Гороскоп Телець на Вересень

Початок осені 2017 року принесе Тельцям багато нових вражень, знайомств і хороших можливостей. Зірки рекомендують бути уважними до всього, що буде відбуватися навколо вас, щоб зуміти розгледіти свій шанс на щасливе життя серед повсякденної метушні. Розташування планет говорить про те, що Тельцям дуже легко будуть даватися будь-які завдання і прийняття рішень, що сприятливо позначиться на кінцевому результаті і загальному настрої представників вашого знака Зодіаку.

У першій декаді вересня 2017, в силу бойового настрою і цілеспрямованості, Тельці зможуть підкорити найскладніші вершини і досягти неймовірних результатів. Головне, не пробувати виправити те, що і так справно. Не варто шукати ідеали, їх не існує апріорі. Вам, перш за все, необхідно навчитися любити себе, цінувати те, що ви вже досягли, сподіватися і вірити у краще. Тільки такий позитивний настрій допоможе встати на правильний шлях і зробити розумні висновки. Не намагайтеся перестрибнути самого себе, адже не в цьому полягає розвиток, принаймні, не всім це вдається. Залишайтеся собою, розставте пріоритети, складіть плани і дійте згідно з запланованим і бажаним. Початок місяця буде досить успішним і вдалим періодом, причому у всіх сферах життя. Можете сміливо кидати виклик долі і ставити недосяжні цілі. У вас є всі можливості зробити нереальне, ніж приведете в захват усіх, хто вас знає чи хоч раз про вас чув. Також це відмінний шанс перевершити всі свої очікування і перестрибнути відразу кілька ступенів. Тільки будьте обережними, щоб не вийшло так, що ви стрибаєте вниз.

Друга декада вересня 2017 буде сповнена нових знайомств, зустрічей, ділових переговорів, а також налагодження відносин зі старими друзями. Загалом, справ буде, як завжди, дуже багато. Але це і добре, оскільки багато Тельці люблять пофілософствувати і поміркувати про високі матерії, ускладнюючи життя собі і тим, хто їх оточує. А якщо у вас не буде вільного часу, то вам просто ніколи буде займатися дурницями. Дивіться на ситуацію простіше, не шукайте контексту у сказаному або написаному і повірте, що двічі два дорівнює чотири і ніяких відхилень бути не може. Важливо відзначити, що занадто активне і насичене життя може швидко втомити вас, тому не варто погоджуватися на кожну пропозицію друзів організувати гучну вечірку або сходити в диско-бар. Краще скажіть, що ви зайняті і почитайте художню книгу і краще, щоб це була класика.

У третій декаді вересня 2017 Тельці, під впливом аспектів Юпітера, зможуть тверезо і об’єктивно оцінити своє нинішнє становище і проаналізувати ставлення до своєї професійної діяльності. Багато хто з вас побачать з іншого боку і своїх колег, і начальницький склад. Все встане на свої місця. Головне не втручайтеся в хід подій і тримайте нейтралітет. Навіть якщо трапиться який-небудь конфлікт чи суперечку, то ви вже виграли, тільки тому, що в ньому не брали. Постарайтеся в кожному своєму колезі знайти позитивні якості, за які ви його цінуєте. Це допоможе зрозуміти значимість кожного співробітника і знайти з ним спільну мову. Незважаючи на сферу діяльності, Тельцям в цьому місяці варто знайти свій ефективний метод впливу на оточуючих, щоб підняти свій авторитет та підвищити до себе довіру людей, які поруч. Чим більше вам будуть довіряти, тим більше у вас буде шансів перевиконати місячний план і зміцнити своє становище на роботі. Уникайте хвостів і запізнень, це може підірвати вашу репутацію в очах начальства. Будьте зібрані, уважні і старанні. Це ваш козир. Тельці – любителі експериментів. Тому, якщо закохаються, то неважливо, чи сумісні вони з цією людиною, схожі в них погляди і мети чи ні, Тельці постараються всьому світу довести, що любов може керувати обставинами. Але чи надовго вас вистачить при такій мертвій хватці? Чи Не краще більш відповідально і розсудливо підходити до вибору потенційного партнера? Єдине, що радять зірки в кінці вересня, так це нікуди не поспішати – не поспішати закохуватися, зустрічатися, сходитися, одружитися. Життя саме розставить все по своїх місцях і покаже ваш чи це людина, чи ні. Наберіться терпіння і просто насолоджуйтеся спілкуванням з цікавими представниками протилежної статі. Сімейних Тельців чекає море пристрасті, нових бурхливих почуттів і романтика.


Залишити відгук