13 Сонячний День

Тринадцятий сонячний день присвячений Тиштрии — небесного вершнику, дарує дощ. В зороастрійських міфах він виступає як переможець демона посухи – Апаоши. Розганяє темряву, відвертає голод і смерть. День також присвячений і зіркам. Символ дня – лабіринт, з’єднання води і землі – берег моря. Адже саме на березі моря, поблизу лабіринту, розігрується містерія перемоги Тиштара над демоном Апаоша. Пал Палич розповідав цю містерію, пов’язану з лабіринтом, а також говорив, що міста, які засновані в гирлах річок, на березі морів, там, де море безпосередньо стикається із сушею, – вони задумані, як лабіринт Тиштара. Таких міст дуже мало, які були б на березі моря, в гирлі річки і чиї вулиці нагадували б лабіринт. 13-й сонячний день пов’язаний з моделюванням майбутнього. Ще один його символ – шахова дошка. Моделювати майбутнє, грати в логічні ігри потрібно було як раз в 13-й сонячний день, для того, щоб вибрати найкращий варіант майбутнього. Також в цей день кидали жереб, грали в доміно.

13 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Батіг з сімома хвостами, якій Тиштар розсікає темряву. Диск – у Хауранги. Батіг–семихвостка вказує 7 варіантів вибору у кожного. Батіг, батіг, гарапник. В деяких випадках – це ланцюг з металевої чушкой на кінці, кистень (кульки на ланцюжку, з шипами). Всі знаряддя тортур, всі бридкі винаходи, які приходять в голову людям, пов’язані з цим днем. В цей день потрібно контролювати процес думки, тому що будь-яка бридка думка може втілитися в реальності. Думайте, про що ви говорите. Хороша думка може і не втілитися. Тринадцятий сонячний день – це один з небагатьох, коли зло можна виявити, але з ним можна боротися тільки логікою, голим розрахунком, ясністю думки. Для перемоги над дияволом всі засоби хороші, крім тих, якими користується він сам. Не можна з дияволом грати в його гру. Цей день – прояв всього диявольського, всієї чорнухи.

Колір: Благородно–червоний. Крім нього другим додатковим для Тиштара кольором є білий і білий. Кущ бузку присвячений Тиштару. Вананд пов’язаний з темно–ліловим кольором. Кольори Апаоши: бліді, бляклі кольори, пісочно–жовтий, тухло–зелений, колір тухлої болотної твані, колір дитячої несподіванки, буро–жовто–зелений. Ці кольори заборонені.

Камені: Тиштар пов’язаний з боротьбою і моделюванням майбутнього, і з ним пов’язаний камінь, в якому міститься багато заліза – Джасперит. Червоний з білими та сірими розводами. Камінь боротьби проти бісів. Притягається магнітом, тобто залежний від Шатаваэша камінь (магніт – це Шатаваэш). Шатаваэш – символ магніту, його зображували у вигляді магнітної гори, яка притягує до себе всі предмети. Є ще камінь, в якому дуже багато солей нікелю. Він теж відповідає 13-му сонячному дню. Подумайте до наступного разу. Камінь не прозорий. (Сапфір – камінь Вананда).

Зірка: Сіріус (альфа Великого Пса), найяскравіша зірка неба біло–жовтого кольору. Пов’язана з силами Юпітера, Селени і Місяця, а також з трьома зірками поясу Оріона, тобто з усією системою Великого Пса. Є символом духовної та містичної допомоги. Сіріус пов’язаний з трьома зірками поясу Оріона – це зірки трьох волхвів.

Планета: Хірон і всі невидимі планети, пов’язані зі стражами Неба.

Щасливі числа: 5, 13, 33, 55, 128, 555, 1024.

В цей день, особливо ввечері цього дня спостерігали за зірками. Добре бути побільше на природі. «В день Тиштара вирушай в дорогу» – день подорожей. Потрібно кидати жеребки, займатися розв’язанням логічних завдань, все ретельно продумувати. Цей день – для дуже серйозних людей, вдумливих, логічних, глибокодумних. Не потрібно приймати двозначних рішень. День дуже серйозний, його дуже люблять темні сили, які тільки й чекають, коли ви оступитеся. Добре підписувати важливі договори, укладати великі угоди; в цей день також починають займатися силовими вправами. Для жінок можна порадити позбавлятися від зайвої ваги. Комплекс оздоровлення. Цей день завжди пов’язаний із псуванням, з пристрітом, тому завжди ставте меняльный екран, коли виходите на вулицю або спілкуєтеся з іншими людьми. День схильності псування. Беззахисним бути не можна.

Це день колективного нападу темних сил. Небезпечно відкриватися, можуть відразу зжерти, всі пелюсточки вашого тысячелепесткового лотоса оборвут – любить, не любить, будуть гадати. В цей день рекомендована чистка організму, очищення, звільнення від псування, від пристріту. Рекомендується грати в логічні ігри, вирішувати логічні завдання. День гарний для занять математикою, програмами, хороший для інтелектуалів. Всяким пройдисвітам, бомжам везти не буде. Якщо авантюристи будуть робити які–небудь важливі справи в 13-й сонячний день – вони потрапляють під владу диявола.

Один з кращих днів для ініціації – посвячення, але тільки після очищення. День гарний для занять астрологією, особливо для роздумів над гороскопом. В цей день перед людиною стає проблема вибору. День серйозних заходів, в яких треба 10 раз подумати. Подорожі на далекі відстані, будівництво надовго – це все добре. Що всерйоз і надовго. Це день захисної астральної мережі, яка захищає землю, де є маса варіантів, де ви маєте свободу. Особливо цей день доречний для заняття астрологією. Люди, які займаються астрологією, потрапляють під захист чотирьох вартових неба, особливо Тиштара. Люди, які нею не займаються – беззахисні, вони можуть «підірватися на міні». Будь-які помилки в цей день, безвідповідальні рішення – протипоказані. Перше, що протипоказано в цей день – це безвідповідальні рішення, тупі, безапеляційні заяви, ляпсуси.

не Можна в цей день стригти волосся, митися, голитися, стригти нігті. Тільки ритуальне обмивання вранці і ввечері. Уникати будь-яких безплідних місць, пустель. Не можна в цей день закривати вікна. Не можна в цей день різко рвати відносини з людьми, тільки продумано, виважено і серйозно повинно бути. Не рекомендується в цей день нічого писати, якщо щось писати – так це підписувати важливі документи. Або писати щось дуже серйозне, наприклад, на кого писати. Дуже поганий день для з’єднання з коханою жінкою. В цей день сповідається утримання. Навіть домашнім тваринам не можна в цей день паруватися, їх не підпускали один до одного. Особливо не можна вступати в інтимні стосунки під час сонячного дня. Єдиний документ, який не треба підписувати у цей день – це шлюбний контракт. Тобто в 13-й сонячний день не можна одружуватися або виходити заміж. Шлюби, укладені в 13-й сонячний день, можуть закінчитися крахом, розлученням.

Це один з найважчих днів, тому будьте готові до всього найважчого, до погроз, до залякування темними силами. Вас будуть намагатися загнати в кут. День небезпеки шантажу, психологічного тиску. Якщо не будете боятися і будете мати світлий розум – ніхто вас не залякає більше, але і менше теж.

Добру справу в 13 Сонячний День

Боротьба зі змішанням добра і зла, інакше життя буде постійна подвійність, плутанина в поняттях. День пов’язаний з вибором, виходом з лабіринту.

Їжа в 13 Сонячний День

Треба менше їсти. Утримуйтеся від будь-якої тваринної їжі. День початку голодування, оздоровлення. Найкращою їжею цього дня є хліб, і прісні коржі не на дріжджах, від вигляду яких деви біжать. Кругла випічка. Хліб, сіль і вода – ось і вся їжа. Також з цим днем пов’язаний солоний сир (бринза) – ритуальна їжа, солоний сир. Цей солоний сир пов’язаний з перемогою над Апаошей. У свято Тиштара, який відзначають в червні – липні, їдять цей солоний сир + коржі.

Сни в 13 Сонячний День

День віщих снів. Особливо добре побачити в сні вогонь або будь-яке джерело світла. Погано уві сні плавати – це потрапити в залежність. Жінкам дуже добре бачити уві сні рибу, золоту рибку – символ удачі. Сни в цей день несуть тільки пряму, тільки конкретну інформацію і збуваються найближчим часом. Символічні сни збуваються дуже рідко. Особливо плутані сни. Вони вважаються всі від диявола. А сни, які мають пряму інформацію – збуваються просто і швидко. Бачити уві сні ключі і відкривати ними двері, ходити по даху свого будинку – дуже добре, отримувати захист, знаходити впевненість. А втрачати ключі і перебувати в чужому будинку, перебувати в лісі, в будь-якому широко відкритому просторі – це знак зняття захисту. Добре уві сні перебувати у своєму будинку.

Дуже важкий час буде для вас скоро, якщо ви побачите себе у сні без одягу. Це знак бідності, самотності, покинутості. Але якщо ви побачите себе одягненим в шубу, кольчугу, панцир, особливо, з головним убором, в капелюсі – це знак великої удачі, допомоги близьких. Також добре бачити уві сні книгу, або писати в сні щось нове знайомство, жінці віщує зустріч з судженим. Це для незаміжньої жінки. А для заміжньої жінки віщує кінець непотрібних відносин. Якщо відносини у жінки тільки потрібні, значить, з’являться інші – ще більш потрібні (у її чоловіка). Якщо чоловік хоче піти від дружини, треба, щоб вона сама його відпустила. Значить, треба зробити все, щоб вона сама попросила його піти. Причому, не треба дружину спеціально доводити – це все одно обман. Треба, щоб дружина відпустила чоловіка від душі.

Прикмети в 13 Сонячний День

Дуже хорошою прикметою є знаходження вами блискучих предметів. Дуже добре в цей день знайти будь-які металеві предмети. Добре знайти ножа. Падають ножі, металеві предмети – добре. Це знак того, що всі ваші недруги виявляться, і знак покарання для всіх ваших ворогів. Дуже добре в цей день, коли ніж встромляється в підлогу. В цей день грали в ножички, в класики. Взагалі, це найкращий для ігор день – доміно, шахи. День пов’язаний з ключами, з будинком, друзями, співробітниками. Той, хто вийде з вами на зв’язок першим в цей день буде відігравати велику роль в житті, ніж той, з ким ви поспілкувалися останнім (ця людина буде грати в вашому житті останню роль). Це теж прикмета. Крім родичів, зрозуміло. У цей день треба уважно стежити за всіма прикметами, особливо пов’язаними з іменами, з числами, з подіями. Ті події, про які ви дізнаєтеся у цей день з самого ранку – знайдуть якийсь відгук у вашому житті. Дізналися ви в цей день про події в Чечні, значить, Чечня повториться у вашій квартирі.

Білі квіти – це символ нового знайомства, значить, життя будете починати з білого, чистого аркуша. Набуття ключа в цей день – добрий знак, знак виходу зі скрутної ситуації. Якщо ви знайдете, або вам кілька разів попадуться на очі рвані черевики – це поганий знак, є небезпека ув’язнення в тюрму, або взяття під варту, слідство, дача показань. Взуття в цей день є поганою прикметою. Колодязь – це символ виходу у світ невиявлений. Це теж символ Тиштара. Також в цей день треба пити колодязну або джерельну воду. День, коли потрібно копати колодязі.

Погано, коли зупиняються годинники. Адже з цим днем пов’язані 4 варта часу, а значить, і Зерван через них проявляється. Або годинник б’є не вчасно, особливо годинник з маятником. Це дуже поганий знак: або зупинки життя, або того, що ви йдете зараз свідомо неправильним шляхом. Треба терміново міняти програму життя. Якщо годинник поспішає – все це пов’язано з плином вашого життя. Годинники поспішають – не поспішайте, запізнюються – поспешайте, прискорте ваш темп життя. Годинники зупинилися – попередження про страшну помилку, ви перед прірвою, вся ваша життя може піти під укіс. Це одна із самих поганих прикмет. Особливо, якщо ручні годинники настінні одночасно зупинилися. Якщо годинник йдуть правильно – це знак того, що ви перебуваєте в потоці.

Погано в цей день потрапити під дощ, особливо – бути промоченным. Погано, коли дощ стукає в вікно; вітер, вибиває вікна, завиваючий в щілини. Погано, коли в цей день лунають дивні стуки, – це поганий знак, пов’язаний з втратами грошей. Дуже погано, коли б’ється посуд – ви зробили неправильний вибір, вас попереджають від здійснення помилок; розсипається сіль – до розбратів, і до хаосу. Падає металевий посуд і металеві предмети – це добре. Погано, якщо ви засипані пилом – влітку, або якщо в дощову погоду вас заляпали брудом – перешкоди. Для жінок – небезпека зґвалтування в найближчому майбутньому. Вважається, що дуже добре, якщо з ранку у вас у роті якийсь солодкий смак, або ви відчуваєте солодкуватий запах – нове знайомство, знак щастя, удачі, перемоги. Але дуже погано, якщо мучить спрага, якщо в роті смак капосний, мучить «сушняк». Це дуже погано, значить, на вас напав демон посухи Апаоша.

Вважається, що знайдена в цей день монета відразу ставить вас перед проблемою вибору. Дуже добре, якщо ви знайшли монету вгору орлом, погано – решкою вгору. Цей день – день жеребкування, вибору в нього треба підкидати монету. Дуже поганою прикметою є свербіж на шкірі. Це місце є зоною підвищеної небезпеки на цей місяць. Найкращим індикатором цього дня є ранок, особливо перший час, коли ви прокинулися. Раптом протягом години починає настирливо свербіти шия – бережіть гроші, свербить спина – щось, пов’язане з дітьми, з любов’ю. Для жінок – це небезпека небажаної для неї вагітності. Свербить живіт – чекайте неприємностей, пов’язаних з роботою; собака може вкусити, інші домашні тварини. Якщо ви втратите ключі в цей день – то ви втратите своє життя або поховайте когось із близьких. Ключі в цей день прив’язуйте на шию.

Тотем – Пегас

Крилатий білий златорогий кінь Пегас, з лапами птиці, схожий на сфінкса, з дуже людським обличчям. Зараз такі перевелися. Зовні: блондин, нормальної статури, середнього зросту. Видовжене обличчя, великі сумні очі. Великий ніс. Жорсткі неслухняне волосся, як кінська грива. Струнка шия, гордо посаджена голова. Велика щелепу. У коней повинні бути зелені, темні очі з поволокою. Сумні, сумні люди.

Характер: серйозний, безстрашний чоловік, різкий і поривчастий, але вміє контролювати свої вчинки. Прямий і дуже чесний до крайнощів. Не вміє і не бажає нічого приховувати, і за це йому нічого не буде. Його люди не люблять через його різкості і безкомпромісності. Він небагатослівний. Його завжди можна визначити по тому, що він просто втілення тієї правди, яку не люблять. Принциповий, завжди відстоює свої переконання. Любить їздити: поїздки, подорожі. Дуже спокійний до пори до часу, навіть нерішучий, поки не зробить вибір – довго на щось вирішується. Якщо зважилися, то йдуть до кінця, не озираючись назад і не замислюючись. Ні кроку назад – принцип цього коня. У спокійному стані, якщо не зачіпають їх принципів, досить лояльні. Люблять робити вибір, постійно логічно зважують всі за і проти, оцінюють чи правильно вони вчинили, заднім числом оцінюють своє життя. Схильні до самоаналізу, самопізнання, любов до причинності.

Їм не сидиться і не лежиться на одному місці. Є схильність до місіонерської діяльності. Чудові вчителі. Ніякої скутості вони не виносять, бажання простору, польоту. Не можуть бути прив’язані до одного місця, але рідко міняють партнерів, прив’язуються до одного, але можуть загнати його як кінь, можуть його скинути. Нехитро. Ці люди є перевіркою для інших людей. Той, хто їх не витримує, той є слабаком. Вони можуть бути слухняними і можуть служити, але тільки дуже сильній руці. Навіть схильні до підпорядкування і послуху, але дуже потрібна тверда і дуже мудра рука. Він слухає тільки голос розуму, ніякої химери, а от сон розуму породжує чудовиськ. Тому йому не можна відволікатися, будь-яка помилка загрожує страшними наслідками – не слухай Пегас химеру (в міфології є попередження).

Пегас – вільна людина, любить парадокси, любить все міняти, у нього несподіване мислення. У цей день часто народжуються першовідкривачі, логіки, математики. Свідомість у них кілька механистичное. Філософи. Люди розважливі. У гіршому випадку можуть слухатися химеру, влазити в справу, в якому нічого не розуміють. Головне – почати. Йому протипоказано займатися інтригами. У нього є вміння підбирати ключі до будь-якої складної ситуації, і тоді всі таємниці неба розкриваються йому. Шахісти. Людина колективний. Але, тим не менш, любить свободу. Підпорядковується тільки сильного.

В особистому житті сором’язливий до крайності, не любить афішувати свої проблеми, не любить плакатися, любить вирішувати все сам, не підключаючи інших людей, але інші люди звалюють на нього свої проблеми. І він змушений їх вирішувати через жалості до людей, але паразитів не терпить і, зрештою, їх струшує. Марно йому нарікати та плакатися, слабкості в людях він не любить. Так само, як і хитрості. Марно його обманювати – всі обмани інших людей йому розкриваються, і потім їх карають (не він, а просто так повертається ситуація).

Антитотем – Змія

Змія – чорна гадюка, яка кусає ногу вершника. По-іншому, АСПІД. Підступна і отруйна. Зовні: чорнявий, смаглявий, худорлявий. Провалені щоки, довгий, сутулий, вертлявий, довгі руки, запалі і нерухомі очі. Кульгавий. Скошений лоб. У коня Пегаса – великий лоб.

Характер: гнучкий; любить займатися гімнастикою. Зайва увага до проблем власного тіла. Милується собою. Дивиться на себе в дзеркало. Жінка–змія – крутиться біля дзеркала, змінює вбрання, маскуючи свою убогість. Слизький, самозакоханий, капосний людина. Виняткова здатність до шкідництва. Нічого прямо не говорить, юлит, страшний інтриган. Викручується, діє нишком. Любить підбурювати інших, сидіти на двох стільцях. Водить дружбу з ворогами, з людьми, які один одного ненавидять, і любить нашіптувати їм один про одного. На цьому грає. Здатний вислужуватися, дрібний пакостник і лизоблюд.

Дуже ненавидить життя у всіх її радісних і яскравих проявах. Не може радіти, тому може бути прихованим некрофілом, може любити смерть, похорон. Із задоволенням бере участь в похоронних процесіях. Мародер, цинік. Не любить тварин. Дуже похмурий, озлоблений, усього в житті дає негативну оцінку, ні на що хороше не вірить. Тільки капость поширює навколо себе. Навколо нього ніби безводна пустеля. Крайня ступінь аутичности, тобто замкнутості. Не допускає нікого до себе. Часто не одружується, чи одружується пізно, шлюб за розрахунком. Терпіти не може дітей, кидає їх. Жінка–змія своїх дітей ненавидить лютою зміїної ненавистю, навіть дитині вселяє всякі капості. Дитину починає стравлювати зі своїм обранцем. Це найстрашніші свекрухи і тещі. Це теща – ворог людини, а може бути, і всього людства.


Залишити відгук