Місячний Гороскоп на Завтра

Символи 8-го Місячного дня – Фенікс, Скринька, метелик, Метелик.

II фаза Місяця від першої чверті до повного місяця. Молодий Місяць.

Обміркуйте своє життя, згадайте минуле. Нехай всі неприємності, що були в минулому: невдачі, біди, сумніви, небажані вчинки і чорні думки згорять як в полум’ї пожежі.
Початок другої фази, день зміни. Нашого глибинного зміни. Для того, щоб воно пройшло вдало, потрібно зовсім небагато. Потрібно внутрішньо відмовитися від досягнутого. Забудьте на час про свої достоїнства. Їх дуже просто переоцінити.
Енергія цього дня спрямована всередину. Зовні можлива деяка пасивність. Можливо, вас потягне до контакту з вогнем. Захочеться дивитися на сонце або свічку або просто посидіти біля багаття. Не стримуйте себе.
День може бути вдалим для тих, хто схильний до авантюр, а також для людей, здатних пожертвувати собою.
У багатьох відбувається загострення сприйняття. Восьмий місячний день – це активний день, можуть бути непередбачені події. Поганий для повільних людей.

Снам, у більшості випадків, можна довіряти, вони говорять про сенс життя. Уві сні ви можете побачити натяки на ваше справжнє призначення в житті, на те, чим вам треба займатися. Можливо, вам вдасться зрозуміти, для виконання якогось завдання ви народилися, в чому сенс вашого життя.

Це день рішучих вчинків, відпущення гріхів і покаяння, очищення вогнем, полум’ям свічки. Це день трансформації енергії, коли включаються найтонші процеси: від біохімічних до алхімічних. День присвячений вірі, пов’язаний з оновленням, омолодженням, наданням совісті і порятунком. Добре в цей день покаятися у власних гріхах і пробачити гріхи іншим людям. Сприятливий він і для поїздок, подорожей та відряджень. Не рекомендується вести сидячий спосіб життя – день може стати критичним.

Рекомендується готувати ліки, проводити чистку шлунково-кишкового тракту, очищати тіло і житло. Добре б відвідати храм, сповідатися.

Краще їсти тільки легку їжу. Можна голодувати.

Енергетичний центр – шлунок, кишечник, периферична нервова система.

Люди, народжені в цей день схильні до постійного оновлення, зміни, руху вгору по спіралі. Але є небезпека замкнутися на рух по колу.

Камені дня – моріон, хризоліт.


Залишити відгук