11 Сонячний День

Одинадцятий сонячний день самого Сонця, він присвячений божеству Хваршату. Зороастрійці поклонялися йому як всевидящему окр Хормазда. Ім’я цього изеда походить від кореня «–хвар–», що означає «блиск», «сяйво». Слова «Хварна» і «Хваршат» не просто близькі за звучанням – Хваршат наділяє людину «шахським сяйвом», харизмою влади. Образ Сонця як дарувальника життєвої енергії завжди глибоко шанувався у зороастрійців, і не випадково маздаяснизм іноді називають релігією сонцепоклонників. Щоранку на сході Сонця послідовники Заратустри стають обличчям на схід і зустрічають новий день, вихваляючи Хормазда і просячи сил у Сонця–Хваршата прожити гідно ще один день земного існування.

11 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Сонце дарує тепло, сяйво, блиск, дари; все, що пов’язано з яскравістю, блиском, теплом, наповненістю. І до того ж Сонце тримає силу як би в пучку. 11-й день заважає, перешкоджає втраті сил. Він дає можливість накопичити енергію. Є предмет, що дозволяє накопичувати, тримати в пучку енергію. Не дозволяє енергії даремно йти, а спрямовує її туди, куди треба. Це ГРЕБІНЬ, гребінець. Він має явно солярний символ. Краще всього з дерева: з бука, самшиту (залізне дерево), граба.

Колір: У день Хваршата потрібно носити тільки яскраві кольори, краще всього золотисто–жовті, жовто–оранжеві, разом з білим. Виключаються сині і чорні тони, темні, каламутні кольору, а також гамма зелених кольорів. А зелений колір – колір Приапа, значить приапические справи в цей день не дуже рекомендуються.

Камені: Авантюрин – сонячний камінь. Але найкращий камінь – рожево–жовтий з блискітками. Зараз в основному – плавлений авантюрин, робиться з крихти, але потрібен натуральний. Авантюрин буває різного кольору – чорний, зелений, а ось золотистий – зустрічається рідко. Це як раз і є камінь 11-го сонячного дня. Цей камінь дарує людині впевненість, оптимізм, загострює емоційний настрій. Раніше вважалося, що він може розташувати до вас серця ваших коханих. Авантюрин не можна носити більше однієї місячної фази поспіль, краще всього – в третю або четверту. Людям, у яких сильний Нептун і виділені знаки Води і Землі, він дуже піднімає настрій, якщо носити його не постійно.

Зірка: Безпосередньо пов’язана з яскравим сонячним світлом, що дарує радість, веселощі, сонячне світло. (Регул – це зірка королів, трохи войовнича).

Планета: Сонце, але іншого рівня – в самому своєму яскравому прояві.

Щасливі числа: 34 79. Обидва числа з Сатурну.

Основна рекомендація цього дня – «роби Все швидко!» Займайся з дітьми, займайся навчанням. Адурбад, син Мараспэнда, радить: «В день Хвара (Хваршата) відведи своїх дітей в школу грамоти, щоб вони стали освіченими і мудрими». І самому треба в цей день побільше мудрувати. Вважається, що цей день – день серйозних занять, все треба робити серйозно, але швидко. Вважається, що в цей день людині потрібно трохи бути дитиною. Дуже сприятливий день людям з інфантильним складом психіки, з інфантильним характером, які до всього ставляться граючись, безпосередньо, люблять дивуватися. Побільше потрібно у цей день грати, бути на публіці, але серйозно і, головне, швидко. Якщо щось потрібно зробити, не переваливайте справи на інший день, якщо щось вам потрібно робити, намагайтеся зробити саме в цей день.

Лінуватися і сумувати – не можна! Потрібно безпосередньо реагувати на мінливу ситуацію. День масових змін. День пов’язаний з пізнанням, навчанням. Відстежуйте будь-які знання, які приходять у цей день. Вони можуть бути для вас дуже корисною. Обов’язково треба займатися з дітьми і згадувати своє дитинство. Це також день пам’яті. В цей день з людьми часто повторюються події, які з ними вже відбувалися колись, причому на тих самих місцях. Наприклад, якщо він коли–то послизнувся біля свого будинку на «дитячої несподіванки», то можна не сумніватися, що в один із 11-их с/днів він знову повторить цей подвиг. Значить, нічого не зрозумів в перший раз. Наступив на ті ж граблі другий раз.

В цей день потрібно до блиску драїти своє житло». День, коли потрібно побільше світла в будинку. День гостей. День, коли потрібно багато є (навіть об’їдатися). У цей день все швидко згорає. Шлунок працює дуже добре. На все треба реагувати дуже швидко, блискавично. Іноді вважається, що це день – конфліктів. На конфлікти слід йти, захищати свої честь і гідність. Це день гострих і кризових ситуацій, які потрібно негайно вирішувати. Один із днів, коли потрібно шити одяг або лагодити стару, порвану одяг. Пришивати гудзики. В цей день потрібно робити будь-які швидкі справи. Потрібно робити багато справ і не зациклюватися на одній справі. Бути весь час, як би на підхваті. День вдалий для поїздок, кудись швидко зібратися і щось зробити. Щастя авантюриста, щастя супроводжує людям, які вміють ловити момент, удачу, везіння.

не Можна копатися в землі, садити, копати. Не рекомендуються планомірні дії. Заборонена похмурість. Заборонений голод, голодування. За винятком тих, хто вже знаходиться в циклі голодування. А початок циклу голодування – не можна. Протипоказані будь-які розчленування – не можна навіть рубати кістки, стикатися з м’ясом. Не різати, не рубати. Нічого не рвати, не рубати. Цей день доречний для творення, а не руйнування. День гарний для художників, творців. В цей день не можна нічого розкопувати, смітити. В цей день не можна відмовляти дітям, якщо дитина вас про щось попросить – виконаєте його прохання обов’язково! Зробіть подарунок. Обов’язково в цей день дарували дітям подарунки – один раз на місяць.

В цей день не можна сильно щось планувати, бути дуже серйозним. Плани можуть бути зруйновані, або реалізуватися з точністю до «навпаки». Не можна зволікати в цей день, не можна лінуватися і багато спати. Не можна псувати повітря в цей день. Хваршат – один з алхімічних принципів. Тому в цей день іде алхімія Духу. Цей день пов’язаний з Анахатою, з веселощами, радістю. Є 19-й Аркан Таро – діти, які грають під Сонцем. Цікаво, що в 11-й сонячний день добре кидати жереб, добре дивитися на сонячних картах. Їх називали золотими пластинами. І, дійсно, їх робили на тонких золотих або позолочених пластинах. Є така рекомендація: «Дивись свій жереб на золотих пластинах».

Добру справу в 11 Сонячний День

Борг, старанність, учнівство, слухняність. «Хто знайшов звичку наполегливої праці». В цей день потрібно бути дитиною. Нагородою стануть міцні знання, які людина отримує в результаті своїх зусиль.

Їжа в 11 Сонячний День

В цей день рекомендується їсти побільше насіння, горіхів, масла. Кращий напій цього дня – ячмінне пиво. Вино не рекомендується. Пиво з солоними горішками. Ячмінь – священний продукт саме цього дня. Крім пива, можна пити віскі – самогонка з ячменю, ячмінна сивуха. Нічого солодкого їсти не можна. А ось солоне – можна. Сонцю відповідає сіль. Солодкий смак відповідає Венері. Солодке можна їсти в день Спэнта-Армаіті – в 5-й сонячний день (священний продукт 5-го сонячного дня – це халва, тянучая, біла). А для 11-го дня – кунжутна халва – священна їжа, але не солодка! А також халва з насіння. (Козячі знаки = козинаки). Халва була різна, у зороастрійців було кілька видів халви: прісна, солона, солодко–солона (контрастна), кисла, кисло-солодка, солодка, (терпка), гіркувато–солодка. Гарне блюдо 11-го сонячного дня – колобок, з запеченими в нього горіхами і курагою. Це ритуальна страва. Всередину кладуть сир з урюком або курагою, а замість кісточки – горішок (можна кешью, можна будь-який інший), спекти в духовці, в маслі. В цей день не можна їсти м’ясо, а рибу (особливо солону) – можна. Не рекомендується вживати вино.

Сни в 11 Сонячний День

Зазвичай на них не звертають увагу, за рідкісним винятком. Сни збуваються тільки конкретні, і тільки тоді, коли вам сняться родичі, якщо в снах фігурують близькі люди. Якщо ви побачите померлих людей – цей сон вважається поганим. Трактується він тільки прямо: що вони вас звати, будуть втрати, позбавлення. Якщо ви побачите живих родичів і знайомих – це більш благодетельный і благодатний сон. Трактується також прямо.

Також є додавання за твариною. Вважається, що дуже добре бачити в цей день коней. Підкови коней – теж добре бачити. Знак вирішення кризової ситуації. Особливо, якщо людині погано і він побачить коней у сні – добре. Це позитивний знак – знак звільнення. По снам інформації небагато, по–перше, це сонячний день, а по–друге, в цей день на сни не треба звертати вже дуже багато уваги.

Прикмети в 11 Сонячний День

Гарні в цей день будь-які несподіванки, коли з початку дня вас хтось дуже здивує. Дуже добре, якщо у цей день на вас летить папір (книга впала на голову). Дуже добре в цей день з самого його початку побачити сонячну погоду. Дуже хорошою прикметою є – почути дитячий сміх відразу, вийшовши з ранку з дому, добре побачити гру дітей, бачити м’яч, добре бути стукнутым цим м’ячем. Це сприятливі знаки до майна, до накопичення. Якщо потрапили в вас сніжком – теж хороша прикмета. Хороші прикмети – це все, що пов’язано з Сонцем, теплом. Цей день – єдиний, коли птахи залітають в будинок до щастя! Вважається, що навіть паперовий голуб це добре в цей день.

Погано, якщо на вас сиплеться град з неба – це знак того, що від вас відвернулося небо. Поганою прикметою є постійний туман у цей день. Погано, якщо вас засинає попелом або пилом. Дуже погано, якщо б’ється скло у цей день; коли ламаються двері, ламаються замки, особливо погано, коли ключ ламається в замку – це до смерті або руйнування будинку, до прокляття на будинок, на ваш рід. Втрата ключа – в слабкій мірі те ж саме. Розбите скло – це до втрат друзів, близьких, до самотності. Погано, коли відривається ґудзик, рветься чи не застібається, або «розходиться» блискавка. Це знак хвороби (сюди ж відноситься випадок «встав сьогодні о 6 годині, немає гумки від трусів»). Це не містичний день, тому тут не багато інформації про прикмети і снах. Таємничий – так, тому що в цей день треба займатися серйозними справами, заглиблюватися в них.

Тотем – Ластівка–касатка

Ластівка–косатка – священна пташка. Замість ластівки ще згадувався стриж. Зовні: велика голова, великий рот. Витончені, самі маленькі. Дуже безпосередні і гомінкі. Великі, широко розставлені очі. Маленький кирпатий ніс, або не дуже кирпатий, але маленький. Обличчя кругле, великі яскраві губи.

Характер: постійне веселощі, сміх, театрал. Весь час здається. Швидко на все реагує. Любить веселощі. Інфантильні риси в характері. Швидко заводиться, любить гру. Обожнює дітей, віддає їм багато часу. День дає хварну відкриттів і винаходів, у людини все в руках горить» – майстер – золоті руки. Інженерний розум, швидко знаходить вирішення найскладніших завдань. Все швидко розплутує. Блискавичність, все легко дається. Швидко вчиться, самовчитель. Чудово опановує мовами. Пересмішник, може говорити іншими голосами. Несподівані відкриття, винаходи, випадки, що змінюють життя. Дуже щедрий, дуже відкритий, завжди живий, рухливий характер. В основному їм потрібні постійні зміни, нововведення. Цікавість. Їх тягне в далекі краї. Не сидиться на одному місці, ніби шило в одному місці. І за цим цікавістю вони можуть бути беззахисні в побуті, в побутових проблемах губляться. Коли доводиться терпіти, теж починають впадати в тугу, стають безпорадними. Люди, здатні до несподіваних драматичних змін у житті. Влюбливі. Заради любові готові поставити все на карту, навіть своє життя. Це творці, які забувають про себе. Може бути, сюди відноситься золота мережа Вулкана, в яку він спіймав Марса з Венерою.

Така людина може не піклуватися про свій хліб насущний, може жити одним днем, як птиця небесна, але горе тій людині, яка зачепить їх. Особливо в їх власному будинку. Людей, які проти ластівок затівають підступи – відразу будуть карати. Ворог буде розбитий, перемога буде за ними. Про ластівок можна сказати: добре сміється той, хто сміється. Тому вони будуть сміятися завжди, у всіх випадках життя, навіть над собою, навіть, коли їм погано. Ніхто не бачить їх плачуть. Тому що це – ластівка. Вони приносять щастя іншим людям (Хварна принесення іншим щастя), особливо тим, в чиєму будинку вони живуть, або куди часто ходять. Той дім, куди часто заходить ластівка – благословенний будинок. Ластівка благословляє будинок (завжди ластівчине гніздо благословляє дім). Тому розоряти ластівчині гнізда – це приносити своєму будинку нещастя. Смерть людини, нівечить ластівчині гнізда, страшна. Як правило, несподівані інсульти з наступним паралічем. Кілька років вони будуть лежати в паралічі. Стриж – несподіванка. Це войовнича птах, символ різкості, активності, швидкості. Тотем 11-го сонячного дня – середнє між ластівкою і стрижемо.

Антитотем – Кріт

Сліпий і товстий кріт живе в темряві. Швидко копає. Вважається, що він вбиває сміх («Крадений сміх»). Похмурий, твердий, тупий, пригнічує, брюзгливый. Зовні: здорова морда, підсліпуваті маленькі очиці. Товсті. Часто – вище середнього зросту, з пузом. У ластівки – рухливий спосіб життя – вони не встигають накопичити жир. А у крота – малорухливий спосіб життя. Похмурість, злостивість, мстивість, діє чужими, не своїми руками, організовує інших, підлість. Злопам’ятність, може все життя під когось копати. Стукач переконання. Вічно всім незадоволений, дика зануда, дріб’язковий, прискіпливий. Відсутність почуття гумору і присутність почуття злості. Тривожно–недовірливий характер (все до нього мають щось, за стінкою говорять, значить проти нього, а про кого ще можуть розмовляти? Що ви дивитеся на мене? Чому не дивляться – теж погано, значить змовилися).

Відносини дуже систематизований. Пошуки ворогів, якщо їх немає – значить треба створити образ ворога і боротися з ним, стукати на нього. Істинний комуніст сталінського типу, параноїдальний комуніст. Кріт неймовірно жадібний, накопичувач, усе ховає. Весь час всім заздрить. Ненаситність. Себе та інших постійно обмежує у всьому, хоча жирний. Стриж або ластівка ні в чому себе не обмежують. Необмежені люди. Люди, народжені під тотемом ластівки – це люди, що працюють на знос, вони живуть в дуже активній творчості, в сильному напряге. А кроти – ні, вони не працюють самі, тільки життя за чужий рахунок. Самі не працюють, змушують працювати за себе інших. Песимісти. Радощів у них немає. Буркотун. Деспоти, люблять керувати. Підсліпуваті, жирні, з трьома подбородками. Відчувають, коли їх будуть бити, відкуповуються. Діють «тихою сапою», риють на всіх.


Залишити відгук