Гороскоп Лев на 2018 Рік

Веселий і успішний рік обіцяє Жовта Собака царя звірів, якщо, звичайно, Лев сам все не зіпсує своїми походами наліво і обманами близьких людей. У цьому випадку можливі скандали, гучні розлучення, поділ майна і навіть банкрутство досить прибуткового справи.

Більшість Львів чекає переїзд в інше місто або навіть країну через розширення бізнесу. Але це жодним чином не засмутить його, так як він любить нові враження і зміни, тим більше обіцяють вигідні перспективи і корисні знайомства, багато – з протилежною статтю, що не може не радувати велелюбного царя звірів. Лев буде сповнений сил і енергії, тому зможе з успіхом реалізувати як старі плани, так і нові задуми.

2018 рік підходить для подорожей і романтичного відпочинку з коханою людиною. Тільки про це треба подумати заздалегідь, щоб відпустка не позначилася на розпочатій справі. Інакше все може закінчитися сумно – втрата великих фінансів і сварка з другою половинкою. Виправити це положення буде дуже складно або для деяких представників цього знака Зодіаку навіть неможливо.


Залишити відгук