Гороскоп Козеріг на 2018 Рік

Цей знак Зодіаку завжди відрізнявся підвищеним почуттям власника, а в 2018 році воно особливо проявиться. Це торкнеться і особистісних відносин, і грошей, що відразу ж позначиться на атмосфері в сім’ї і колективі. І якщо Козеріг буде продовжувати вести себе, як егоїстична особа, то в підсумку він може залишитися один.

У свій рік Собака спробує перешкодити вправності Козерога, так як не встигає за його діями, тому багато представників цього знаку Зодіаку зіштовхнуться з тим, що розпочату справу, що здавалося ще вчора успішним, раптом перестане сьогодні бути таким, причому, без явних на те причин. У зв’язку з цим Козерогам не рекомендується в 2018 році планувати щось важливе, – все одно нічого доброго з цього не вийде. Однак це не стосується любовних планів, Собака завжди рада допомогти закоханої особи – можна освідчитися в коханні, зв’язати себе узами шлюбу і влаштувати романтичну відпустку своїй другій половині.

Як і в попередні роки, Козероги, у 2018 році зможуть розраховувати в досягненні поставленої мети тільки на себе і лише іноді на рідних, які просто не зможуть відмовити їх від настирливості через родинних зв’язків.


Залишити відгук