12 Сонячний День

Дванадцятий сонячний день присвячений Місяцю, владичице Мах. Це день астрального очищення, пробудження життя, присвячений Всесвітньому жіночому началу, материнства. Мах – богиня Місяця користувалася великою повагою у зороастрійців. Рахунок часу, як відомо, визначався рухом денного і нічного світила. Поділ небесної сфери на 12 секторів виникло на основі спостережень за рухом Місяця, яка змінювала свій лик дванадцять разів протягом одного сонячного року. Мах пов’язана з підсвідомої природою людини. Вона більшою мірою впливає на вразливих, тихих людей, і характеристика днів місячного календаря є для них більш значущою, ніж характеристика сонячних днів. Сонячний календар більш важливий для яскравих, виділених людей – носіїв Хварны, але і серед днів сонячного місяця знайшлося місце богині Місяця, не проявляємо, а, швидше, стирає Хварну.

12 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Куля магів, магічний кристал. 12-й сонячний день – час магії. Кулі були різні: кришталеві, опсидиановые (опсидус – дзеркало). Часто робився з селенита, опалу, беломорита, лабрадора – з будь-яких мінералів з синіми вічками або з абсолютно прозорих (гірського кришталю). Розміром він з маленька ядерце. До предметів сили цього дня також відноситься і біла сорочка, з бавовняного полотна, з лляної або бавовняної тканини. Але без краватки. У зороастрійців вона була майже до колін, широка, без комірця і манжет, без ґудзиків, на шнурівці, з кишенькою на щасливому стороні. У кишеньку клали ладан з мантрою або молитвою. Носили як нижня білизна, через 3 дні прали.

Колір: Білий на темно–синьому тлі. Неявні, розмиті тони, добре сині кольори носити, а краще – поєднання синього і сріблястого. Не можна носити апельсиново–помаранчеві тони і жовті кольори.

Камені: Селеніт і його справжня різновид – Адуляр (це істинно місячний камінь). Димчастий.

Зірка: Пов’язана з прихованими силами, направляє людину до природи, спрямовує увагу людини до темних сторін речей, розкриває перед людиною таємниці світобудови.

Планета: Місяць.

Щасливі числа: 32 – жіноче число. 71 – чоловіче число.

«Пий вино і збери для бесіди своїх друзів і проси блага у царя Місяця». Цар Місяця – це місячний геній. Цей день дуже гарний для придбання скарбів, для розшуку таємниць, для повернення старих друзів. Сприятливий час для загладжування сварок і конфліктів, для примирення. Потрібно пити біле вино, збирати своїх друзів для задушевних бесід за келихом вина. Пийте натуральні соки. На відміну від попереднього дня, коли треба було швидко працювати, в цей день не можна напружуватися. В цей день потрібно бути розслабленим, в потоці, спокійним, обережним. Побільше звільняйте в собі емоційний початок. Намагайтеся бути незакрепощенным. В цей день потрібно проявляти щирість, мир, доброту, спокій. Прислухайтеся до інтуїції, завжди звертайте увагу на тіньову сторону всіх проблем, відстежуйте.

Треба проявляти особливу турботу про своїх ближніх, допомога, милосердя, доброту, не відмовляти жебраком. Пити, гуляти і веселитися можна тільки у вузькому колі домашніх, тобто цей день – для будинку, для сім’ї, для близьких. Це не найкращий день для сексуальної близькості. А для кохання в іншому сенсі – добрий день. Вступати в інтимні стосунки у цей день можна тільки з метою зачаття дитини. Без такої мети древні мудреці не радять. Добре в цей день освячувати воду, джерела. В цей день купаються, омиваються. В цей день джерела стають благодатними. Через воду йде Божественна Сила. Рекомендується моржування, пірнання у воду. Потрібно пити джерельну воду. День, присвячений дому, відпочинку, традицій сім’ї, домашнім тваринам. Хороший день для медитацій, для молитов, для включень, для розглядання кристала, треба дивитися на воду.

не Можна завдавати шкоди домашнім тваринам. Можна багато базікати, багато часу витрачати на слова. На рівні слів людини в цей день легко обдурити. Біси вселяються на рівні слів і на рівні логіки! Не можна сумувати, і нікому не показуйте свого поганого настрою, якщо воно є. Можна багато часу проводити на вулиці та в публічних місцях. Сильно працювати теж не можна. Протипоказано багато працювати скрізь, крім будинку. Сильно «гарувати» можна тільки вдома. Не можна займатися соціальними справами. Можна займатися покупками. Ні в якому разі не можна в цей день їсти будь-яку птицю (курей, гусей, індиків). Не можна проявляти агресію, сваритися, конфліктувати. Це день для світу.

Добру справу в 12 Сонячний День

«Доброчесна той, хто не виношує негідною заздрості, і хто виганяє заздрість з свого серця». А так як причина заздрості – комплекс неповноцінності, значить, від нього необхідно звільнитися, і тоді людина знайде спокій, зникнуть внутрішні проблеми. Нагородою стане набуття власного «Я», розкриття здібностей, реалізація таланту.

Їжа в 12 Сонячний День

У дванадцятий сонячний день більше пити рідини. Їжа повинна бути рідкою. Компоти, киселі. Кисіль – теж священна їжа зороастрійця. Киселі були різні, зокрема, вівсяний кисіль – священний продукт, вживаний на багатьох святах. Вівсяний кисіль, який можна різати. Але для цього дня – рідкий. Гороховий, ячмінний кисіль. Справжній кисіль повинен бути твердим – «кисільні береги», інакше на берег не вийдеш, завязнешь. Як желе. Не можна їсти меду, горіхів, твердою трудноперевариваемой їжі. Вино не протипоказано. Можна пити біле вино, але не червоне.

Сни в 12 Сонячний День

Це день яскраво виражених віщих снів. Практично всі символічні сни, багатопланові – збуваються і реалізуються. Дуже добре бачити уві сні тварин, птахів. Добре плавати, пірнати у сні – звільнятися від хвороб. Добре бачити себе в дзеркалі – викриття таємниць. Дуже добре літати вві сні – це означає знайти нових друзів, нові сили. Добре бачити багато води, пити в сні (і не тільки уві сні). Цей день доречний для рідин. Сни 12-го сонячного дня зазвичай збуваються швидко. Дуже добре приміряти нову одяг у сні – до багатства, зміцнення сім’ї. Жінка, приміряє одяг, може стати вагітною. Погано бути, бачити себе голим – хвороба, невдача. Погано бачити у сні вогонь – надірватися, згоріти, втрата сил, страждання. Холод, зиму бачити в сні – теж погано – печаль, невдача.

Прикмети в 12 Сонячний День

Необхідно звертати увагу на дуже багато прикмет. Наприклад, по поведінці в цей день домашніх тварин можна судити про те, як до вас ставляться люди. Якщо ви облаяны собакою (своєї) – чекайте неприємностей. Кішка подряпала – чекайте катастрофи. Чужа собака на вас загавкав, ногу на вас підняла – теж погано. Чекайте біди, чвар, конфліктів, неприємностей.

Дуже добре в цей день бути відзначеним дощем, щоб з неба на вас впала хоч якась крапля дощу. Це – знак щастя, несподіваної удачі, яка буде найближчим часом. Сніг – гірше. Дуже добре знайти дрібну монету, особливо гербовою стороною вгору – знак вдалого вирішення проблем. Дуже добре знайти уламок дзеркала – знак прояснення ситуації. Брати не обов’язково, головне – знайти. Дуже гарні прикмети, пов’язані з птахами. Якщо на вас впаде перо птаха – блага вість, гарна звістка, зустріч зі старим другом. Якщо перо подушки – гірше.

Тотем – Сова

Біла Полярна Сова, красива, велика. Зовні: кругле обличчя, великі очі, пильно дивляться, або нерухомий погляд. Невеликий ніс. Скромна зовнішність. Досить високого зросту, не худі, з великою головою. Бачать у темряві. Білий колір шкіри, блідість.

Характер: сильна інтуїція, дуже скромні, навіть зовні вони ведуть себе дуже тихо. Розкриваються тільки у вузькому колі. Усміхнені. Тільки перед близькими вони зовсім по–іншому розкриваються. Ці люди не показують своїх емоцій нікому, крім своїх близьких. Перед іншими – у них совиная маска. Приклеєна вічна «чергова» посмішка, доброзичливість. Начебто Все у них добре. Насправді, їм може бути дуже погано, у них може бути депресія, туга, але цього ніхто не бачить. Тільки близькі можуть випробувати їх гнів, їх хижацькі інстинкти. Чужим допомагають дуже добре. Прагнення у всьому розібратися. З роками набирають мудрість, сміливість. Невербальне сприйняття, не на рівні слів. Їм можна говорити все, що завгодно, але вони «міцні заднім розумом». Всі сприймають не за словами, а по інтуїції. Раціональне свідомість у них навіть як би відключено. У них відмінна інтуїція, він завжди прагне до розкриття таємниць.

Має дар прозріння. Іноді може навіть трохи грати в юродивого, але не блаженного, не в дурника. У ньому є досить активний початок, і це багато відчувають, але в поєднанні з переховуванням. Завжди готовий вступити в боротьбу, коли треба, але у нього немає «моторності». Готовий когось захистити, взяти під опіку. Ведуть нічний спосіб життя. Не може терпіти ні бруду, ні інтриги, ні коли щось приховують, брешуть, двурушничают. Це припиняє негайно. Завжди любить справедливість, рівновагу, виступає як третейський суддя. Дуже доброзичливий, але друзів мало. Діють вони в житті без шуму і пилу. Дуже велика витримка, терпіння, їх надовго вистачає. Ніколи не висловлюють своєї думки, яку мають. Терпимі до чужих, але дуже вимогливі до своїх близьких. Хороші педагоги. Дуже самостійні. Мало говорять. Серйозні, уважні і вдумливі. Довгожителі, причому з роками стають мудрішими і мудрішим (не в маразмі). Велика надійність, міцність, на них завжди можна покластися, але вони завжди дуже потайливі, ніколи не зрозумієш, що вони задумали, що зроблять в наступний момент часу.

Сова завжди дуже исполнительна, трохи розтікається в часі, медитує, заглиблюється в себе, але коли дуже треба і не їм особисто – то можуть бути дуже виконавчими. У сов є ще одна риса – для себе ніколи не попросять, а для інших (особливо близьких) землю носом рити. Вдень не дуже добре бачать. Завжди якісь проблеми з очима. Зате чудово у сови зі слухом, за дві стінки чують. Самі безшумні, ходять нечутно. Сова, а зокрема пугач, також є тотемом 31-го року зороастрійського 32-річного сатурніанського календаря.

Антитотем – Шакал

Великоока, великоголова, світла Сова протистоїть паршивому Шакалу, маленькому, кривоногому, тощему. З маленькими свердлувальними оченятами, з гострими вухами, гострим носиком. Маленька мордочка. Стиснуті тонкі губи (як у Діви). Спітнілі рученята, які він весь час потирає. Бігаючі оченята, балакучий. Похилий лоб, такий красунчик. Маленька голова, але розумні. У розумі їм не відмовиш.

На відміну від інтуїтивної сови, шакал дуже сухий, розважливий, тверезий, не визнає ніякої інтуїцію, а лише голий розрахунок. Все міряє з користю для себе. Безжалісний, нещадний. Спілкується лише на рівні слів, розуму, логіки. Педантичність, дріб’язковість, цинізм. Прагне до всього причепитися, всіх викрити. Дуже жорстка людина, підозрілий, занудний. Завжди буде багато базікати. Страшний песиміст, ні в що не вірить. На відміну від сови, яка скромно задовольняється своїм становищем, і тоді до неї приходить, коли треба – вона живе як би в потоці – шакал завжди прагне вилізти нагору, не вміє бути непомітним. Моторошне честолюбство. Позбавлений творчого початку, плагіатор. А сова – ні.

З сов виходять чудові творці, кабінетні вчені, чудові винахідники, творці нових ідей, художники, письменники, які творять в самоті геніальні твори. А шакал позбавлений творчої уяви. Часто прикидається жалюгідним, побитим псом, боягузливий. Озлоблюється тоді, коли відчуває себе безкарною. Завжди вміють до когось присмоктатися до якого–небудь Шерхану. Типовий приклад поведінки шакала – це шакал з «Мауглі», плагиатство, запозичення, причому безсовісне. Настирливість. Ненавидять дітей, нікого не люблять. Холуйство, вислужується перед начальством. Раболєпіє, догідливість перед тими, хто вище їх, і, навпаки, зовсім страшна ненависть, готові перегризти глотку, затоптати, вбити тих, хто нижче їх. Особливо близьких. Боягузливий, але нахабний, просто хам. Завжди орієнтується на сильного, примикає до сильної стороні. Готовий всіх зрадити, по натурі – підлий зрадник.

Зовні – враження шелудивости, постійно свербить. У них на шкірі лущення (мурени були прищаві, а ці – шелудивые). Якісь струпи. Притягують до себе комах: вошей, бліх. У шакала все нормально і з очима, і зі слухом. Чують, де що погано лежить, де можна вкрасти. І де його за це не будуть бити.


Залишити відгук