Гороскоп Близнюки на Вересень

Близнюки у вересні 2017 року будуть вельми скромні, незважаючи на те, що їх роль чи не головна в цей період, що теж дуже непогано, адже скромність завжди прикрашає і піднімає в очах оточуючих. Будьте готові до того, що вам почеплять лавровий вінок і будуть дякувати за все, що ви зробили. В силу вашої скромності, всі колишні конкуренти Близнюків стануть соратниками і послідовниками, які скористаються ідеями та досвідом представників вашого знака Зодіаку.

У першій декаді вересня 2017 Близнюки будуть тихо і спокійно домагатися своїх цілей, уникаючи публічності і зайвої цікавості. Однак, коли перші результати ваших праць стануть помітні для оточуючих, слави не уникнути. Близнюки не люблять выхваляться і демонструвати власні здібності, що ще більше піднімає в очах оточуючих людей. Але, разом з цим, є ризик розвитку заниженої самооцінки, тому постарайтеся не вселяти собі, що всі досягнення не ваші заслуги і не варто їх приписувати комусь іншому. Хіба що можна свої маленькі і великі перемоги присвячувати самим рідним і близьким, які надихають вас на нові звершення. Будьте впевнені в своїй привабливості, своїх силах і можливостях. Це все у вас є, притому в надлишку. У Близнюків в цей період буде відмінна мотивація для нових звершень, для подолання всіх перешкод і перешкод. Таким чином, вони самі собі будуть доводити свою значимість. У вас буде багато можливостей для реалізації задуманого та здійснення заповітної мрії. Головне зрозуміти, що у всьому має бути порядок в думках, в душі, на роботі, в документах, вдома. Зірки настійно рекомендують Близнюкам в цей період місяця позбутися від старих і непотрібних речей, щоб звільнити простір від залежалась енергетики і дати місце потоку нової, свіжої енергії. Початок вересня – благополучний період, коли можна запросто вирішити всі питання, що накопичилися, доробити незавершений ремонт у квартирі, підігнати всі звіти, налагодити зіпсовані відносини, а також зайнятися саморозвитком і вдосконаленням. Робіть свою роботу не поспішаючи, насолоджуючись кожною миттю, відчуваючи задоволення від кожної зробленої дрібниці, наповнюючи своє життя гармонією та щастям. Уникайте аналізу ситуацій з далекого минулого. Ви можете бути не об’єктивні. І пам’ятайте, у що людина вірить, те й збувається. Вірте в краще.

У другій декаді вересня 2017 у сфері роботи і професійної діяльності, а також навчання та фінансів, народженим під знаком Зодіаку Близнюки дуже пощастить. Вплив Сатурна і Меркурія сприятливо позначиться на пошуках роботи, які в обов’язковому порядку увінчаються успіхом. Безробітні Близнюки знайдуть роботу по душі з гідним місячним окладом і вигідними умовами праці. А ось ті, кого влаштовує справжнє місце роботи, можуть сміливо очікувати приємних змін. Є ймовірність, що зміни відбудуться в частині руководствующего складу, і вам запропонують зайняти одну з керівних посад за ваші заслуги в розвитку компанії і компетентність у вирішенні ділових питань. Також вас оцінять за дружелюбність і безвідмовність допомоги своїм колегам і товаришам по службі, які також досягли хороших результатів, завдяки вашій участі. В цілому, Близнюки зможуть домогтися дуже багато чого. І, незважаючи на скромність, загальне визнання буде цілком заслуженим. Єдине, що від вас буде потрібно, так це тримати руку на пульсі подій, бути завжди у курсі того, що відбувається, стежити за зміною виробничої та адміністративної політики, уважно придивлятися до оточуючих і тверезо оцінювати ситуацію. Така тактика допоможе вам завжди бути в потрібний час у потрібному місці, вчасно запропонувати свою допомогу, і взяти активну участь у розвитку фірми. А це вже набагато більше, ніж сухе виконання своїх посадових обов’язків. Уникайте поодиноких проектів, найбільший успіх вас чекає в колективній роботі.

У третій декаді вересня 2017 перебування Венери і Марса в знаку Зодіаку Діва сприятливо позначиться на особистих відносинах Близнюків. Навіть ті відносини, які здавалися приреченими, отримають позитивну розв’язку, де кожен з партнерів залишиться задоволений і щасливий. Тим представникам вашого знаку Зодіаку, хто щасливий тільки в тандемі зі своїм коханим, варто прислухатися до його побажань і планами, знайти компромісні варіанти і діяти спільно. Пам’ятайте, що протилежності притягуються? Так от, навіть якщо ви зовсім різні люди зі своєю коханою людиною, то з вашого союзу може вийти золота середина. І до цього потрібно прагнути. Близнюкам в кінці вересня 2017 року варто навчитися цінувати самих себе, підвищити свою самооцінку і полюбити себе такими, які ви є. Будьте милосердні з собою і з оточуючими.


Залишити відгук