Гороскоп Ваги на Вересень

Ваг з приходом вересня 2017 року чекає маса нових перспектив і можливостей, які суттєво змінять життя в цілому, а також і ставлення до неї. У першій половині місяця вас чекає зустріч, яка може стати доленосною. Тобто, мова не про зустрічі потенційного супутника життя, а про зустрічі, яка переверне ваш внутрішній світ з ніг на голову, змусивши поглянути на своє життя зовсім іншими очима, під іншим кутом. Ви почнете по-іншому ставитися до тих чи інших життєвих ситуацій, приймати мудрі та виважені рішення, які наповнять життя сенсом, зроблять її глибше і яскравіше.

У першій декаді вересня 2017, незважаючи на те, що навколо вас буде маса вигідних пропозицій, не піддавайтеся спокусі і не ставте гроші на перше місце. Адже за грошові кошти можна задовольнити тільки тілесні потреби, плотські бажання, а от щастя за них, а тим більше здоров’я не купиш. Постарайтеся приділити якомога більше уваги своїм душевним станом. Багатьом представникам знака Зодіаку Терези, для повноти відчуттів, не вистачає духовної їжі, яку вони можуть пошукати в абсолютно різних джерелах. Це можуть бути мудрі книги, статті, наукові роботи або просто спілкування з більш досвідченими людьми, які вже багато чого досягли в цьому житті. На початку вересня у Терезів буде пріоритетною є не матеріальна сторона життя, а духовна. Щоб збалансувати свій внутрішній світ і досягти повної гармонії, намагайтеся заповнити дефіцит спілкування, знань, навичок. В першу чергу всі ваші зусилля повинні бути спрямовані на те, щоб зрозуміти себе, зрозуміти, чого ви хочете насправді, яким бачите своє майбутнє, до чого прагнете. Вам потрібно навести лад у власній голові, в думках. Тільки чітке та послідовне, логічне мислення стане гарантом вашого успіху і безтурботного майбутнього. Початок першого місяця осені – відмінний час для самоаналізу, тільки не перекручуйте і не заграйтеся. Дивіться на речі об’єктивно, адже все набагато простіше, ніж ви собі уявляєте. Більш того, в цей період ви будете дуже чутливі і сприйнятливі, тому проявіть підвищену пильність і вбирає інформацію, вона вам найближчим часом сильно стане в нагоді. Також намагайтеся не перебувати в гордій самоті досить тривалий час, тиша теж може приголомшувати.

У другій декаді вересня 2017 в професійній сфері у Терезів все буде складатися як не можна краще. Хіба можуть бути неприємності на роботі у трудоголіків? У представників вашого знаку Зодіаку буде багато інтелектуальної роботи, яку необхідно буде здати вчасно і без затримок. Від цього буде залежати ваша подальша доля в даній компанії. Але якщо враховувати, що ретроградний рух Урану позитивним чином позначиться на кар’єрному зростанні Ваги, то ви впораєтеся з будь-яким завданням швидко і на ура. Ваги – активісти. Тому вони самі будуть ініціаторами своєї участі в тому чи іншому проекті, хоча для них не настільки важлива перемога, як сам процес участі. Та й навіщо вам простий символічний приз, якщо можна себе добре прорекламувати?! І, отже, обзавестися новими заступниками та спонсорами. Все складається так, як ви про те і мріяти не могли.

У третій декаді вересня 2017 гороскоп говорить про те, що під впливом переоцінки цінностей і життєвих пріоритетів деякі представники знаку Зодіаку Терези захочуть змінити постійне місце роботи чи знайти додаткове джерело доходу. Пропозицій співробітництва буде досить, щоб вибрати найбільш оптимальний і вигідну. У вас навіть буде можливість покрутити носом. Третя декада – успішний фінансовий період для Ваг, тому переживати про гроші та економити на хлібі вам не доведеться. Хіба що звести рахунки з банками? Деяким Терезам в цей період місяця захочеться новизни відчуттів або адреналіну, старі відносини почнуть обтяжувати і не влаштовувати. В такому випадку краще спокійно і мирно порозумітися, і розійтися по-дружньому, без образ і образ. Вас очікує ковток свіжого повітря, нові почуття, відчуття, враження та емоції. Пам’ятайте, все, що трапляється, трапляється до кращого. А ось тим Терезам, хто по вуха закоханий у свою другу половинку, потрібно частіше робити їй приємні сюрпризи, дивувати і обожнювати. Адже у вогнище любові час від часу все-таки потрібно підливати масла, щоб згасаюче полум’я розгоралося з новою силою. Терезам, в кінці місяця, потрібно розібратися з самими собою, провести сеанс самоаналізу, що допоможе зрозуміти, в якому напрямку рухатися далі. Але уникайте зайвих занурень у світ підсвідомості. Дивіться на речі реально, і не ускладнюйте життя самі собі.


Залишити відгук