Гороскоп Телець на Місяць

1-го і 2-го числа оточуючі Вас люди можуть вести себе вкрай зухвалим чином, але Ви навряд чи що-небудь виграєте, вступаючи з ними в суперечки і сварки. Чи вони всерйоз мають щось проти Вас. Швидше за все, їх настрій зумовлене не самим сприятливим астральним кліматом, тому просто не звертайте на них уваги.

7-го і 8-го числа Ви будете проявляти неабияку цілеспрямованість і концентрацію на шляху до бажаним цілям, і якщо Ви всерйоз вирішите їх досягти, то ніщо не зможе Вам у цьому перешкодити. Намагайтеся приділяти підвищену увагу дрібницям — і тим простіше Вам буде досягти потрібного результату.

14-го і 15-го числа Вам буде дуже важливо, щоб оточуючі Вас люди ставилися до Вас з повагою і пошаною, і якщо Ви не будете відчувати з їх боку такого ставлення, то це може розсердити Вас. Однак задайте собі питання: чи дійсно Ви зробили щось таке, що заслуговує загального визнання? Якщо ні, то перестаньте тягнути ковдру на себе і наберіться терпіння. У свій час Ви теж зможете привселюдно заявити про себе.

20-го, 21-го та 22-го числа Ви будете самим ретельним і завзятим чином оберігати якоїсь близької Вам людини. Крім того, Ви будете висувати по відношенню до себе найвищі вимоги і стандарти.

Якщо 30-го і 31-го числа на Вас обрушиться безліч проблем, з якими Вам буде складно впоратися поодинці, то поділіться ними з ким-небудь з Ваших друзів. Зрештою, саме для цього нам і потрібні близькі нам люди.


Залишити відгук