Гороскоп Ваги на 2018 Рік

В 2018 році для Ваг настає пора затишшя після бурхливо проведених попередніх років. Не можна сказати, що це їх влаштує, тому що вони вже звикли жити в такому ритмі, коли потрібно швидко думати і діяти. Але Собака дає шанс трохи набратися сил, щоб потім знову надіти на себе костюм білки і застрибнути в колесо життєвих турбот і турбот, і краще скористатися ним, інакше можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям.

В рік Собаки потрібно постаратися бути економніше, так як вона не терпить марнотратства, крім витрат на будинок, адже для неї дуже важливий домашній комфорт і затишок. Тому Терезам в 2018 році варто придбати житло, почати будівництво будинку або затіяти капітальний ремонт своєї квартири, внісши власні творчі задуми, тим більше будь-які матеріальні витрати представникам цього знаку Зодіаку по кишені. А ось починати свою справу не варто, тому що воно може прогоріти.

2018 рік стане важким для тих, чия робота пов’язана з частими поїздками – виникнуть труднощі та розбіжності в сім’ї. І тільки спокій Ваг зможе переважити ситуацію в позитивну сторону – потрібно постаратися тримати свої емоції під контролем.


Залишити відгук