Гороскоп Діва на Вересень

Вересень 2017 року, для народжених під знаком Зодіаку Діва, буде насиченим і спекотним. У вас плани грандіозні, а часу може і не вистачити. Дівам доведеться для досягнення максимальних результатів діяти організовано, цілеспрямовано і вибірково. Вам необхідно розставити пріоритети – просто складіть список запланованих справ, які необхідно виконати. На першому місці нехай буде найважливіше, на другому – менш важливе і так далі. Рухаючись по списку зверху вниз, ви зможете раціонально і максимально ефективно використовувати свій час, не витрачаючи його на всякі дрібниці відволікають. Місяць буде досить енергійним, сповненим вражень і знайомств. Самотнім представникам вашого знаку Зодіаку зірки радять простежити за тим, щоб завжди виглядати на всі сто, адже таке знайомство може бути доленосним.

У першій декаді вересня 2017 Дівам варто уникати порожніх і безглуздих обіцянок, які ви не в змозі виконати. Поводьтеся стримано і дотримуйтесь негласні правила етикету. Не варто виливати душу першому зустрічному, так і близьким знайомим теж. У вас ці почуття швидко перегорять, а ось ті, кому ви плакалися в жилетку, можуть використовувати цю інформацію далеко не на вашу користь. Уникайте близькості з підступними і жадібними людьми. Краще, якщо ви будете вести світські бесіди або просто обговорювати погоду на наступний тиждень, ніж ділитися з ким-небудь. А ось коли вам необхідно буде порадитися чи захочеться щоб вас вислухали, то в таких цілях краще звертатися до рідних людей або надійним старих друзів, які давно перевірені і ніколи не підведуть. Будьте розсудливі, дивіться на життя з оптимізмом, розвивайте почуття гумору і мрійте про прекрасне і безтурботне майбутнє. Особливо результативним початок вересня буде для Дів, з числа тих, хто відзначає свій день народження в цьому місяці, і тих, хто зайнятий творчою і розумовою працею. Приплив натхнення і сил спонукає вас на великі досягнення, змусять нестандартно мислити і приймати чіткі та конкретні рішення, що є відмінним інструментом у досягненні успіху. Якщо ви мали намір до своїх іменин або з нагоди якогось іншого свята змінити гардероб або зачіску, то краще відкласти цю ідею до наступного місяця або хоча б почекати, поки Місяць не увійде в знак Зодіаку Терези.

У другій декаді вересня 2017 розташування Юпітера самим сприятливим чином позначиться на розвитку кар’єри та перебігу професійних справ в життя представників вашого знака Зодіаку. Діви самі стануть авторами сценарію свого життя в цей період. Ви можете загадувати будь-яке бажання, ставити перед собою будь-яку мету, мріяти про що завгодно, у вас все обов’язково вийде. Головне, не сидіти і не чекати, коли вам всі піднесуть на блюдечку з блакитною облямівкою, а діяти в заданому напрямку. Ви зможете здивувати всіх своїх колег, партнерів, начальство своїм креативом і нестандартним підходом до вирішення ділових питань. Вам успішно вдасться вирішити питання з кредиторами, орендодавцями, банками та співзасновниками. Всі сторони-учасники переговорів швидко приймуть вашу точку зору і будуть разом з вами її відстоювати. Зараз у вас є всі можливості домогтися просування по кар’єрних сходах або прокласти шлях до відкриття власної справи. Якщо вам начальство запропонує вести переговори або бути присутнім на них, не варто дивуватися. Ваше чарівність швидко розташовує до себе людей, з-за чого ви швидко знаходите підхід до кожного співрозмовника. Це ваша основна зброя в боротьбі за підвищення добробуту та соціального статусу. Зірки радять не починати справи, зацікавленість в яких вельми ненадійна і сумнівна. Щоб не витрачати свій дорогоцінний час даремно, постарайтеся братися тільки за ті справи, в успіху яких ви впевнені на сто відсотків.

Як вже було сказано вище, Діви самі будуть писати сценарій свого життя. Тому й особисте життя в третій декаді вересня 2017 буде протікати суто так, як Діви того захочуть. В цілому, зірки обіцяють, що особиста життя, під впливом аспектів Венери, буде досить бурхливим і насиченим. Ваш улюблений чоловік зробить все для того, щоб вам не було нудно. А ось самотнім представникам вашого знаку Зодіаку варто бути готовими до підвищеної уваги з боку протилежної статі. Сімейних Дів очікує виконання домашніх обов’язків, які підуть вам на користь. Зірки радять більше часу проводити в колі вірних і старих друзів, з батьками та близькими родичами. Будьте на позитиві, не бійтеся труднощів, адже удача крокує зовсім поряд.


Залишити відгук