Гороскоп Телець на 2018 Рік

У Тельців минулий рік був досить складний, тому в 2018 настане пора тиші і спокою. Вони не будуть прагнути до підкорення вершин, для чого раніше доводилося бити копитом і упиратися рогами, а тихо сховаються у своєму затишному і комфортному стійлі, де будуть жувати травичку і спілкуватися з родиною. До речі, 2018 рік для цього знака Зодіаку весь пройде в домашніх клопотах і турботах, що не може не радувати втомленого від суєти минулих років Тільця.

Представники цього знака Зодіаку досить врівноважені люди, якщо їм надати комфортні умови, а Собака – господиня 2018 року, постарається забезпечити це, подарувавши довгоочікуваний спокій і масу позитивних моментів. Безумовно, проблеми нікуди не зникнуть, але вони будуть дрібні й навіть приємні для працьовитого і діяльного Тільця.

Влітку багато Тельців задумаються про своє здоров’я, тому проведуть цей спекотний сезон далеко від міської суєти, на морі або в горах, де наберуться сил і енергії, таких необхідних у грудні і зимові місяці наступного року. Можливо, саме в цей час в їх родині з’явиться новий член родини, про яку всі давно мріяли, він-то і внесе свої корективи у розмірений спосіб життя Тільця.


Залишити відгук