Гороскоп Риби на 2018 Рік

Для цього знака Зодіаку 2018 рік буде неоднозначним. З одного боку – творчий підйом, кар’єрний ріст, фінансова стабільність, а з іншого – проблеми в сім’ї і колективі. Так і психологічне здоров’я підведе – часті зриви і депресивний стан. Однак це торкнеться не всіх Риб, а тільки сімейних, у самотніх все буде по-іншому, можлива зустріч з однодумцем, який незабаром стане улюбленим людиною.

Рибам в рік Собаки доведеться часто вирішувати проблеми інших людей, з-за чого вони будуть сильно злитися, але по-іншому не можуть – виховання і характер не дозволять. Однак дуже скоро добро повернеться сповна – Рибам так само буде надана підтримка і моральна, і матеріальна, притому не тільки від тих, кому була надана допомога, але і від невідомої і впливової особи.

Кінець року буде особливо багатим на приємні сюрпризи та події – з’явиться можливість втілити плани в життя і зацікавити своїми проектами людини з грошима і зв’язками, що і стане їх спонсором. Головне для людей, народжених під цим знаком Зодіаку, – це віра в себе і свої сили.


Залишити відгук