Гороскоп Водолій на 2018 Рік

З початку року Водолії відчують величезний прилив енергії і здатність творити чудеса, по-іншому назвати події, що відбуваються в 2018 році, просто не можна. Водоліям надається можливість зробити те, про що вони давно мріяли почати свою справу, змінити місце проживання або роботу, порвати з обридлим партнером, змінити зовнішність і інше. Все буде даватися легко і просто, що і закрутить голову Водолію, яким буде дуже важко і боляче падати з небес успіху. Щоб цього не сталося, потрібно постаратися не хвалитися і тримати свої емоції під контролем.

В рік Собаки Водолії часто буде вести себе як господиня цього року – іноді злитися на неприємних перехожих і лащитися до тих, хто пригостить ласим шматочком і погладить за вушком. Цим можуть скористатися розповсюджувачі пліток і лицеміри, тому представникам цього знаку Зодіаку потрібно упереджено ставитися до нових знайомих і відкривати душу лише перевіреним людям.

У цілому рік для Водоліїв пройде непогано, трохи його зіпсують проблеми зі здоров’ям – можливо, застуда стане причиною серйозного захворювання, якщо не почати лікувати її вчасно.


Залишити відгук