Гороскоп Телець

Тельці мають благородним і незалежним характером. Маючи силу, вони, як не дивно, не поспішають її використовувати, чекаючи найбільш сприятливого випадку, але частенько упускаючи його. Наполеглива праця, а не везіння, сталість, а не порив — ось ключ до успіху Тельців в життя.

У рішеннях, як і у вчинках, Тельці зазвичай неквапливі. Добре, якщо у них є можливість міркувати наодинці — люди цього знака як ніби не піддаються прямому сторонньому впливу, але іноді приймають чужі думки за свої.

Тельці зазвичай добрі, але в проявах своєї доброти бувають неловки, до того ж надмірно наполегливі. Крім того, вони іноді занадто вперто нав’язують оточуючим свою думку, закликають наслідувати його приклад, не нехтують і іншими способами впливу на людей. Брехня Тельці ненавидять, але іноді все ж вдаються до неї, причому, як правило, їх слова вселяють довіру.

Тельці прагнуть заслужити повагу і захоплення оточуючих, тому уважні до свого одягу, прагнуть виглядати як можна більш успішними, хоча такими можуть і не бути.

У своїх цілях і прихильностях Тельці постійні. Вони здатні відкласти реалізацію задуманого, але ніби ніколи не забувають про своїх планах. Друзів Тельці зазвичай завойовують в юності, коли їх характер особливо гнучкий, але зберігають на все життя.

Тельцям зазвичай не властиві жорстокість і жага помсти, але вони не прощають обману і зради, довго і болісно переживаючи образу.

Жінки-Тельці надзвичайно сильні духом, але ведуть себе м’яко; їм властиві ніжна наполегливість, а не агресивний впертість. Доводити свою перевагу, навіть відчуваючи його, вони не будуть: повна впевненість у тому, що настане момент, коли це стане очевидно, допомагає їм терпляче чекати — часом, все життя.

Чоловіки-Тельці незбагненним чином поєднують свій спокій і розважливість з романтичністю і сентиментальність. Вони схильні домінувати в сім’ї, і, спокійно підкоряючись вимогам начальника на роботі, будуть ігнорувати прохання дружини зі своїм звичайним впертістю.


Залишити відгук