Гороскоп Діва

На перший погляд Діви здаються багатьом загрузлими в матеріальних проблемах і побутових дрібницях, але це враження оманливе. Просто ці люди надзвичайно уважні і мимоволі відзначають недосконалість цього світу, особливо в тих областях, де виправити ситуацію в їх силах. Саме тому середньостатистична Діва дбає про чистоту в домі — подібно Маленькому принцу, людина цього знаку намагається привести в порядок свою планету, а якщо це неможливо, то хоча б належний йому куточок.

В більшості своїй Діви розумні, причому наділені як логікою, так і інтуїцією, але часто надто критично налаштовані по відношенню до світу та оточуючих і дозволяють собі уїдливі зауваження, з-за яких втрачають друзів та близьких людей.

Діви мають власну точку зору на багато питань, але беруться відстоювати її тільки в суперечці з гідними і цікавими противниками; стрясати повітря, доводячи свою правоту людині дурному і неинтеллигентному, вони не стануть.

Більшість Дів привабливі зовні і могли б бути просто чарівні, якщо б захотіли. Але людям цього знака властиво триматися в тіні, не привертати до себе уваги, тому їх часто недооцінюють, особливо ті, хто погано знає.

Зазвичай Діви дуже спокійні і врівноважені, але з цього стану їх легко виводять прояви вульгарності, вульгарності і дурості. Стикаючись з ними, Діви ніби втрачають звичну систему координат; найбільш стримані в такому випадку поспішають віддалитися від джерела подразнення, інші ж рвуться в бій, не шкодуючи сил.

Діви володіють розвиненим почуттям боргу і дуже розумно витрачають гроші, намагаючись нікому бути зобов’язаними.

Чоловіки-Діви володіють потужною внутрішньою силою, але при цьому почувають себе покірними долю і рідко вирішуються на відчайдушні вчинки. Вони володіють відмінною пам’яттю і, на відміну від більшості інших чоловіків, дуже уважні до дрібниць.

Жінки-Діви зазвичай скромні і соромливі. Часто здаються позбавленими недоліків і вміють утримуватися від засуджуваних суспільством вчинком, але це не головні їх переваги. Серед Дів зустрічаються жінки з важким характером, але і вони відрізняються ясним розумом, відмінним смаком і пристрастю душі.


Залишити відгук