Гороскоп на 2018 Рік

2018 рік за китайським календарем буде роком Жовтої Земляний Собаки – відданого і миролюбного тварини, що завжди стане на захист свого господаря, тому дуже важливо, щоб до влади прийшли люди, народжені в цей рік. Тільки вони зможуть покласти кінець війнам і руйнувань на землі. Завдяки їм в 2018 році будуть дозволені практично всі конфлікти: запанує мир і злагода, яких так не вистачало в попередні кілька років.

Собака не дасть злим силам продовжувати розгойдувати світ, перемагаючи людство в голод, страх і війну. З приходом Жовтої Собаки люди схаменуться і змінять своє вороже ставлення один до одного на взаєморозуміння і терпимість.

Наступає період тиші і споглядання – можна буде спокійно налагоджувати стосунки з людьми іншого віросповідання і світогляду, відкрито спілкуватися і ділитися досвідом, а також безбоязно подорожувати. У 2018 році почнеться розквіт технологій і наукових досліджень.

Удача і спокій запанують не тільки в усьому світі, але і в кожній родині, колективі, де панує людина, народжена у рік Собаки. З ним настає період особистого та кар’єрного зростання, а також розквіт почуттів – буде зареєстровано величезна кількість щасливих і довгих шлюбів. Однак Собака не потерпить ледарів, брехунів і підлабузників, тому в 2018 році їм буде важко досягти будь-яких висот. До того ж, багатьом з них доведеться піти з посади правителів, так що слід чекати і зміну керівного складу, як на рівні президентів, так і простих директорів, недостойних стояти при владі.

Жовта Земляний Собака принесе людству справедливість та здатність перш думати, а потім діяти, тоді у сил добра з’явиться можливість нарешті перемогти зло, домінуюче раніше, і змінити історію у бік процвітання і благодаті.


Залишити відгук