Гороскоп Скорпіон на Вересень

У вересні 2017 року Скорпіони будуть перебувати в епіцентрі всіх подій, оскільки саме до них всі будуть звертатися за допомогою, порадою і підтримкою, і не варто відмовляти, якщо ви в змозі допомогти. Ваше своєчасне втручання в ту чи іншу ситуацію може надати велику послугу конкретній людині чи навіть групі осіб, запобігши негативні наслідки. Ця здатність буде робити вас всемогутнім людиною, який може керувати стихіями. Але не все так глобально, як вам хотілося б. Просто використовуйте талант уникати неприємності і передбачати майбутні результати на користь собі і близьким людям, адже зовсім необов’язково володіти надприродними здібностями або даром ясновидіння, щоб зуміти прорахувати розвиток подій на кілька кроків вперед. Постарайтеся ставитися до оточуючих як до рівних, оскільки кожна людина має свій комплект недоліків, який притаманний саме йому, і ви, на жаль, не виняток.

У першій декаді вересня 2017 уникайте конфліктних ситуацій, а тим більш активної в них участі. Будьте доброзичливими та чуйними, вмійте вислухати людину і поважайте його точку зору. Пам’ятайте, що кожна людина індивідуальна і ніхто не ідеальний. Щоб зміцнити відносини і згладити гострі кути в напружених відносинах з найдорожчими і близькими людьми, приготуйте їм приємний сюрприз, влаштуйте сімейний вечерю, за столом якого зберуться всі члени вашої родини. Повірте, це буде незабутньо. Або, як варіант, зробіть всім невеликі презенти. Нехай вони будуть невеликими або навіть саморобними, головне, щоб від душі. І вже постарайтеся, проявіть фантазію і піднесіть їх оригінально. Це подарує неповторні відчуття і море приємних і хвилюючих емоцій. Ніхто не зможе встояти перед таким сюрпризом. Та які образи можуть після цього бути? Не варто кидатися в усі тяжкі, щоб знайти себе в нове захоплення, або витрачати всі сили і енергію на досягнення незрозумілою і розмитою мети. Все має бути конкретно і чітко спланований, продуманий до найдрібніших деталей. Ви повинні чітко бачити свій шлях, свій напрямок. На початку вересня варто відмовитися від додаткових обов’язків або незапланованих справ. Зайве навантаження вам ні до чого. Контролюйте свої емоційні пориви.

У другій декаді вересня 2017, під впливом аспектів Юпітера, Скорпіони зможуть багато чого домогтися. А все тому, що їх потяг до нововведень буде основним двигуном прогресу і кар’єрного зростання. У представників вашого знаку Зодіаку в запасі є багато геніальних ідей, які так і просяться, щоб їх втілили в життя. Не варто соромитись і соромитися озвучити і оприлюднювати свої ідеї. Більшість їх схвалить і підтримає. Тому новатором нововведень на роботі будете саме ви. Основна відмінна риса Скорпіонів від інших знаків Зодіаку, що якщо їх не все влаштовує, вони не шукають інші, більш підходящі варіанти, а намагаються підігнати під свої запити вже існуючий. Укладаючи угоди і підписуючи контракти, вам потрібно бути обережними і просити партнерів про продовження строків виконання умов угоди, оскільки часу може просто не вистачити. А в кращому випадку, хіба погано, якщо ви здасте замовлення набагато раніше? Постарайтеся уникати хитромудрих конструкцій і не грайте складних ролей. Будьте собою і просто відповідають тому місцю і обставинами, в яких ви опинилися. Тримайте голову високо піднятою і будьте впевнені у власній неперевершеності. Це суттєво вплине на ставлення до вас потенційних партнерів і начальства. Ви такі, якими самі себе уявляєте. Ось і ставте планку вище і тягніться до неї постійно, не дозволяючи собі знизитися ні на один міліметр. З фінансами Скорпіони будуть на ти, тому не варто турбуватися про завтрашній день. Живіть в своє задоволення.

У третій декаді вересня 2017 перебування Венери у знаку Зодіаку Діва говорить про те, що Скорпіонам не варто шукати своє щастя серед давніх знайомих, зірки обіцяють вам одну приємну і випадкову зустріч, яка наповнить життя щасливими і хвилюючими моментами. Дорожіть цим людиною і його почуттями, з вас може вийти непогана пара. А ось тим Скорпіонам, хто вже вступив у відносини і тим, хто встиг їх узаконити, варто в цей заключний період місяця бути трохи скромніше і тактовніше по відношенню до свого супутника життя. Щоб уникнути непорозумінь і сварок, приділяйте їй більше уваги та діліться своїми думками і планами на майбутнє, показуйте на ділі, як він важливий для вас. Зірки рекомендують не нагнітати обстановку, якщо відносини натягнуті. З’являйтеся частіше на людях, ходіть у гості, відвідуйте концерти та нічні клуби. Старі і вірні друзі не тільки підтримають, розвеселять, але і допоможуть вирішити ваші проблеми. Скористайтеся маленької нешкідливою хитрістю на благо своєї сім’ї і своїх близьких. А разом з тим і весело проведіть час. Проводьте більше часу на свіжому повітрі, наприклад, ходіть на роботу пішки. І не забувайте, що вода – основа життя. Достатня кількість води, чисте і вологе повітря підвищить ваш життєвий тонус і підніме настрій.


Залишити відгук