Гороскоп Стрілець на Вересень

Вересень 2017 року стане для Стрільців часом здійснення мрій і реалізації планів. Стрільці багато можуть собі дозволити в цей період, оскільки всі їх очікування і розрахунки будуть виправдані. Найбільший успіх представників вашого знаку Зодіаку очікує в процесі саморозвитку та реалізації власного потенціалу, а також у професійному зростанні.

У першій декаді вересня 2017 чим більше ви будете хотіти, тим більше отримаєте в результаті. Не стримуйте свої бажання і фантазію, мрійте і поступово підвищуйте планку, щоб використовувати свою удачу по максимуму. Найголовніше в досягненні цілей, це вже в самому початку шляху мати на озброєнні чіткий план конкретних дій, а також яскраву картинку очікуваного результату. Ви повинні знати, заради чого ви так стараєтеся, заради чого витрачено стільки зусиль, часу і терпіння. Постарайтеся як можна частіше уявляти собі в уяві кінцевий результат або себе в ролі переможця, успішного і щасливого людини, який зумів подолати всі труднощі й досягти у своєму житті. Візуалізація бажань прискорить процес досягнення успіху. Зберігайте впевненість і твердість, не сумнівайтеся у своїх силах. Тим більше, що початок осені буде багате на енергетичні потоки і наповнить вас неймовірною хвилею натхнення. У вас є все, щоб стати тим, ким ви хочете опинитися там, де мріяли і з тим, з ким легко і просто. Нічого в житті не буває просто так. І у вас можуть статися такі моменти, де ви самі будете себе недооцінювати, сумніватися у власній ексклюзивності і, відповідно, занижувати свою самооцінку. І абсолютно марно. Ви справді все це заслужили, і це не щасливий збіг обставин, а результат цілеспрямованості, працьовитості, завзятості і креативного мислення. Так що на повному праві можете пишатися собою. Вам дуже просто і легко дається знайти спільну мову не те, що з найближчим оточенням, але і з випадковим перехожим. Ви випромінюєте неймовірну енергетичну силу, яка притягує до вас увагу сторонніх, і вони легко йдуть на контакт. До речі, це не всім дано. Постарайтеся використовувати цю особливість з користю. Але ні в якому разі не подтрунивайте над почуттями інших людей, поважати їх. Вас чекає багато цікавих і приємних зустрічей і знайомств, хоча, здебільшого, ініціатором будете саме ви. І правильно, не варто чекати осторонь, коли хтось вирішить з вами познайомитися. Ваше щастя у ваших руках.

У другій декаді вересня 2017 Стрільці, під впливом аспектів Плутона, будуть дійсно незамінні, особливо у сфері професійної діяльності. Але навіть, якщо керівництво навантажить вас додатковим обсягом роботи, не сумуйте. Це ваш шанс зміцнити свої професійні навички, дізнатися багато нового і, цілком ймовірно, піднятися на одну-дві сходинки кар’єрної драбини. Вам, звичайно, буде здаватися, що на вас звалюють всю роботу, яку самі робити не хочуть. Але це не так. Начальство доручить вам виконання тих чи інших завдань, вважаючи, що впоратися з ним на відмінно вийде тільки у вас. А це вже честь. І не гнівайтесь, якщо під час піку завантаженості, коли робота кипить, керівник викличе до себе, щоб запитати у вас поради. Це багато про що говорить. Дорожіть такими знаками уваги. Ви у начальства на високому рахунку. Направте основні сили на виконання посадових обов’язків та індивідуальних доручень. В середині місяця вас, цілком можливо, чекає велика нагорода за відданість компанії та професіоналізм. А ось безробітним представникам знака Зодіаку Стрілець варто частіше бувати на людях, спілкуватися з друзями, друзями друзів, та й просто з батьками хлопці з сусіднього двору, які разом з вами гуляють з дитиною на дитячому майданчику. Це суттєво збільшить ваші можливості влаштуватися на роботу. Сарафанне радіо має чарівну силу. І купуючи газовану воду в кіоску, візьміть на здачу пару-трійку з газет оголошення про вільні вакансії. Не дарма мудрість говорить: «Той, хто шукає, той завжди знайде!». А вже вам посміхнеться Фортуна, щоб те, що ви знайдете, виявилося гідною роботою з відповідним окладом, ну, або хоча б з чудовими перспективами.

Третя декада вересня 2017 — період досить насичений, і більшу частину свого часу ви, Стрільці, присвятіть свого професійного зростання та реалізації свого потенціалу. Незважаючи на це, розташування Венери в знаку Зодіаку Діва сприятливо позначиться на відносинах з коханою людиною. Ваш обранець буде підтримувати і навіть допомагати. Постарайтеся не бути занадто критичними і суворими, адже все, що не робиться, все для вашого благополуччя. Самотніх представників вашого знаку Зодіаку чекають приємні зустрічі з молодими й цікавими людьми, які стануть добрими приятелями, а, можливо, хтось із них і коханою людиною. Будьте завжди першими, проявляйте ініціативу, але не поспішайте. Так як вам практично ніколи буде проводити час зі своїми рідними та близькими людьми, то постарайтеся хоча б вдома не обговорювати свою роботу. Краще поговоріть про те, як у кого день пройшов, що цікавого в школі у дітей сталося, чим займався ваш улюблений чоловік. Навіть пів години активної уваги дозволять йому відчути себе коханою і бажаною людиною.


Залишити відгук