, тому вони нагорі ніколи і не показуються. Вони завжди загрібають жар чужими руками. Намагаються здаватися добрими, сентиментальними, всім співчувають. Але при цьому роблять свої чорні справи за чиєюсь спиною. У них завжди маса знайомств. Всі вони знають. У них все схоплено. У них ціла порочна мережу. Схожий на хрещеного батька мафії, але мафіозі повинен бути ще і крутим, а цей – сірий кардинал.


Залишити відгук