Гороскоп Скорпіон

Скорпіон, мабуть, пропонує захопленому астрологією досліднику найбільша різноманітність характерів та рис; під цим знаком народжуються матеріалісти і містики, гуманісти і раби власних низьких пристрастей, люди колосального інтелекту і рідкісної дурниці. Зустрівши Скорпіона, Ви можете бути впевнені в одному — з ним буде цікаво, але майже завжди небезпечно. У будь-якому випадку, це не та людина, в присутності якого можна розслабитися.

Скорпіони Зазвичай не цікавляться думкою інших, а своє висловлюють навіть у тому випадку, коли їх про це зовсім не просять, нехтуючи тактом або пристойностями. Скорпіони незалежні в судженнях настільки, що з легкістю і щиро піддано сумніву навіть загальновідомий факт, і переконати їх буде просто неможливо. Абсолютна впевненість у власній правоті, як можна здогадатися, теж не додає їм уміння (або хоча б бажання йти на компроміс.

Деякі астрологи виокремлюють три типи Скорпіонів: отруйні (злобні, мстиві, жадібні і нещадні, до того ж часто стають жертвами власної агресивності), шляхетні (таких людей ще називають Орлами, вони справедливі й розсудливі, найменш егоїстичні з усіх Скорпіонів і найбільш розумні) і «сірі ящірки». Останні були б небезпечні, якби не були такі слабкі: вони здатні тільки тихо ненавидіти, болісно соромливі, можуть здатися нешкідливими, але при нагоді здатні вкусити навіть дружню руку.

Чоловіки-Скорпіони мають не тільки силою, але й хитрістю, тому просто непереможні як у відкритій сутичці, так і в закулісній боротьбі. Вони наділені гострим розумом, але не позбавлені емоцій, дуже незалежні у своїх рішеннях і у всьому довіряють лише власним вибором.

Жінка-Скорпіон може здатися слабкою і беззахисною, але насправді вона дуже сильна, до того ж здатна підпорядкувати собі будь-якого, хто опиниться в полі її зору. Деякі Скорпіони мають дуже сильною інтуїцією, але багато з них просто змушують майбутнє стати таким, яким вони хотіли б його побачити. У почуттях жінка-Скорпіон не знає середини — вона дуже безмежно любить або ненавидить, причому іноді одного і того ж людини.


Залишити відгук