Гороскоп Стрілець

Стрільці протягом усього життя відрізняються активністю як розуму, так і тіла, тому зазвичай дуже гармонійно розвинені і часто перебувають у хорошому настрої. Вони цінують відвертість, невимушеність і свободу, а будь-які обмеження сприймають болісно.

Добросердечність і щирість Стрільців, на жаль, врівноважуються імпульсивністю, часто надмірною. Крім того, люди цього знаку легко впадають у крайнощі, наживаючи ворогів зайвої відвертістю, то марною боротьбою за справедливість. Цікаво, що Стрільці частіше відстоюють чужі права, ніж власні; вони постійно відчувають відповідальність за оточуючих і нерідко докучають їм своєю опікою.

Серед Стрільців зустрічаються люди двох типів — благородні ідеалісти, які прагнуть ощасливити всіх, і жадібні виверткі фінансисти, які прагнуть домогтися влади будь-якою ціною. Останніх багато хто не без підстав вважають льстецами і снобами, але їх це мало хвилює.

до Речі, всі Стрільці впевнені у власній бездоганності і навіть саму справедливу критику пропускають повз вуха, а добрі поради відхиляють наигрубейшим чином. Зате з тими, хто не намагається впливати на їх поведінку, Стрільці ведуть себе дуже мило. У них завжди знайдеться жарт або комплімент, хвилинка щоб поговорити і навіть жилетка для гірких сліз.

Чоловіки — Стрільці відрізняються балакучістю і часом не поступаються в бажанні поговорити дамам. Бунтарський дух перетворює Стрільця до вічного підлітка, який може дозволити собі відверте хамство або хуліганську витівку, а то і влазить у бійку. Добре ще, що Стрільці зазвичай виходять з боїв переможцями; до речі, після бою вони зазвичай не шкодують коштів на те, щоб заспокоїти поваленого супротивника. Втім, Стрільці взагалі завжди щедрі.

З Стрільців — жінок виходять відмінні матері, які відрізняються благородством і готовністю до самопожертви заради сім’ї. Вони майже ніколи не карають дітей без причини, не змінюють чоловікам і не обманюють близьких. Єдине, чого не любить Стрілець-дружина — це вести домашнє господарство. Вона може прикласти всі зусилля для створення затишку, але результат не задовольнить її саму. Втім, спокійно ставитися до такого роду слабкостям жінці-Стрільцеві зазвичай допомагає її незмінний оптимізм.


Залишити відгук