14 Сонячний День

Чотирнадцятий сонячний день присвячений Геушурвану і пов’язаний зі світом, достатком, родючістю. Час, коли не можна оскверняти і порушувати будь-яку гармонійну ситуацію. День, пов’язаний з відпочинком, з світом, рівновагою, з утихомирення ворогуючих сторін. День, найкращий для відпочинку, коли не потрібно вживати ніяких активних рішень. Гэуш–Урван – божество зороастрійського пантеону, що втілює в собі продуктивні сили тваринного царства. Зороастрійці сприйняли із загальної індоєвропейської проторелигии ряд божеств, без поклоніння яким була б немислима життя пастушо–скотарських племен древніх аріїв. Одним з таких божеств виявився Гэуш–Урван, чиє ім’я перекладається як «Душа бика». Бик – саме шановане тварина у зороастрійців. Від нього безпосередньо залежало добробут общинників, і тому вони вважали бика Эвходата першим тваринам, створеним Хормаздом, і навіть універсальне божество тваринного світу Гэуш–Урван прийняло у зороастрійців вигляд бика.

14 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Жезл, або булава. Символ упокорення, символ великої потенційної сили і енергії. Іноді на цій булаві вирізали бичачу голову. Це досі ритуальний предмет у парсів в Індії. Знак упокорення, миру, достатку, знак втихомирює сили. Звичайно ж, жезл і булава – це і символи Приапа. Іноді його робили з дерева, але краще – з бронзи. Голова не зовсім бичача, а стилізована.

Колір: Усі м’які, заспокійливі кольори. Захисні кольори: колір хакі, колір прілого листя, зеленувато–жовтувато–коричневого кольору. Природні кольори. Не можна – яскраві, строкаті, яскраві кольори. Протипоказані яскраво–червоний і яскраво–блакитні кольори. А дуже показана зелена гамма. Червона ганчірка на бика! Вважається, що в цей день не можна проливати кров. Тому всі кольори, хоч віддалено нагадують кров (криваві кольори), не придатні до носіння в 14-й сонячний день. Блакитна кров теж буває, тому і блакитний колір протипоказаний. Не можна також бути в цей день інтенсивно блакитним. Якщо можливо, не користуйтеся в цей день шкіряними речами та одягом з натурального хутра.

Камені: Пов’язаний зі світом, благополуччям, грошима, зміцненням добробуту – амазоніт. Це камінь 14-го сонячного дня, приносить щастя, удачу в грошовому відношенні. Благополучний для дому (у свій час цей камінь закопували під поріг хати, чи вкладали під фундамент будинку, коли його будували).

Зірка: Пов’язана з благополуччям, фінансами, в сузір’ї Кассіопеї – Шаф. У Кассиопее 5 яскравих зірок другої величини. Шаф – одна з них. Її епігонами виступають Венера, Нептун, Юпітер. Вона пов’язана, по–перше, з тваринами, по–друге, з світом, благополуччям, з майном, з грошима.

Планета: Венера.

Щасливі числа: 4, 24, 83.

Адурбад, син Мараспэнда, рекомендує в день Геуш-Урвана «оглядати свої стайні та хліви і привчати своїх волів до плуга». Звичайно, це для нас – малоподходящее правило. Цей день пов’язаний з підрахунком майна. День турботи про матеріальні земних благах, необхідно будувати матеріальні плани. День гарний для придбання багатства. День гарний для комерції, купівлі – продажу, грошово–речових відносин. Потрібно проявляти турботу про тварин. Вважається, що в цей день не можна ображати тварин, бити їх, наносити їм образи. Не можна називати храфстрами благих тварин, наприклад, собак. В цей день потрібно миритися з тими, з ким ви посварилися до того.

День, коли потрібно будувати, замішувати будівельні розчини. Інтенсивно працювати потрібно людям, які до 14-го з/дня не роздали свої борги. А хто нікому нічого не винен – має активно відпочивати. День інтенсивного відпочинку, розслаблення, їжі, створення далеких планів, світу, сентиментальності. Рекомендується ходити в кіно, в театр, побільше читати, накопичувати знання, радіти і веселитися. Оточувати себе красивими предметами, купувати їх. Треба вибирати контакти і спілкування з людьми. Там, де бійка, сварка, де неблагополуччя – з тими краще не спілкуватися. Шлунок у цей день повинен постійно працювати. Потрібно постійно щось жувати, як жуйна тварина. Горіхи, насіння. Правда, не можна плювати, мочитися на землю. Не можна їсти нічого на ніч, але протягом дня – постійно треба жувати.

не Можна. Голодувати не рекомендується. Не можна оскверняти землю: плювати, кидати сміття, сякатися. Намагайтеся не приймати ніяких важливих рішень. Не можна порушувати гармонію, вносити хаос у світ. Народженим в цей день потрібно намагатися не носити ні шуб, ні шкіри, ні шкіряного взуття (носите шкірзамінник або валянки). Також саме народженим в цей день не рекомендується їсти м’ясо убитих тварин. Також вони повинні прагнути уникати поганих звичок, так як схильність поганим звичкам у людей, народжених в цей день, дуже висока. Вони часто спиваються, часто бувають залежні від цього. Тому таким людям треба намагатися себе убезпечити.

Добру справу в 14 Сонячний День

Альтруїзм – безкорислива любов до всього живого: людям, тваринам, рослинам.

Їжа в 14 Сонячний День

Молочна кухня, особливо каші, сир, ватрушки. А також – хліб. Молочна тетеря (хліб обмакивался в мед і кидався в молоко – тетеря з медом). Теж одне з ритуальних страв. У 14-й сонячний день молоко вважається священним продуктом. Воно в цей день освячено. Треба вранці випити склянку молока і пом’янути Геуш-Урвана, Душу Бика. Благополуччя, яке вам дається, здоров’я (день пов’язаний зі здоров’ям). Вино в цей день не вживалося. Взагалі, люди, народжені в цей день, повинні утримуватися від спиртних напоїв. Бажано також не вживати м’ясо убитих тварин, особливо м’ясо корови, яловичину та телятину. А також м’ясо парнокопитних тварин (корів, кіз, баранів, свиней) не вживається. У вигляді рідкісного винятку, і то — для людей малограмотних, дозволялося вживання курятини, але не півнів. Добре їсти горіхи, насіння.

Сни в 14 Сонячний День

Сновидіння цього дня вважаються хорошими тільки тоді, коли ви бачите нормальні, яскраві, повноцінні сни. Сни туманні й розпливчасті не трактуються. Добре: у сні бачити і пити молоко – це удача, добробут. Дуже добре є у ві сні бачити накритий стіл, кого–небудь годувати. А виробляти протилежний їжі акт – дуже погано. Це знак крадіжок, втрат.. Такий сон означає борги. В деякі дні такі сни вважаються гарними. В цей день хорошими вважаються прямі сни – прямо за призначенням. Побачили гроші – отримаєте. Не побачили грошей не отримаєте їх. Сни збуваються дуже швидко. Якщо який–небудь яскравий сон ви побачите в цей день Вам забезпечена швидка реалізація цього сну. Сни часто збуваються у цей день, або відразу після, максимум через кілька днів (протягом тижня). Дуже добре їсти, жувати щось у сні – це не тільки набивати своє черево, але і набивати засіки своєї батьківщини. Благополуччя.

Погано: митися, бути в чому–небудь вимазаним (бруду), бути без одягу – знаки занепаду, зубожіння. Воду бачити в сні, купатися в сні – погано, плітки, чутки, неблагополуччя. Мороз бачити в сні, відчувати холод, замерзнути, бачити сніг, снігові простори, поля, вкриті снігом – теж дуже погані сни; зима, побачена в цей день, – до хвороби. Кров побачити уві сні, чи уві сні поранитися, порізатися – дуже погано, це знак, що попереджає про катастрофи або дуже важких хворобах.

Прикмети в 14 Сонячний День

За прикметами в цей день особливо не стежать, тому що цей день – дуже матеріальний. Хороші: велика кількість тварин, що знаходяться навколо вас. Якщо вас облизують собаки лащаться до вас кішки, птахи сідають до вас на плече, в’ються над вами. Все, що пов’язано з тваринами – це дуже добре. Якщо ви бачите багато тварин у цей день, вони часто попадаються вам на очі і якось вас зазначають – дуже хороша прикмета. Гавкає – ні, саме пеститься (собака – символ допомоги, дружби, заступництва, блату, просування вашої справи. Навіть птахи, влетающие до вас у вікно, є доброю прикметою (якщо, звичайно, вони не розбивають вам вікно).

Погані прикмети: будь-яка б’ється посуд, все, що ламається, б’ється. Погано порізатися (особливо вранці, і ні з того, ні з сього). Дуже погано побачити кров, або щось віддалено схоже на кров. Також погано побачити катастрофу, якщо когось збило машиною, хтось валяється в калюжі крові. Дуже погано, коли в цей день кусає храфстра. Це – знаки хвороби, знаки того, що ви робите хибні кроки. Погано, коли вас буцнув корова, півень клює, і взагалі, якщо на вас весь день накидаються тварини – це знак того, що ваш життєвий шлях, або шлях, який ви собі намітили – помилковий. Коти дряпають. Якщо тварини нападають на дитину – це знак для його батьків. Треба звернути увагу на його захист. Якщо на дитину накидаються собаки, коти дряпають, кусають комарі, сідають мухи – значить, дитина позбавлений захисту, а тварини таким чином проявляють ці проблеми.

Тотем – Корова

Корова або мирний бик. Але бики, як правило, люті. Тому давайте візьмемо все–таки образ корови, мирно пасуться на лузі. Теля або телиця. Така людина перемагає тим, що він ніколи не лізе в бійку, що у нього тихий, мирний, спокійний, добрий і незворушний характер. Людина дещо пасивний, загальмований, його важко вивести з себе. Але характерна схильність до сентиментальності. Деяка плаксивість, сюсюкання з дітьми і тваринами. Його легко розслабити. Якщо навколо плачуть – він теж починає впадати в сентиментальне стан. Це мирний хороша людина, він навіть злитися ні на кого не може. Його тому багато хто і не люблять, що його навіть розсердити неможливо.

Він не може стукнути кулаком, накричати на когось. Якщо до нього звертаються зі світом, і він буде дуже мирною, доброю, спокійною. Всепрощаючий людина. Прощає навіть своїх найлютіших ворогів. Якийсь ідеально християнський характер. Це ідеал християнина. Саме цим він і перемагає, тому що від нього виходить таке поле гармонії, миру та спокою, що навколо нього всілякі жлоби, агресори, злобні люди просто не вживаються. Вони відштовхуються від його поля. Він всюди вносить мир, спокій, врівноваженість, спокій, гармонію. Він дуже працьовитий, завжди знаходить собі проблеми, які потрібно вирішити. Не виносить крайнощів, не посилює, не бреше. Але іноді чинить опір і мукає. Любить співати. Говорять тихо.

Такої людини дуже важко на щось спонукати, розгойдати. Він довго на щось вирішується. При цьому при всьому, він володіє хорошою діловою хваткою і вміє заробляти гроші. Гроші просто йдуть до нього самі, прилипаючи до рук. При цьому йому не треба особливо щось там пробивати, борсатися, рватися. Він просто своїм виглядом і своїм полем все це притягує. На нього дуже важко злитися, його можна тільки любити. У нього й вигляд м’який, спонукає. Схильність до повноти. Приклад людини, народженої в 14-й сонячний день – це нині покійний актор Євген Леонов. Це класика людини–корови. Людина, яку всі любили. Людина дуже консервативний, важко вирішується на нововведення. Довго зважує: робити – не робити, важко приймає рішення.

Дуже поступливий, добрий в сім’ї. Діти його обожнюють, і він їх – теж. Дуже стійкий в позиції, що на зло не можна відповідати злом. Упертий. Коли треба – не поступається, і зло відступає перед ним. Часто в такий сонячний день народжуються меценати, люди, навколо яких годуються бідні художники, письменники. Наприклад, Сава Мамонтов, Третьяков. Купці, ділові люди, але м’які і консервативні. Патріархальний уклад в сім’ї. Купці, які будують будинки, притулки для убогих. Навколо них завжди годуються люди. Люблять дарувати гарні подарунки. Але витрачають гроші нелегко. Просто так не віддадуть гроші, але не тому, що жлоби. Просто не люблять розкидатися. Вони прекрасно розуміють, що гроші треба заробляти. Це серйозні люди: вони серйозно підходять до заробляння грошей, але також серйозно підходять і до витрати. Частіше вони не витрачають, а вкладають. Вони дуже серйозні у всіх справах. Люблять оточувати себе гарними речами. Як правило, велика родина.

Зовні: схильність до повноти. Круглі обличчя, великі очі, товста шия, кремезні. Леонов зовні дуже підходить, якщо б він не був лисим! Товсті губи. Яскраво окреслений рот. Очі з поволокою, часто темні. Повільний розмова. Світле волосся. Невеликого або середнього зросту. Гармонійного вигляду. Корова також є тотемом 14-го року (рік Туру) зороастрійського 32-річного сатурніанського календаря.

Антитотем – Носоріг

Чорний носоріг – похмурий, ломова, високий, важкий, здоровий, пробиває, гучний, кричить (не заткнути його), перебиває інших. Буром прущий, де його не просять. Ніякого світу ніякого смирення, один ріг, виходить з однієї звивини і є її продовженням. Злобний, вибуховий, абсолютно категоричний, нетерпимий. Схильність до сказу, на нього находить. Бувають такі напади – очі наливаються кров’ю, і тупо йде вперед, не розбираючи дороги, все змітає на своєму шляху. Злісні глузування, особливо, коли щось зламаєш, зруйнуєш – значить, можна веселитися і радіти.

Зовні: маленькі оченята, налившиеся кров’ю, здоровенна щелепу. Важкі риси обличчя. Важка постать, важка хода, як кроки Командора. Товста шкіра, задубевшая, часто червона. Настирливий, відразу вийми та поклади. Йому можна говорити в обличчя все, що завгодно, а йому на це начхати – вони гнуть своє і все. Ніякого світу, таке враження, що вони тебе не чують. Якщо йому щось треба – значить, треба домогтися цього у що б то не стало. Мета ставлять: ось є мета і я, а все інше, що стоїть на шляху до мети, повинно бути зруйновано. Прут буром. Шкідливий характер. Ломом, буром б’ють, дуже серйозні люди. У носорога, як правило, слабкий зір. Часто носорога можна відрізнити за запалених повік, кон’юнктивітів, та інше. Він не любить сім’ю. Як правило, він – похмурий і озлоблений одинак. Жадібний, жадібний, дріб’язково обмежує близьких йому людей. Кричить на них. Пре буром, нахабніє, грубіянить, бере силою, залякує людей. Небезпечна тварина, яку не можна зупинити нічим.


Залишити відгук