Гороскоп Лев на Вересень

У вересні 2017 року Леви будуть досить сентиментальні і чутливі, щоб приймати серйозні рішення і займатися діловими питаннями. Якщо є можливість перекласти відповідальність на чужі плечі, зробіть це, а якщо немає – постарайтеся зберігати холоднокровність і не піддаватися почуттям і емоціям. У Львів у вересні буде сильно розвинена інтуїція, якщо будете прислухатися до свого внутрішнього голосу, ви жодного разу не помилитеся, а якщо щось у вас викликає сумніву, відразу відмовляйтеся, інакше все піде не так, як планувалося. Зірки радять Левам подивитися на навколишній світ без рожевих окулярів, він і без них прекрасний, тільки, щоб побачити цю природну красу, Левам потрібно розширювати свій світогляд, свої знання і набратися досвіду. Чим ширше будуть ваші пізнання і погляди, тим більше можливостей у вас виникне в майбутньому. Не варто засмучуватися і опускати руки, коли у вас щось не виходить з першого разу, адже іноді, щоб побачити прекрасне, потрібно відійти на кілька кроків назад. У вересні Левам потрібно більше часу проводити наодинці зі своїми думками, читати мудрі і надихаючі книги, слухати спокійну музику і, якомога більше гуляти на свіжому повітрі. Уникайте негативу, посміхайтеся і радійте життю.

Перша декада вересня 2017 принесе Левам багато позитивних емоцій, змусить випробувати нові приємні почуття, подарує нових знайомих і друзів, а деяких, зіштовхне з майбутнім супутником життя. Щоб тверезо і об’єктивно оцінити ситуацію, постарайтеся відсторонитися від неї хоч на якусь мить і подивитися очима стороннього глядача. Такий підхід до вирішення проблем і повсякденних завдань допоможе знайти практичний і простий вихід з будь-якої ситуації. Просто перестаньте, на емоційному тлі, применшувати серйозність питань і ускладнювати ситуацію. Все просто як білий день. Головне, поміняти своє ставлення до подій і прийняти обставини як даність. Тоді вам буде набагато легше впоратися з усіма справами і взяти під контроль свій емоційний стан. Настрій у Львів буде прекрасним протягом усього початку місяця, якщо не дозволять почуттям керувати собою. Це сприятливий період для пошуку нових захоплень, друзів, хобі, однодумців, а також для туристичних поїздок і подорожей. Деяким Левам доведеться змінити звичну обстановку на нетривалий час, що піде на користь і навчить цінувати те, що вони мають. Все пізнається в порівнянні.

У другій декаді вересня 2017, в професійній сфері життя, Леви отримають чимало пропозицій по роботі, які відкриють перед ними хороші перспективи. Це будуть перспективи не тільки в кар’єрному та особистісному зростанні, але і в поліпшенні матеріального і фінансового стану. Щоб добитися своїх цілей і зміцнити авторитет на роботі, Левам доведеться відмовитися від власних амбіцій і виконавчо слухатися свого начальника. Не потрібно бігти попереду паровоза, а всі ідеї, які виникнуть в цей період, краще відшліфувати і почекати слушної нагоди, щоб в потрібний час втілити їх у життя.

У третій декаді вересня 2017, якщо ви зумієте стримувати емоційні пориви і зберігати спокій, то у вас з’явиться багато нових однодумців і соратників, які підтримають ваші ідеї. В заключний період місяця у багатьох народжених під знаком Зодіаку Лев, під впливом аспектів Урану, можуть змінитися життєві принципи, пріоритети і цінності. Те, до чого ви так вперто йшли протягом останніх місяців, може стати неактуальним, неважливим. Не поспішайте, обмірковуйте кожне своє рішення, кожне слово, кожну думку і дію. Нехай це займе багато часу, але зате ви будете твердо впевнені в правильності своїх дій. Загалом, все буде спокійно і гармонійно. Львів чекає успіх у всіх справах, тільки от самі серйозні та відповідальні краще перенести або відкласти на деякий час. Під впливом Венери Леви відчують прилив сильних почуттів, чим сильно здивують своїх обранців. Леви оточать улюблених турботою і увагою, і кожен їхній жест буде говорити про глибину і щирість їхніх почуттів. Ніхто, навіть самі холоднокровні і скупі на почуття люди, не зможуть встояти під таким потужним напором і в більшості випадків відповідять взаємністю. В силу цього, відносини наприкінці вересня будуть дуже енергійними, насиченими та яскравими.


Залишити відгук