Місячний Гороскоп на Сьогодні

Символи 7-го Місячного дня – Півень, Троянда Вітрів, Жезл.

I фаза Місяця від молодика до першої чверті. Молодий Місяць. Активний і вдалий для всіх чесних людей. Великий успіх передвіщається у всьому, що пов’язано з боротьбою за справедливість, і у справах, в яких дотримуються шляхетність, щедрість і справедливість.

Енергія організму продовжує зростати, її вже достатньо для початку активних дій. Це час «дорослості» організму, коли і сил вже досить, і втома ще не відчувається. В цей час розпочаті справи добре вдаються, з’являється віра в свої сили. Це також час великої емоційної сприйнятливості, в результаті чого люди відчувають потребость в емоційному контакті. В цей час особливо болісно сприймається байдужість і душевний холод.
День молитви і роботи зі словом, зі стихіями, з духами природи. Якщо ви не вмієте працювати зі словом, краще помовчати. В цей день природа дуже чуйно відгукується на кожне, навіть випадково вимовлене вголос слово. А тому не слід даремно базікати, і взагалі треба бути дуже обережними зі словами – все, сказане вголос, може прикинутися в життя. Слід виконувати асани на руках, вчитися говорити, звільняючись від «брудних» слів (слів-паразитів). Не можна брехати. Бажано, щоб у цей день були якісь пригоди.
День турботи про книгах та записах.

Сни дуже часто несуть корисну інформацію, бувають віщими. Дуже погано побачити в сні бойового півня — це знак швидкої катастрофи для людини або його близьких.

Люди, що народилися в сьомий день, прагнуть до контактів, виступів, роботи зі словом. Можуть бути публічними діячами, ораторами.

Цей день доречний для навчання, краще бути напоготові і встигати за часом. Краще не бити посуд і не рвати папір у цей день.

Не рекомендується: видалення зубів; з їжі — яйця і м’ясо птиці.

Енергетичний центр організму – легкі, можна легко застудитися.

Камені дня – сапфір, геліотроп і білий корал.


Залишити відгук