Місячний Гороскоп

Що незвичайного можна дізнатися з місячного гороскопу? Місячний гороскоп за датою народження відображає ту сторону нашої особистості, яку ми не усвідомлюємо. Він пояснює, чому ми робимо те, що робимо.

Те, яким чином Місяць впливає на наші почуття, залежить від місця її розташування на карті народження. Більшість людей має місячний знак, який відрізняється від сонячного знака. Ось чому багато людей з однаковим знаком зодіаку можуть дуже сильно відрізнятися один від одного. Читаючи в гороскопі визначення свого знака, вони можуть відчувати, що це не зовсім про них. Якщо покладатися тільки на сонячний знак, картина буде неточною. Місячний знак описує якості людини набагато більш точно. Якщо ваш місячний знак одночасно є і вашим сонячним знаком, то ви можете виявити, що його характеристики більш яскраво виражені у вашому характері.

Місяць керує серцем, шлунком, мозком, сечовим міхуром, кишечником і лівим оком. А також гландами і рідинами в тілі. Вона служить відображенням тієї частини вашого я, яка підпорядковується інстинктам. Більшість людей тримає цю частину себе в таємниці.

Якщо ваш сонячний і місячний знак сумісні, вони можуть працювати разом і допомагати вам виходити зі скрути і досягати мети. Якщо вони несумісні, ви можете відчувати суперечливі бажання або в якій-небудь мірі бути в розбраті з собою. Наприклад, якщо ваш місячний знак – Близнюки, швидше за все, ваші емоції дуже мінливі, і ви легко починаєте нервувати. При цьому оточуючі люди можуть засуджувати вас за це, що може вас бентежити. Чоловік з місячним знаком Скорпіона теж може сильно нервувати, але він має звичку приховувати це. Проте для останнього великою проблемою може бути заздрість. Люди з Місяцем в знаку Овна наполегливі, агресивні і їх може бути важко контролювати. Чудово, якщо вони можуть дати вихід негативним емоціям під час фізичного навантаження.


Залишити відгук