Гороскоп Риби на Вересень

Вересень 2017 року стане одним з найбільш вдалих місяців життя людей, народжених під знаком Зодіаку Риби. Все задумане і сплановане буде поступово збуватися, іншими словами, місяць буде успішним і плідним, але при цьому спокійним і гармонійним. Баланс між роботою та сім’єю прийде в норму, від чого у виграші залишаться всі учасники процесу, вам нічого не залишається, як жити і насолоджуватися кожною миттю життя. Вас буде радувати кожне виконане завдання, кожен вирішене питання, кожна хвилина, проведена за улюбленим заняттям. Буде складатися таке враження, що навіть генеральна прибирання і миття гір посуду буде доставляти задоволення. Ви нарешті почнете цінувати те, чим володієте на даний момент, а чим вище цінність, тим швидше вона примножується. Як тільки ви відчуєте спокій і щастя всередині себе, як тут же почне перетворюватися все навколо. Ви будете пахнути протягом усього першого осіннього місяця, заряджають позитивною енергією всіх, хто матиме честь перебувати поруч.

Риби в першій декаді вересня 2017 стануть втіленням успіху і щастя. Не дивуйтеся, якщо раптом хтось підійде до вас і запитає, в чому полягає ваш секрет. Все навколо вас цінують і поважають. Тому будьте милосерднішими і при можливості допомагайте оточуючим вас людям. Кому порадою, кому справою, а кого просто вислухайте. Ласкаво людини прикрашає. Вам не потрібно зі шкіри геть лізти, щоб досягти бажаного. Все дається легко і просто, а все тому, що ви змогли змінити своє ставлення до подій і перестали ускладнювати собі життя. Вам буде здаватися, що ви потрапили в казку, що все це не може бути насправді, і як тільки годинник проб’є дванадцять все випарується і стане на свої місця: карета перетвориться на гарбуз, коні – у щурів, а принцеса – в Попелюшку. Коли виникне таке відчуття, попросіть когось вас вщипнути, щоб ви переконалися в реалістичності того, що відбувається. Зірки радять в подяку Фортуні творити добро навколо себе – переведіть бабусю через дорогу, почастуєте безхатченка гарячим вечерею, приютите покинуте кошеня або відвезіть в дитячий будинок свої старі іграшки, які припадають пилом на горищі або в коморі. Пам’ятайте, що ніщо не вічне і ваша біла смуга теж. Але щоб її продовжити, дякуйте Долі за такий щедрий казковий подарунок. Не всім так щастить, як вам.

У другій декаді вересня 2017 Риби на роботі стануть своєрідним талісманом для своїх колег та роботодавців. Саме з цієї причини вам доведеться брати активну участь у вирішенні ділових питань, під час ділових переговорів і зустрічей з потенційними інвесторами. В силу вашої безвідмовності, вам нескладно буде виконати ту чи іншу прохання. Тільки не варто погоджуватися на все підряд. Вас просто може не вистачити на всіх. Побережіть свої сили для більш важливих справ. Та й, зрештою, можна ж реалізувати свій організаторський талант і зробити всі разом, всім колективом, а не сидіти до півночі, самостійно виконуючи якийсь проект. Те, що ви будете вселяти довіру і розташовувати до себе оточуючих, допоможе в кар’єрному зростанні. Швидше за все, багато Риби в середині вересня захочуть змінити профіль роботи і почнуть пошук вакансій в абсолютно протилежному сфері діяльності. Хоча, багато хто так і не зважаться на такий серйозний крок, боячись стати зрадником (до речі, абсолютно марно), а ось на пропозицію додаткового заробітку погодиться більшість з вас. І правильно зробить. Життя коротке, щоб просиджувати її в одному місці, постійно спостерігаючи за одними і тими ж особами. Кожній людині потрібно різноманітність, потрібна свобода і перспектива особистісного зростання. Саме це робить людину повноцінним членом суспільства. Тому не стримуйте бажання урізноманітнити своє життя, змінивши вид діяльності. Ви все правильно робите.

У третій декаді вересня 2017, під впливом аспектів Венери, Риби відчують прилив ніжності і теплих почуттів по відношенню до себе з боку свого супутника життя. І це не дивно. Адже ви саме втілення спокою, любові і відданості. Ви, як промінчик світла висвітлюєте шлях своєму обранцеві, підтримуючи його у важку хвилину, обігріваючи його душу власним теплом і віддаючись йому повністю і душею, і тілом. Хіба це не чудово? Тільки пам’ятайте, що все має бути в міру. Даруйте себе, але не втрачайте власну гідність. Насамперед, особистість, індивідуальність. Будьте самі собою, не растворяйтесь в своєму улюбленому людині, як би ви його не любили, щоб зберегти його інтерес до власної персони. Риби в заключний період вересня зрозуміють, що секрет щастя заховане у них самих, у найвіддаленіших куточках внутрішнього світу. І, завдяки такому відкриттю, зуміють його знайти і стати по-справжньому щасливими людьми.


Залишити відгук